Reklama

Kam za zábavou v Kolíně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žanda-Panda
Povídálka 32 příspěvků 03.02.18 22:05
Kam za zábavou v Kolíně?

Holky, prosím radu. Kamarádka se nám ostěhovala do Kolína a pokaždé, když jsme přijeli a chtěli ‚zapařit‘, nebylo kde. Kluby buď děsný pajzly, nebo samá romská omladina vyvolávající akorát konflikty. Odcházíme jak popelky před půlnocí nas. aný :poblion:
Je nám kolem 30, chceme tancovat a pít koktejly. Znáte takové místo Kolíňačky??? Díky :*

Reklama

Reakce:

CWolviee
Kecalka 409 příspěvků 03.02.18 22:08

No, já jsem z Kolína, ale tohle jde úplně mimo mě, takže ti bohužel neporadím :nevim:

Detsa
Extra třída :D 10629 příspěvků 03.02.18 22:23

Mhmm tak pak odcestovat do jiného města za zábavou. Někde to prostě nežije :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >