Jak často malujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evka73
Závislačka 2673 příspěvků 12.02.17 16:57
Jak často malujete?

Jen dotaz - jak často malujete? A malujete si sami, nebo si necháváte vymalovat?

Bydlíme v paneláku a malujeme si sami, tak jednou za 5 let. V době kdy jsme bydleli v RD, tak si pamatuji, že jsme si nechávali malovat každý rok, jednou za 3 roky se malba seškrabávala. K tomu jsme se v paneláku ještě nedopracovali, bydlíme tu 17 let.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 12.02.17 17:01

V kuchyni, dětském pokoji a v koupelně máme omyvatelnou oděruvzdornou prodyšnou barvu, takže stačí malovat jednou za pár let, skvrny, šmouhy či dětské výtvory umyju. Ve zbytku domu každé 2-3roky, prostě podle potřeby.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 12.02.17 17:08

Kuchyň a chodbu jednou za 2 roky. Ostatní tak za 3-4 roky, jak mám náladu. Maluju sama, baví mě to

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 17:14

Jednou za 3 roky, sami jsme malovali jenom jednou ale od te doby raději na týden vypadnem a necháme to na firmě.

Markéta80
Hvězda diskuse 40418 příspěvků 12.02.17 17:16

Maluje si manžel sám, vždy najednou že jede pro barvu, já si jen mam vybrat odstín :lol:. u Vali se nemalovalo 3 roky? ale tam jsou všude obrázky což se asi přemaluje až Vali bude chtít jiné :mrgreen:. Nikde nic omakaného od rukou není protože cca 150cm vysoko je dřevo, jinak by se muselo malovat častěji :lol:

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 12.02.17 17:21

Ja bydlim v soucasnem byte 3 roky a zatim sme malovali jednou. Malujem si sami, me to bavi a usetrime za malire :) Klidne bych malovala kazdej druhej rok, ale uz min me bavi to skrabani stary barvy :D jinak nektere casti malujem jak je nutny, loni nam vyplavili sklep takze sme museli malovat barvou proti plisnim kdyz tu bylo vhlhceji, malovali sme nedavno po rekonstrukci koupelny a ted cekam az malej pride na to, ze se da po stenach malovat fixem, to asi budu malovat kazdej tyden :D

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 17:36

„Já můžu malovat kdykoli, můžu malovat celý den, každou hodinu, kdyby bylo po mým.. a použila bych všechny pastelky ze všech penálů.“ :mrgreen:

My za 3 roky ještě nemalovali, zatím není potřeba… a raději sami ať můžeme nadávat sami na sebe :mrgreen:

axelina
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 3 inzeráty 12.02.17 17:48

Ja podle potřeby…doma vy bytě jsme za 5 let ještě nemalovali a naopak na chalupě kde se topí kamnama maluju skoro každej rok

Bomer
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 12.02.17 17:58

V baráku bydlíme vlastně tři roky a za tu domu se po baráku malovalo jednou - při stěhování, u mě v pokoji každé léto protože sem magor co neustále mění barvu a navíc se mi to u zdi válí pes takže je taková omatlaná :) ovšem teď to vypadá, že se v létě bude bílit celý barák :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8411 příspěvků 12.02.17 18:00

U nás jen v případě nějaké rekonstrukce daného pokoje. Tj. tak jednou za deset let. Vzhledem k tomu, že to všechno dělám já, tak se do toho nehrnu. Teď jsme škrábali a malovali obývák a měla jsem toho dost, nechci zas štětku několik let vidět. Ale naštěstí už máme všude v bytě nové nátěry, takže už se nemusí škrábat a není z toho tolik prachu a špíny. Neumím si představit malovat každý rok, to by mě asi zabilo.

Annci
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 12.02.17 18:05

Já maluju každý rok cca dvě místnosti, vychází to v domě na cyklus do pěti let, ale exponovaná místa se malují podle potřeby - chodba klidně za dva roky. Maluju si sama, manžel mi pomáhá jen s nábytkem. Mě to baví. Jemu strčím děti :-D

PetrušeKl
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 12.02.17 18:28

@Doe_Jane „Chápeme, prostě miluješ malování“ :-)

My budeme přízemí malovat letos poprvé od doby, co jsme se nastěhovali. Takže to bude asi 8 nebo 9 let. V patře jsme malovali před skoro 6 lety a zatím to neplánujeme, tam se vlastně skoro jen spí a vypadá to tam dobře, viděla bych to tak příští rok :-)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 18:38

@PetrušeKl :kytka:

atominnka
Generální žvanilka 21820 příspěvků 12.02.17 18:47
@Doe_Jane píše:
***„Já můžu malovat kdykoli, můžu malovat celý den, každou hodinu, kdyby bylo po mým.. a použila bych všechny pastelky ze všech penálů.“* :mrgreen:**My za 3 roky ještě nemalovali, zatím není potřeba… a raději sami ať můžeme nadávat sami na sebe :mrgreen:
:D :D :D :D :lol: :lol:

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 12.02.17 18:48

Malování mě baví, obyvak, kuchyň tak jednou za rok a zbytek jednou za 2roky. Musím být doma sama, jinak mi všichni do toho kecaji, proč zrovna tahle barva a různé rozumy, posílám je na chatu, mám klid.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >