Hrozně divný průjem

Anonymní
20.3.20 22:01

Hrozně divný průjem

Už 3. den mám prujmy. Měla jsem i vysoké horečky 39, velké bolesti svalů a i hlavy.

Černé uhlí na průjem nezabralo. Dneska jsem měla 3 endiarony a ty stejně nezabiraji. Pořád mám průjem, ale hrozně divný… konzistenci to má jako průjem, ale takovou divnou, suchou, jako písek… I se ten průjem v míse „rozsypal“ jako písek. Prostě hrozně divná konzistence, do toho nějaké divné nažloutlé kusy v tom. Nevím, jestli hlen. Pořád ze mě něco jde, přitom skoro nejím. Za 3 dny jsem teď zhubla 3 kila. Můžu mít ve střevech nějaké bakterie, parazita? A proč endiaron nezabírá…

Nevím, jak dlouho čekat a jestli jet na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22970
20.3.20 22:03
@Anonymní píše:
Už 3. den mám prujmy. Měla jsem i vysoké horečky 39, velké bolesti svalů a i hlavy.

Černé uhlí na průjem nezabralo. Dneska jsem měla 3 endiarony a ty stejně nezabiraji. Pořád mám průjem, ale hrozně divný… konzistenci to má jako průjem, ale takovou divnou, suchou, jako písek… I se ten průjem v míse „rozsypal“ jako písek. Prostě hrozně divná konzistence, do toho nějaké divné nažloutlé kusy v tom. Nevím, jestli hlen. Pořád ze mě něco jde, přitom skoro nejím. Za 3 dny jsem teď zhubla 3 kila. Můžu mít ve střevech nějaké bakterie, parazita? A proč endiaron nezabírá…

Nevím, jak dlouho čekat a jestli jet na pohotovost.

Nebyla jsi v Itálii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 22:06

Nechci strašit, ale tohle bych už řesila s doktorem. Nehledně o tak vysokých horečkách, nekdě jsem četla, že se tak může projevovat i ten nový virus. Proč si nevolala lékaři? https://cz.sputniknews.com/…-koronaviru/ ale určitě bych to začala řešit. Lepší stav nebo je ti stále hůř?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 22:08

@Russet v Itálii být ani nemusela, když už je to tady :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 22:09
@Anonymní píše:
Nechci strašit, ale tohle bych už řesila s doktorem. Nehledně o tak vysokých horečkách, nekdě jsem četla, že se tak může projevovat i ten nový virus. Proč si nevolala lékaři? https://cz.sputniknews.com/…-koronaviru/ ale určitě bych to začala řešit. Lepší stav nebo je ti stále hůř?

V Itálii jsem nebyla. S doktorkou jsem mluvila, mám prostě ležet. Psala jsem i na chat ministerstva zdravotnictví, tam mi řekli, že na koronavirus to nevypadá. Průjem mám 3. den a takhle divný je teprve dneska, co beru ten endiaron, tak mi to nepřišlo ještě tak dlouho. Horečky mi spadly, mám jen teplotu, ale ten divný průjem no.

• Nahlásit
  • Citovat
357
20.3.20 22:11

Takovy divny prujem muze byt bohuzel i priznak -Covid-19. Viz https://vlkovobloguje.wordpress.com/…je-co-a-jak/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 22:27

K doktorovi bych rozhodně nejela, zavolej na hygienickou stanici tohle jsou bohužel příznaky koronaviru :(

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11929
20.3.20 22:34

Pošli někoho ať ti vezme hylak, klidně si dej hladovku, ale hodně pij a lež - něco se někde dělo, tělo si s tím poradlo - klesly ti horečky a teď se bude chvíli dávat trávení do pořádku.

Až budeš mít chuť k jídku, tak začni klasikou - nemaštěnýá rýže, dušená mrkev, banány, neměkké bílé pečivo, jogurty atd - šetřící dieta a pomalu zvyšuj mnžoství vlákniny, aby obnovující se mikrobiota měla co žrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 22:54
@Anonymní píše:
K doktorovi bych rozhodně nejela, zavolej na hygienickou stanici tohle jsou bohužel příznaky koronaviru :(

Na lince koronaviru pro občany mi bylo řečeno, že na koronavirus to nevypadá. Podle čeho tak usuzujes?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 23:00

Máme koronu a začal průjmem a migrenama

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 23:08
@Anonymní píše:

Teda to mě mrzí že jsi to takhle chytila :( a co děti/dítě? Jsou/je v pohodě? Hlavně ať se z toho rychle dostaneš.

@Anonymní píše:
Na lince koronaviru pro občany mi bylo řečeno, že na koronavirus to nevypadá. Podle čeho tak usuzujes?

Já to jen předpokládám třeba se mýlím ale přijde mi to tak podle toho jak usuzujes na to co ti odepisou z hygienické stanice bych tolik nesazela… Už jsem slyšela o případech lidi co si na tu stanici právě stěžovali, takže úplně bych to nevyloučila zatím raději a když se stav nezlepší klidně bych hygienickou stanici,,otravovala" znovu. Teď jsem zrovna dočetla článek na tn.cz že u 50% nakažených začala korona právě průjmem a zvracením, zkrátka zažívací potíže.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 23:08
@Anonymní píše:

Mě náhlým průjmem, zimnici, horečkou a bolesti svalů. Tyto 4 příznaky jsou však popsány i u střevních chřipek nebo otravy jídlem.

Můžu se zeptat na další příznaky? Jako ty hlavní se všude uvádí hrozný kašel a dušnost a ne průjem.

A jak se lecite? Dá se nějak zabránit, aby nedošlo k tomu zápalu plic nebo zničení plic?

• Nahlásit
  • Citovat
3045
20.3.20 23:10
@Anonymní píše:
Mě náhlým průjmem, zimnici, horečkou a bolesti svalů. Tyto 4 příznaky jsou však popsány i u střevních chřipek nebo otravy jídlem.

Můžu se zeptat na další příznaky? Jako ty hlavní se všude uvádí hrozný kašel a dušnost a ne průjem.

A jak se lecite? Dá se nějak zabránit, aby nedošlo k tomu zápalu plic nebo zničení plic?

Dobrý večer, taky mě zajímá. Jak to dáváte?
Přeji brzké uzdravení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5251
20.3.20 23:59

Přísná karanténa!!! Na 99% koronavirus.
Pohledej na netu lidi, co popisují příznaky.

http://www.novarepublika.cz/…-co-jak.html#more

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.20 00:14
@Lucie_Sx píše:
Přísná karanténa!!! Na 99% koronavirus.
Pohledej na netu lidi, co popisují příznaky.http://www.novarepublika.cz/…-co-jak.html#more

Web není dostupný. Podle čeho koronavirus? Už jsem psala, že podle příznaků je to taky střevní chřipka. U té si taky můžeš přečíst příznaky.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama