Kočka zalehla dítě!

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elibro
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 25.01.18 00:16
Kočka zalehla dítě!

Co teď? Má někdo zkušenost? :)))

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 25.01.18 00:20

Haha, dobrej vtip

nikinnna
Kecalka 219 příspěvků 25.01.18 00:22

:lol: :lol: :lol: :lol: dlouho jsem se tak nezasmála :palec: :palec: :palec:

JaniceB
Extra třída :D 13119 příspěvků 9 inzerátů 25.01.18 00:23

@elibro No…asi by mi nejvic vadilo, ze tema tlapkama slape v bedynce s hovn*ma a pak je dava miminku na pusinku…A urcite vtipne tema, na kazdy pad bych nenechala tak male dite s zadnym zviretem jen tak bez dozoru…aby ses za par dnu nedivila, ze na nem fakt lezi…

pikola
Neúnavná pisatelka 18727 příspěvků 25.01.18 00:26

@JaniceB znáš nějaký případ zalehnutí dítěte kočkou? Asi těžko :mrgreen:

JaniceB
Extra třída :D 13119 příspěvků 9 inzerátů 25.01.18 00:28

@pikola Nerikam, ze znam nejaky takovy pripad…jen mi to prijde minimalne nehygienicke…o to jde asi spis. A pak, je to precejen zvire…muze mu prdnout v kouli, muze udelat cokoli…nenechala bych zvire s deckem samotne.

pikola
Neúnavná pisatelka 18727 příspěvků 25.01.18 00:35

@JaniceB to asi pochopí jen ten co má doma nějaké zvíře… Děti lezou po zemi, to je horší jak nějaká pacička kočky..

Netopirek
Echt Kelišová 7597 příspěvků 25.01.18 00:41

Já už začínám mít na slovo hygiena alergií. Za nás se tolik o hygienu nedbalo a žijeme. :zed:

Si myslím, že dneska se to s hygienou až moc přehání :cert:

Netopirek
Echt Kelišová 7597 příspěvků 25.01.18 00:42

@elibro je pěkný jak jsou tak blízko sebe. Nás naše kočka ignoruje a schovává se před námi :cert:

kve-tinka
Závislačka 4325 příspěvků 25.01.18 00:42

Bych kocku hnaka aby mi poskrabala ditko a jeste v obliceji!!! I kdyz ma drapky zatahle clivek nikdy nevi…

elibro
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 25.01.18 00:57

@Netopirek jojo, máme mazla. Akorát se starším si nechce příliš hrát, nějak nesdílí stejný vkus na hry s akčním velkým batoletem :).

Pokud jde o zalehávání, řešíme spíš opačný problém :/. Starší pravidelně zalehává kocoura. A ten drží, dokud není propuštěn.

Starostlivým můžu podotknout jen to, že kocour nám „odchoval“ prvního syna, jistě zvládne i druhého. Obvykle teda není tak natěsno, ale když už jsem je tak našla, přišlo mi to vtipný:). Za osm let těsného soužití mu ještě v bedně neruplo a mimina si hlídá extrémně.

Zdravím všechny po půlnoci a nechť noční krmení jde splavně;).

Hoa Mai
Kelišová 5439 příspěvků 14 inzerátů 25.01.18 01:00

@JaniceB připadá ti, že je dítě a zvíře bez dozoru, když je někdo fotí? Nebo myslíš, že to fotí dronem ovládaným z vedlejší místnosti?
No jinak jsou úsměvné ty rady ohledně neustálého dozoru dítěte a zvířete v bytě. Až se začne hýbat, nedej bože si zvládne otevřít dveře, nemáš šanci. To už je prostě riziko soužití.

elibro
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 25.01.18 01:09

@Hoa Mai (pst, ale oni tak poklidně a původně vedle sebe spali aspoň dvě hodiny, to zas JaniceB tipla správně:). Jenže znám naší kočku - když usne na posteli vedle kohokoliv, tam to nejhorší, co se stane, je, že se přes něj protáhne. Takhle nějak… :). Jinak ten neustálý dozor je samozřejmě pitomost a záleží na povaze zvířete. Holt kdybychom měli rapla, stěhoval by se na zahradu už dávno…)

Hoa Mai
Kelišová 5439 příspěvků 14 inzerátů 25.01.18 01:20

@elibro :-D jj, já to taky znám, kolikrát najdu psa spát v nohách postele u dětí. Jinak si teda živě představuju ten den s neustálým dozorem - neustále zavírám dveře, běhám za jedním dítětem, běhám za druhým dítětem, napomínám, zakazuju, odtahuju, vykazuju psa na místo, děti na místo, zavírám dveře atd atd. Nebo taky můžu psa zamknout celodenně do komory…taky možnost.

Elen8
Extra třída :D 12977 příspěvků 25.01.18 01:51

Meli jsme doma kocku bylo mi cca 5 let. V noci mi vlezla do postele a totalne zeskrabala obličej. Ano zvire je proste jen zvire. Chapu, ze sve mazlicky ma kazdy rad a ma k nim duveru. Ja jsem rada, ze jsem bez jizev, takze asi tak…
Nesnasim kdyz se mi zvirata motaji kolem dcery. Radeji budu za prudicku, nez si neco vycitat.
Samozrejme chapu, ze foto ma byt k pobaveni a ne ke kritizovani, nedalo mi to ale nenapsat, jak jsem dopadla ja.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama