Hry a soutěže na dětskou oslavu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
10.3.10 12:53

Hry a soutěže

Ahojte maminy, prosím pomoc. Zorganizovala jsem synovi k narozkám oslavu a pozvala pár jeho spolužáků, chodí do první třídy, ale až na nějakou minidiskotéku a třeba hádání věcí a zvířat mě nenapadá, jak prcky zabavit. Nemáte typ na nějaké soutěže nebo hry, které se dají hrát v uzavřeném prostoru, tak pro zhruba 10 dětiček ? Díky moc za případné nápady T.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16247
10.3.10 13:42

Ahoj, co za hry si představuješ? Dají se připojit hry do diskotéky - klasiky s balonky, novinami :) Nebo bych třeba udělala hru s nafukovacími balonky :) Každému bych jeden přivázala a museli by jej navzájem prasknout. Záleží na velikosti prostoru :)

Pak klasickou plácanou - sedí se v kruhu, 2× plácneč do stehen (řekneš svoje jméno), 2× tleskneš a řekneš jméno dalšího, který pokračuje dál stejným způsobem :) (Dá se obměnit třeba na zvířata atd…) kdo se splete vypadává :)

Dále se dá hrát „elektrika“ sedí se v kruhu u stolu nebo na zemi. Střídavě jsou překřížené ruce dlaněmi na stole (na nohou) a „kliká“ (pláce se rukou do stolu do stehna) se a jede se ve směru hodinových ručiček, pokud někdo „klikne“ dvakrát, tak se mění směr :)

Nevím, snad jsem to napsala srozumitelně, ještě proberu moje táborové zásoby, jeslti chceš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
892
10.3.10 13:49

mě napadla ta klasická, jak je v kruhu vždycky o jednu židli míň něž hráčů, chodí se okolo a když dohraje hudba, tak si všichni snaží sednout, na koho nezbyde židle tak vypadne, jedna židle se odebere a hraje se zas dál …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16247
10.3.10 14:00

A ještě třeba foukání pinpongáče po stole :) Foukaný fotbal :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16247
10.3.10 18:32

A nebo jenom nafukování balonku na čas, to děti taky baví :)

Ono záleží taky natom, kolik máš prostoru, her znám spoustu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
10.3.10 18:40

Když mi bylo asi sedm, tak mamka donesla toaletní papíry, my jsme udělali dvě družstva a z každého se zvolil jeden, kterého ti ostatní omotávali od noh až po hlavu. Vyhrálo to družstvo, které mělo domotáno jako první :-D Vím, že jsme se u toho dost nasmáli :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9387
10.3.10 20:18

My teda máme děti podstatně menší, ale na oslavách hrajem:

• poznávání poslepu vytahovaných věcí z pytlíku
  • ochutnávání poslepu, nebo v čokoládě nemáčené ovoce, želé bonbony, atd.
  • děti odejdou z místnosti a poschováváme plyšáky od jednoho druhu nebo obrázky, pak je hledají
  • šipkovanou - předem připravenou jinde po byte a hledají poklad (na helloweena se svíčkami po zahradě)
  • diskotéka a „štronso“

…a už nevím, jestli si vzpomenu, dopíšu a určitě nakouknu, všechny tipy taky beru :wink: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
13.3.10 11:45

Díky moc za tipy :palec: , oslavu máme zdárně za sebou. Je fakt, že dětičky neměli celkem problém zabavit se sami, herna, ve které jsme byli, je pěkně vybavená. Ale soutěže byly taky, takže si myslím, že se to vydařilo k včeobecné spokojenosti :potlesk: Díky T.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16247
16.3.10 14:23

A co jste tedy hráli? Jestli se můžu zeptat? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
17.3.10 09:32

Jasně :lol: Hlavně hry s míčkama, takové to, kdo se trefí největším počtem, štafetu s míčkem na pálce… Taky bylo štronso a tleskání. Ale udržet pozornost těch dětiček dá fakt zabrat, vychovatelku v družce bych vážně dělat nemohla, to bych se do týdne zbláznila 8-o :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mamina 6 deti
13.3.12 18:19

napadlo by mě že by jste si mohl vybrat hru na uvítanou, a ta hra se hraje: sednete si do kolečka a říkáte o sobě nejméně 10 věcí. NMZČ. A přeji vám hodně štěstí s oslavou ahojky :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
mamina 6 deti
13.3.12 18:24

lokomotyvaaaaaa anb. diskoteka ale muzete si udelat MIS krásy :pankac: :!

• Citovat
  • Nahlásit
Proste ja
12.6.12 11:26

?

Prosím vy tu všichni píšete ,,stronzo" a jak se to hraje :-O

• Citovat
  • Nahlásit
tyna852
25.10.12 19:40

3tronzo se hraje tak, že se pustí hudba a když se vypne musí děti zůstat jako sochy v te poloze v jaké zrovna byly, když se písnička přerušila. Aspoň já to tak s dětma hraju:-)

• Citovat
  • Nahlásit
ludmilapacesova
28.3.13 14:30

Ahoj, pokud je řeč o hrách, tak je nejdříve dobré vymyslet o co se bude hrát, to pak děti mnohem více baví, když vědí, že mohou vyhrát něco zajímavého. Zkuste třeba pexeso nebo karty a jako hlavní ceny dát nějaké pamlsky. Když už jsou děti větší, tak je vhodné vybrat jiné ceny třeba medaile, inspirovat se můžeš i tady http://www.garko.cz/ pokud hraje více dětí, tak to chce zorganizovat něco zábavnějšího, třeba vědomostní hry nebo fotbal

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat