Od kdy se dívat na večerníček

4270
31.7.06 20:51

Od kdy se dívat na večerníček

Chtěla bych se vás zeptat od kdy se vaše dítka dívají na večerníček nebo na nějaký pořad. Mám 1 1/2 starou holčičku a nevím jestli je to pro ní už přínosné. Kdybych to třeba sledovalal s ní a komentovala co se tam děje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

569
31.7.06 21:14

ahoj, u nás se nekouká na večerníček, ale přes den jí pustím občas DVD s večerníčkovými pohádkami-ona totiž nesmí na sluníčko, tak ji potřebuji zabavit, musím pořád něco vymýšlet.. nekouká dlouho, ale řekla bych, že to není jen, že „tupě sleduje“, ale hodně to komentuje, nebo já jí říkám co tam je. Miluje Fíka, Medvědy, Bořka.. pokud ji nenecháš nějak dlouho sedět u TV, myslím, že jí to neublíží, naopak jí to přinese něco nového. A trochu i disciplínu, když to skončí, ty jí řekneš-tak a vypneme to-a ona to musí vypnout a ne koukat jak dlouho chce.
ještě dodávám: budou jí teď 2 roky, kouká asi tak od toho 1,5 roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.06 21:15

náš malej v tomto čase sledoval nejraději Teletubbies a Krtečka, večerníčky u nás nefrčí ani dneska, jedině tak Kouzelná školka,ale dlouho u toho nevydrží.teletubbbies vydržel sledovat už v roce 20min vkuse,ale to byl zázrak,protože tolik netevizíruje ani dneska.Měli jsme období,kdy chtěl pořád něco pouštět,ale ted ho nebere nic-Rumcajs tak 15min a dýl občas Nemo,Schrek, Autobusy.

• Citovat
  • Upravit
569
31.7.06 21:20

no jo, Krtek, na toho jsem zapomněla.. to je náš hrdina a vzor, máme ho všude, ty díly zná už nazpaměť..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.06 21:21

Ahoj,
tak my jsme asi v podobném věku. Večerníček sledujeme velmi zřídka. Obvykle v tuto dobu už bývá zapnutá televize, protože po večerníčku jsou zprávy. Díváme se na znělku (ta nás někdy přiláká z jiné místnosti) počáteční a konečnou a samozřejmě zdravíme a máváme Večerníkovi. Na tu pohádku se většinou nedíváme, to musí být nějaká moc hezká pohádka (Krteček, Méďové) a to se pak díváme spolu a já to komentuju. Po skončení se jdeme mýt, baštit - takže něco jako rituál. Přes den se na TV moc nedíváme, jenom, když ji potřebuju zabavit, tak to má jako kulisu a sleduje jenom reklamy. Dokud bylo škaredě a byla Kouzelná školka, tak to jsme ji sledovali - opět jenom znělka, písničky a pošťák Pat. Ale sama u TV nevydrží déle než 4-5 minut. Nemáme ani video, ani DVD, takže není moc zvyklá.

Míša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
31.7.06 23:20

Vitka hodne brzy bavila znelka vecernicku. Tu slysel i ze vzdaleneho pokoje.
Nechci tvrdit, ze u nas se na TV nekouka. Asi je pustena docela casto.
No ale Vitana to teda vubec nezajima. Myslela jsem si, ze kdyz mu pustim treba Krtecka, bude ho to bavit. ale on na to teda jeste vubec neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16731
1.8.06 08:32

ahojky,

synovi bude 18 m a úplně ulítává na A JE TO. Nemám z toho kdovíjakou radost, ale pro klid :lol: mu je ted musím pouštět z DVD. Moc má rád znělku z Večerníčka, kterou „objevil“ právě u več. A je to !

Myslím, že u každého dítěte je to jiné, kdy vydrží se dívat na i krátkou pohádku. Ale čím později tím líp, děti si na to brzy zvyknout :wink:

Irias + štěpán 17,5 m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1785
1.8.06 08:46

Tak u nás už je večerníček součástí večerního rituálu, Matýsek teda většinou sleduje jen znělku, ale A je to! koukal skoro celé a komentoval-ťukťuk, bááác:-))
Večerníčková znělka ho oslovila už někdy v půlroce, to jsme vysledovali, že u toho zpozorní, takže u každého je to asi jinak.
My na telku přes den nekoukáme, max ráno na Tabíky na BBC, a ještě malého velmi zajímá losování sportky a AZ kvíz-)
Asi je to u každého jinak, pokud večerníček dítko nezajímá, tak prostě odejde, no a když bude koukat, tak vyprávěj a komentuj, ne?:-)

Jazzi a Matýsek 15m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
1.8.06 21:25

Tak vydím že večerníček je celkem v kurzu. Bavila jsem se dneska o tom s doktorkou v poradně, a ta mě to nedoporučila. Prý je to vhodné až tak od tří let. Lepší je prý knížka. Možná na tom něco je. Zatím stejně musíme počkat, protože nám dneska odešla televize. Ale díky za vaše názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
1.8.06 21:26

No samozřejmě vidím je s měkkým. Omlouvám se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
5.8.06 20:40

U nás vede taky znělka!!! (11 měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu