Potrat a revize

39
23.3.20 17:56

Potrat a revize

Ahoj, dnes jsem byla u gynekologa měla bych být v 9tt doktor neviděl srdíčko :,( jsem s toho úplně zoufalá 2,5 roku jsem se snažila s manželem o miminko :,( a konečně se zadařilo… Říkal mi, že je možné, že tam srdíčko bude a bude to v pohodě ale on, že to nevidí :,( plod odpovídá 7tt ale jelikož mám nepravidelnou má tak ani nevím v jaké TT jsem…poslal mě do nemocnice zítra ráno. Dívala jsem se na jeho recenze a jedna slečna tam psala, že jí řekl to samé a v Nemocnici jí řekli, že je vše v pořádku ale nespoléhám na to :(.. Potřebovala jsem se sem vypsat… Chci se zeptat jak to probíhá ta revize? Děkuju moc za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11777
23.3.20 18:01

@KMisa123 kontrolni utz, prevleceni, uspání, zákrok, cca 2-3hodiny na dospavaku a pak s doprovodem domů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1772
23.3.20 18:02
@KMisa123 píše:
Ahoj, dnes jsem byla u gynekologa měla bych být v 9tt doktor neviděl srdíčko :,( jsem s toho úplně zoufalá 2,5 roku jsem se snažila s manželem o miminko :,( a konečně se zadařilo… Říkal mi, že je možné, že tam srdíčko bude a bude to v pohodě ale on, že to nevidí :,( plod odpovídá 7tt ale jelikož mám nepravidelnou má tak ani nevím v jaké TT jsem…poslal mě do nemocnice zítra ráno. Dívala jsem se na jeho recenze a jedna slečna tam psala, že jí řekl to samé a v Nemocnici jí řekli, že je vše v pořádku ale nespoléhám na to :(.. Potřebovala jsem se sem vypsat… Chci se zeptat jak to probíhá ta revize? Děkuju moc za odpověď

Jestli nevíš, kdy přesně byla ovulace, tak se je šance.
Třeba nemá tak kvalitní UZ.
Zítra držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
23.3.20 18:03

@lachtanice86 děkuji já myslela, že si mě tam nechají dýl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266
23.3.20 18:03

Budu držet palce, ať zítra na jiném přístroji v nemocnici to srdíčko je.
Revizi jsem prodělala v 11tt - plod odpovídal 9 týdnu. Provádí se v celkové narkoze, druhý den jdeš domů. po revizi by se měl dodržet nějaký čas bez sexu, u nás to bylo do první MS po revizi. Za 4 měsíce jsem byla opět těhotná a dcerka bude mít v září 12 roků.
Drž se a přeju ti, abys zítra měla lepší zprávy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
23.3.20 18:04

@Pajik 76 on má takové zastaralé vybavení tak snad třeba bude vše v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
23.3.20 18:07

Byla jsme na revizi cca 8.-9.tyden, kontrolní utz, uspani, do 15minut jsme byla vzhuru a do hodiny a pul jsem odchazela domu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6872
23.3.20 18:32

@KMisa123 tak podle tvých předešlých diskuzi jsi opravdu v 9tt.to už by srdíčko opravdu být muselo. Bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11777
23.3.20 19:09

@KMisa123 pokud nebude důvod tak ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
23.3.20 19:32

V sedm jsem nastoupila do nemocnice, ultrazvuk, převlečení, po cca hodině jsem přišla na řadu, po půl hodině jsem byla vzhůru, po cca dvou hodinách jsem mohla odejít, odcházela jsem okolo poledne, jen chtěli vědět, zda mám doprovod nebo zda mě má odvézt záchranka, a za 8 měsíců dvě čárky na testu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
25.3.20 10:06

Já konkrétně byla před půl rokem na revizi dělohy. První jsem chtěla počkat, že potratím sama a tělo si samo poradí… ale čekala jsem 5 týdnů a pořád nic, tak jsem na revizi stejně šla. V 7h jsem nastoupila a ve 12h odcházela s doprovodem. A první MS po revizi jsem dostala za dlouhých 10 týdnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama