Hrozba re-revize

21
28.3.20 17:13

Hrozba re-revize

Preji hezky den.
Jsem strasne nestastna a bezradna. V 11tt mi na utz zjistili zamlkle tehotenstvi. Miminko se prestalo vyvijet nekdy kolem 9tt. Hned druhy den jsem sla na revizi.
Ted ve ctvrtek jsem byla na kontrole a zjistili, ze mne pri revizi uplne nevycistili. Dostala jsem injekci na delozni stahy a vypuzeni zbytku. V pondeli jdu na dalsi injekci a kdyz to nepomuze, tak opet nemocnice, narkoza a revize. Ted! V dobe koronaviru. Jsem hruzou bez sebe. Ze vseho…
Muzete mi poradit, jak presvedcit delohu, aby se cistila? Piju caj z kontryhele, cvicim hormonalni jogu a nic…
V noci jsem mela evidentne stahovani delohy. Bolest po cca 10 min.,jako kdyz mne nekdo zdime a nic. Nekrvacim, nic.
Prosim, poradte mi ????????????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2882
28.3.20 17:48

Ahoj, měla jsem to stejně. Bohužel mě nepomohlo nic a musela jsem na další revizi :( já byla v 10tt a rozmezí mezi revizema bylo cca 14dnů. Mě i pomalu klesalo hCG proto si myslím, že se u mě nedostavilo krvácení a vypuzení zbytků.
Též jsem měla stahy po 10.min - jako porod, vypadl pidi kousek a další den na utz pořad velké kusy :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
28.3.20 18:19

Ahoj. Je mi lito, ze mas stejnou zkusenost:-(
Mne hcg nikdy nemerili…

Co vsechno jsi zkousela, aby to slo samo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3571
28.3.20 20:19

Bohuzel mam stejnou zkusenost, ZT v11.tt, revize, na utz zbytky a vysoky crp, po tejdnu druha revize :/ Je mi to lito, drz se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
28.3.20 21:35

Zarazi mne, ze mi vubec nevzali krev. Kvuli HCG ani kvuli CRP :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
5.4.20 11:08

Cornutamin

Ahoj holky, jsem tu nová a chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s kapkami Cornutamin? Ve 12 tt mi bylo bohužel zjištěno ZT, přestalo bít srdíčko v 9 tt a tak jsem byla na revizi. Po 14 ti dnech na kontrole u gynekologa mi bylo zjištěno, že mám v děloze ještě krev, pořád jsem špinila a že po kapkách by to mělo přejít. V lékárně mi bylo řečeno, že by se špinění po kapkách mělo zhoršit, aby to že mě všechno odešlo, ale nic :pensive: nemáte s tim některá zkušenost? Bojím se, abych nemusela na další revizi.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
5.4.20 12:13

@Markét 90 Ahoj, já byla na revizi teď v pátek a nešpinim ani trošku, tak jsem taky zvědavá. Ty kapky máš na recept? Já teda piju kontryhel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
5.4.20 12:15
@Mychaj13.10 píše:
@Markét 90 Ahoj, já byla na revizi teď v pátek a nešpinim ani trošku, tak jsem taky zvědavá. Ty kapky máš na recept? Já teda piju kontryhel
@Mychaj13.10 píše:

Jojo, ty kapky jsem dostala na recept od gynekologa… O kontryhelu jsem taky cetla, ze je na stažení dělohy, ale zase to nechci kombinovat, tak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
5.4.20 12:26

@Markét 90 Já myslím že bylinkami nic nezkazis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
5.4.20 12:36

@Mychaj13.10
Zkusit ho můžu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
5.4.20 12:43

@Markét 90 Já ho brala vždy po revizi nebo samovolném potratu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
5.4.20 13:23

@Mychaj13.10
Tak zítra ho koupím v lékárně a zkusím, diky za tip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
5.4.20 13:31

@Markét 90 Není zač. A dej vědět jak jsi dopadla. Já zítra jedu na kontrolní HCG, tak se zeptám jestli není divné že nešpinim ani trochu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
5.4.20 13:36

@Mychaj13.10
Tak držím palce a dej taky vědět, jak jsi dopadla… To mě třeba nedelali - kontrolní HCG, jen UTZ a tam právě byla krev v děloze. Tak tam raději zitra zavolám a zeptám se, jestli je dobře, že jsem po kapkách už nespinila. Kdyby člověk věděl, co je dobře.
Držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
5.4.20 14:14
@Markét 90 píše:
@Mychaj13.10
Tak držím palce a dej taky vědět, jak jsi dopadla… To mě třeba nedelali - kontrolní HCG, jen UTZ a tam právě byla krev v děloze. Tak tam raději zitra zavolám a zeptám se, jestli je dobře, že jsem po kapkách už nespinila. Kdyby člověk věděl, co je dobře.
Držím palce :hug:

Mně ho kontrolovali i minule, tak asi jak který Dr :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama