Hučení v pravém uchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peepers
Nováček 8 příspěvků 04.03.18 09:15
Hučení v pravém uchu

Dobrý den, chtel bych se zeptat asi, měsíc a pul mi hučí v uchu v pravém, nekdy to ani přes den ani neslyším, když jdu spát nebo je ticho tak je to hlasite nemůže to být nádor nebo rakovina děkuji pěknou neděli.

Reklama

Reakce:

Konnny
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 04.03.18 09:17

@Peepers Tady ti nikdo do hlavy nevidí, může to být leccos. Dojdi si na ORL.

jessikka
Extra třída :D 10438 příspěvků 04.03.18 12:50

Opravdu to může být cokoliv. A dokonce to ani nemusí mít zjistitelnou příčinu. Já to měla na podzim, několik týdnů v kuse. Nakonec se ukázalo, že to bylo od krční páteře a to jsme ani žádné velké bolesti neměla. Pomohly dvě kvalitní masáže a cvičení.

Konnny
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 04.03.18 13:00

Já s tím mám problém od krční páteře, ale pro vyloučení jiné závažnější příčiny je třeba ORL vyšetření a CT mozku. Tady nikdo nemá věšteckou kouli. Zašla bych pro začátek za praktickým lékařem a na ORL. Dále potom neurolog.

Peepers
Nováček 8 příspěvků 04.03.18 14:21

Je to možné že je to od páteře protože mám skoliózu a mnel sem velke bolesti zad tak je to možné že je to od toho děkuji zatím že ste reagovali :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama