Hypefunkce stitne zlazy

Iri
140
18.2.05 09:59

Hypefunkce stitne zlazy

Ahoj,
tak mi z krve zjistili h stitne zlazy. Mam k tomu teda skoro vsechny priznaky.. Ubytek hmotnosti, tres, buseni srdce.. Jsem takova skorapka :lol:

Mam pul roku po porodu a stale plne kojim. Bojim se lecby, ktera by mohla ovlivnit kojeni :(

Mate s touto nemoci nekdo zkusenosti?
Prosim, napiste mi i jak lecba probihala a zda jste zacaly pribirat.

Iri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.2.05 12:00

ahoj Iri,
mně zjistili hyperfunkci štítné žlázy před dvěma lety. Doktor mě přeléčil jednou dávkou Letroxu a tím to pro něho všechno skončilo. Žádná další kontrola, nic. Před dvěma měsíci jsem se shodou okolností dostala do „průseru“ kdy jsem se dozvěděla, že bych mohla mít hepatitidu „C“ a u té příležitosti mě odeslali i na endokrinologii, kde lékařka s hrůzou konstatovala, jak to že se neléčím?!!!!! s hyperfunkcí, když mi ji už jednou našli! Přesně jak píšeš, jsem hubená, bušení srdce…mám sedmiměsíční holčičku a tak jsem se samozřejmě začala bránit, že nechci žádné hormony. Lékařka mě přemlouvala abych se začala léčit - léčba je prý až do konce života - a teď při kojení na to prý vhodná doba začít… . Prostě ať mě přemlouvala jakkoliv, vzhledem k tomu, že léčbu jsem měla zanedbanou už ví jak dva roky, dohodly jsme se spolu že se nejdřív pokusím o homeopatickou léčbu a ona si mě bude průběžně sledovat, přestože o bylinkách v tomto směru pochybuje a sama žádnou vhodnou léčbu nezná. Přes známého jsem kontaktovala bylinkáře a ten mi napsal směs bylinek na čaj, který by měl pomáhat po dlouhodobém pití. Je to pěkně hnusné, navíc jsem nesehnala jednu z bylin v sušeném stavu,ale jenom v kapkách. A to jsem kontaktovala snad všechny dostupné dovozce bylinek. Navíc ten čaj se nedal pít a tak jsem všechny bylinky sesypala do 60% lihu a udělala si tinkturu, kterou denně po několika kapkách beru. Nevím, jestli se mi štítná žláza lepší, to se uvidí až na kontrole v červnu, ale já tomu věřím, což je možná ta nejlepší cesta. Kdoví jestli by mi zabraly hormony, kterých se bojím…?
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
Iri
140
18.2.05 17:28

Ahoj Radko,
dekuju ti za odpoved. Pocitam, ze mi daji take homeopatika, protoze s kojenim se mi prestat v 6m male nechce..
iri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
455
18.2.05 19:28

Ahoj,Iri.
Take mam problemy se stitnou zlazou.Zacalo mi to asi nekdy v tehotenstvi.Po porodu jsem velice rychle zhubla…Prasky mi byly ale nasazeny,az jsem prestala kojit.Nez jsem obehla vsechny doktory,tak bylo synovi rok a ctvrt.Rozhodne vsak lecbu nepodcenuj a zacni s ni co nejdrive.Protoze jsem ja nebyla dostatecne prelecena,tak jsem prisla o dalsi mimco a i ted po roce mam stejne problemy.Tak drzim palce,at je vse v pohode.S

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama