Hrníček na učení ?

1296
4.8.06 06:38

Hrníček na učení ?

Ahojky,
moc prosím o radu. Chci své 5 měsíční holčičce koupit netekoucí hrníček na učení nebo kouzelný hrníček.
Chci se zeptat který je lepší od AVENTU nebo od NUKA ??

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2724
4.8.06 08:13

Mikino,
my máme oba, oba používáme, oba fungují=nekapou.
AVENT má placatější náústky, bílý je gumový úplně měkoučký pro nejmenší, my máme od 7 m zelený z tvrdého plastu, lépe odolává okusování. NUK má náústek kulatější, pevný, malá ho ráda okusovala. Oba mají fajn „řídítka“ což oceníš až bude malá pít sama, oba vydrží pády např. z kočárku na asfalt, NUK po sérii pádů vypadá zachovaleji.
Pokud ti jde hlavně o to nekapání, my jsme kojili a od 3m přikrmovali pomocí nekapacího „křížkového“ dudlíku zn. Boček (balení 2 ks DM za 30,–, Billa nepo Spar za 40,–) na obyč. láhev, fakt to funguje, nekape, malá se od 4m cpala pod dohledem sama. Dudlík funguje tak, že když se netahá (podobně jako od mámy) tak to neteče, princip stejný jako u nekapacích hrnrčků nebo např. sportovních uzávěrů Rajec (doporučuju na později), mlíko takhle ráda pije do teď (14 m).
Nevýhody, silikovové části (membrána u NUK, těsnění AVENT) „lapají“ barviva z nápojů, žloutnou z pom. juice, oranžoví po mrkvovém, červenají ˇpo řepné štávě tak jako všechny silikonové věci, pokud jsi estét tak bacha, náhradní díly na hrnky se neprodávají.
NUK má pro obě karegorie (6-12 s ušima je lepší, 12 uši nemá a nevím, jakou to má výhodu) jednotnou velikost cca 200 ml, AVENT prodává i menší cca150 ml variantu, která je podle mně vzhledem k trvanlivosti a ceně zbytečná, malému mimi se prostě neplní celá nádobka.
Jo a musím říct, že přes nekapací hrnky jsme se zatím dostali ke kapacímu s pítkem a zkoušíme už normální ušatý NUK s těžkým dnem, zatím malá po sobě leje, ale napije se a hrnek postaví na stůl.
Nekapací hrnek doporučuju. ára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
4.8.06 12:37

Jen chci dodat, ze nahradni naustky + membrany se na AVENT prodavaji, uz jsme koupili nekolikate. Kdyz mi pripadaji uz dost zbarvene, tak proste koupime dalsi, hrnky mame dva (mensi a vetsi) a ty jsou porad OK.
pepsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
4.8.06 13:06

My používáme od AVENTU KOUZELNÝ HRNEČEK MAGIC CUP a ač byly tady diskuse jak tečou a kapou my už to používáme 2.měsíce a nikde nic neteče a nekape a malý s tím dokáže třísknout a nic zatím se neděje! Naučil se pít krásně, už v 3.měsících jsem mu to zkoušela dávat a brzy se naučil tahat!
Teď si ho za ty rukojeti drží sám, ale musím ho korigovat, neboť s hrníčkem po napítí začne blbnout :D
Přeji dobrý výběr :D
Danny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
4.8.06 13:16

taky jsem koupila Avent kouzelny hrnicek pre tydnem a nikdy vice!!!

Po dvou dnech zacal kapat, takze jsem ho sla reklamovat, samo ze penize jsem nedostala zpatky, ale poslali ho vyrobci, tak cekam na vyjadreni........

Nuk mame taky, ale malej z nej neumi pit......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
8.8.06 21:56

hrneček

:) Na téma nekapajicí hrneček je spousta rozporuplných reakcí.My koupili malému Avent lahev 2v1 o obsahu 250ml asi za 150kč. Byl tam dudlík s regulovaným sacím otvorem a pak bílé pítko díky kterému se udělá nekapajicí hrneček. Má to i držátka „ouška“ a tak se to malému dobře drželo.
Malý dudlík nikdy nepoužil, ale bílé pítko má ještě dnes, ikdyž už by měl mít to zelené, protože je mu 21m. S Aventem jsem spokojená, ale malý je nezbeda a s hrnečkem stále házel a hází a tak to sem tam hůř těsní. Ale to jen díky tomu jak s tím malý zachazí. Na tento hrneček nebo láhev jsem koupila to pítko už druhé, protože u prvního už to malému nešlo sát přes ten ventil, nevím proč, ale asi to po nějaké době potřebuje vyměnit.
Hrneček NUk jsme dostali, ale malej se z něho nikdy neuměl napít. Popravdě, nešlo to ani mě, pítko je tvrdé a tak jsme ho věnovali dál.....
Nakonec jsme vyzkoušeli i nekapajicí hrnek nebo kelímek z DM drogerie, který stál 110kč a je taky fajn, jen nevýhoda je taková, že se nedá vymýt pítko a pořádně se nevymyje ani ten ventil, ale za tu cenu si můžu dovolit koupit další. ...........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama