Jsem závislá na jednom výrobku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 10:18
Jsem závislá na jednom výrobku

Ahoj. Stydím se za to, ale jsem závislá na jedné sladkosti.Na dezertu Metro.Je jedno jaká příchuť, prostě to miluju.Jsem schopna sníst i tři za den :oops: :oops: :oops: myslím balení. Mám takový rituál. Vždycky nejdřív oddělím ten piškot od toho cukrového obalu. Sním ten piškot a nakonec jím ten fondán nebo co to je.Ten fondán je teda dost sladkej, ale to mi nevadí. Přítel tvrdí, že si uženu cukrovku :mrgreen: Vadí mi ta závislost. Jak to v obchodě vidím, koupím to :( Jak se motivovat s tím přestat. Tlustá nejsem :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Stánina
Generální žvanilka 20479 příspěvků 30.01.18 10:25
@Anonymní píše:
Ahoj. Stydím se za to, ale jsem závislá na jedné sladkosti.Na dezertu Metro.Je jedno jaká příchuť, prostě to miluju.Jsem schopna sníst i tři za den :oops: :oops: :oops: myslím balení. Mám takový rituál. Vždycky nejdřív oddělím ten piškot od toho cukrového obalu. Sním ten piškot a nakonec jím ten fondán nebo co to je.Ten fondán je teda dost sladkej, ale to mi nevadí. Přítel tvrdí, že si uženu cukrovku :mrgreen: Vadí mi ta závislost. Jak to v obchodě vidím, koupím to :( Jak se motivovat s tím přestat. Tlustá nejsem :nevim:

Sice nemám závislost, ale pitvám to stejně :mrgreen: ale tři balení, to je celkem dost, no… :think:

Liynks
Stálice 87 příspěvků 30.01.18 10:32
@Anonymní píše:
Ahoj. Stydím se za to, ale jsem závislá na jedné sladkosti.Na dezertu Metro.Je jedno jaká příchuť, prostě to miluju.Jsem schopna sníst i tři za den :oops: :oops: :oops: myslím balení. Mám takový rituál. Vždycky nejdřív oddělím ten piškot od toho cukrového obalu. Sním ten piškot a nakonec jím ten fondán nebo co to je.Ten fondán je teda dost sladkej, ale to mi nevadí. Přítel tvrdí, že si uženu cukrovku :mrgreen: Vadí mi ta závislost. Jak to v obchodě vidím, koupím to :( Jak se motivovat s tím přestat. Tlustá nejsem :nevim:

Taky jsem měla takovou závislost i stejný postup :P nechodit do obchodu :D nebo si dát jen jedno balení a po týdnu opět snížit množství a pak se odměnit - ale ne Sládké!!! Třeba tricko, hrnecek :palec:

vertunka
Závislačka 4731 příspěvků 30.01.18 10:34

Jeee metro taky miluju. Ale zavisla nejsem teda :mrgreen:.

Proste si ho nekupuj, jdi nakupovat treba do lidlu, tam ho nemaji ;-).

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 30.01.18 10:34

Jako každou závislost, musíš s tím přestat… A závislost na sladkým je opravdu strašná… Ale je to psychické.

Petule030
Kelišová 5778 příspěvků 30.01.18 10:36

Cukrovku si neuženeš, neboj :mrgreen: Ale pokud chceš ušetřit, tak to fakt nekupuj!!! Třeba si něco slib, např. když to nekoupíš, tak si večer dáš
super koupel s pěnou. Ideálně se vyhýbat místu, kde se to v obchodě nachází.
Jinak tento dezertík neznám, musela jsem gůglit, protože jsem zvědavá :lol:

Petra67
Kecalka 280 příspěvků 30.01.18 10:36

To vůbec neznám, vážně je to tak dobré? To musím teda zkusit :lol:
Já bych se z toho nijak nehroutila…každý má rád něco…ale tři jsou asi fakt dost…zkusila bych to omezit na jeden denně.

anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 30.01.18 10:36

Oooo jeeee, kdo by nemiloval metro! A loupu ho taky :-D Když ti to nedělá problém s váhou, proč to vůbec řešíš… Užívej si to, dokud můžeš ;) jednou se toho stejně přejíš.

Stánina
Generální žvanilka 20479 příspěvků 30.01.18 10:40
@vertunka píše:
Jeee metro taky miluju. Ale zavisla nejsem teda :mrgreen:.Proste si ho nekupuj, jdi nakupovat treba do lidlu, tam ho nemaji ;-).

Nesmí chodit, když je Retro týden, to ho maj :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 30.01.18 10:40

@Petra67 mne to vůbec nechutna :lol:
Rada je jednoduchá. Nekupuj to, klidně si to nalep do peněženky a při placeni to na tebe vždy vykoukne. Co není doma, nemůžeš sníst :lol:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 30.01.18 10:44

@vertunka v lídlu ho mívají v těch retro akcích (a ještě nějakou dobu potom), a mimochodem, taky na něm ujíždím, ale mám ráda jen ten klasický čokoládový (citron a ten červenej mi nechutná).

Jinak zakladatelko, jak píšou ostatní, jako s každou závislostí, musíš s tím prostě praštit, pokud se toho chceš zbavit. Můžeš zkusit „metadonovej program“ a místo metra začít mlsat něco jiného, čeho ale nesníš tolik, protože ti to tak nepojede :)
Já když chci sladký, tak si kupuju třeba margot (není tak dobrá jako můj vysněný větrník a podobné, ale chuť na sladký to zažene a jsem schopná se pak okolo cukrárny udržet na uzdě :mrgreen: :mrgreen: )

zrcadlo
Kelišová 6967 příspěvků 30.01.18 10:55

Vídám jen v krámě a pamatuju si, že jsem to dostala v letadle v osmdesátých letech, každopádně to složení by teda za mě mohlo být kratší:
Cukr, Směs na piškot (pšeničná mouka, cukr, sušený vaječný bílek a žloutek, emulgátory: E472b, E477; sušené mléko, kypřicí látky: E450a, E500; sójová mouka, jedlá sůl, glukózový sirup, zahušťovadlo: guma guar, aroma, barvivo: beta-karoten), Rostlinné tuky částečně ztužené, (emulgátory: E322, E471, E475; sůl), Rostlinný olej, Tmavá poleva (cukr, ztužený rostlinný tuk, kakaový prášek, kakaová hmota, sušená syrovátka, emulgátory: E322-sójový, E476; aroma), Škrobový sirup, Voda, Sušený mléčný přípravek (sušená syrovátka, rostlinný tuk, glukózový sirup, sušené mléko, stabilizátor: E451), Kokos, Zvlhčující látka: glycerol, aroma, líh, konzervant: propionan sodný, kyselina sorbová, Jedlá želatina
Jak dlouho už ta závislost trvá? Já měla taky různá období, ale vždycky to bylo jen období pár týdnů (jsem přelétavá). Těch peněz ti líto není (přeci jen to hodí několik tisíc ročně, tak třeba zkusit si místo každého nekoupeného balení odložit peníze bokem a na konci roku si třeba koupit kvalitní kabelku nebo víkend v Paříži?)

Petule030
Kelišová 5778 příspěvků 30.01.18 10:56

Holky a kde se to normálně prodává? Třeba v Kauflandu bych to mohla objevit? Jsem zvědavá, že to chci zkusit :lol:

Laurie
Kecalka 388 příspěvků 30.01.18 10:58

Přitom je to taková sra..ka, si přečti složení a třeba tě chut přejde :mrgreen:

zrcadlo
Kelišová 6967 příspěvků 30.01.18 10:58
@Petule030 píše:
Holky a kde se to normálně prodává? Třeba v Kauflandu bych to mohla objevit? Jsem zvědavá, že to chci zkusit :lol:

Já myslím, že v Kauflandu to mají někde u pečiva, kde jsou takové ty vafle, linecké rohlíčky, rakvičky apod. Většinou to nebývá u sušenek a čokolád, ale u toho trvanlivého pečiva.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >