Hučení v hlavě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 19:00
Hučení v hlave

Zdravím uz asi 2 týdny mám problém s učením v hlavě jenom v klidu. A občasné motani hlavy. Všiml jsem si ze jsem i zelený v obličeji. Může za to nízký tlak?? Mám i problém s páteří vždycky tak 3krat za den když si protahnu pater a krční pater tak mi strašně prokrupe. A chtěl jsem se zeptat když si merim tep tak lépe k cítit při nízkém nebo vysokém tlaku?? Ja bych řekl ze nizky jak se ty cévy rozsáhlou ale nevím. Dík za rady

Reakce:
wasilly
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 08.11.18 19:31
@Anonymní píše:
Zdravím uz asi 2 týdny mám problém s učením v hlavě jenom v klidu. A občasné motani hlavy. Všiml jsem si ze jsem i zelený v obličeji. Může za to nízký tlak?? Mám i problém s páteří vždycky tak 3krat za den když si protahnu pater a krční pater tak mi strašně prokrupe. A chtěl jsem se zeptat když si merim tep tak lépe k cítit při nízkém nebo vysokém tlaku?? Ja bych řekl ze nizky jak se ty cévy rozsáhlou ale nevím. Dík za rady

Určitě můžeš mít problémy s hučením a motáním od páteře. Já to mám také tak a mám vracející se blokace krční páteře i žeber.

Irinka0210
Závislačka 4624 příspěvků 08.11.18 19:37

Já to mám od krční páteře…

Mirdol
Nováček 4 příspěvky 08.11.18 19:57

@wasilly no tak to bude asi tím. Protože jestli teda se mu o nezdá mi přijde jako by to po od te krcni patere to huceni. Tak asi nějakej fizoterapeut. Přeci není normální aby mi dene při protahnuti pokaždé krupalo v zádech. A co ti znamená když mi v nich krupe?? Díky za odpověď

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >