Žehlení vlněného kabátu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vajka
Stálice 92 příspěvků 09.02.17 19:25
Žehlení vlněného kabátu

Dobrý večer všem,
koupila jsem přes internet kabát, je bohužel pokrčený. Zkoušeli jste někdy kabát žehlit, případně jak ho jinak vyrovnat :nevim:? Děkuji za rady

Reakce:
KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 09.02.17 20:23

A co se píše na lístečku? lze žehlit? ještě je tu možnost čistírny kde vám to mohou vyžehlit :nevim: já bych do toho osobně nešla protože se bojím že bych zanechala šmouhy nebo něco :think:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >