Jaký čistič do myčky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Flora1
Stálice 58 příspěvků 10.02.17 13:41
Jaky cistic do mycky?

Ahoj holky,

Jaky cistic do mycky pouzivate? S jakym jste spokojene?

Diky:-)

Reakce:

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 10.02.17 13:43

Kupuji v Lidlu nebo DM. Spokojenost.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 10.02.17 14:07

Používáme kyselinu citronovou, už roky

Poisson28
Kecalka 330 příspěvků 10.02.17 14:28

Vyzkoušela jsem jich několik, nejvíc mi sedí do Somatu (ten červený závěsný). Vždycky vychytám, když je mají v akci, a nakoupím do zásoby :mrgreen:

xjuklickova
Kelišová 5119 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 14:40

Za me je nejlepsi finish, zkusila jsem vsechny co jsem kde našla, bohuzel je nejdražší

xjuklickova
Kelišová 5119 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 14:41

@Jitul.kaaa9 rozpusti i tuk nalepeny v hadicich? Vodni kamen urcite.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 10.02.17 14:49

@xjuklickova já jí používám doma skoro na všechno čištění a rozpustí i tuk :-) myju s ní i hrnce, když se mi povede je hodně připálit a nestačí na to jar s houbičkou.
Moji rodiče s ní čistí myčku takhle už 10 let (pořád tu stejnou myčku) a nemají problém. Prý i v těch čističích myčky je to hlavní přísada.

xjuklickova
Kelišová 5119 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 15:02

@Jitul.kaaa9 ja ji pouzivam take hodně, konvice, pracka, baterie, drez… Mycka me nenapadla :palec:

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 10.02.17 15:03

@Jitul.kaaa9 Jak a kolik prosím dáváš? Děkuji

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 11.02.17 20:10

@Aries6 tak jednou za měsíc nebo prostě když mám pocit, že je potřeba ji umýt, tam nasypu cely sacek. Jakoby s nim posypu dno a pustim ji na program s nejvyšší teplotou. Myju bez nadobi, ale asi by se klidne dalo i naplněnou. Jo a ještě kdyz si vzpomenu, tak odtocim do drezu teplou vodu, aby pak do mycky sla co nejteplejsi ;)

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 11.02.17 20:14

@Jitul.kaaa9 Jo díky, mě šlo hlavně o množství.
Nejteplejší? Myčka si to ohřívá, jak sama potřebuje ne? A je napojená na studenou. Nebo to máte jinak?

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 11.02.17 20:22

@Aries6 vidíš, jak jsem blbá. Já to někde na netu četla jako tip, jak mít čistší nádobí a myčku. Byla jsem se podívat a máme jí samozřejmě taky zapojenou na studenou :mrgreen:

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 12.02.17 10:35
@Jitul.kaaa9 píše:
@Aries6 vidíš, jak jsem blbá. Já to někde na netu četla jako tip, jak mít čistší nádobí a myčku. Byla jsem se podívat a máme jí samozřejmě taky zapojenou na studenou :mrgreen:

Není nad tipy na netu :D Vůbec nejsi blbá, občas udělám něco, nad čím zůstanu sama stát :mrgreen: TAk už aspoň nebudeš plýtvat vodou… :mrgreen:

Irinka0210
Závislačka 4602 příspěvků 12.02.17 10:45

Já kupuji v Rossmannu jejich privátní značku, ale vyzkouším tu kyselinu, používám jí na konvici, ale myčka mě nenapadla, díky za tip @Jitul.kaaa9 :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >