Hyperaktivní 3letý syn

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
47
20.10.21 19:26

Hyperaktivní 3letý syn

Ahoj, máte někdo doma dítě, který má potvrzený od psychologa hyperaktivitu? Jaké jsou příznaky, jak se Vaše dítě chová? A jak se da zvladnout výchova takového dítěte? Díky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36036
20.10.21 20:49

ADHD je v první řadě neurologická diagnóza a většinou se projeví na EEG.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3036
20.10.21 21:03

Ahoj, ano mame doma dite s potvrzenym ADHD. Ve 3 letech byl uplne na zabiti :jazyk:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
20.10.21 21:30

@Oriseka Pěkný večer, a jak se prosím takové dítě chová? Na internetu je dost příznaků, ale ráda bych se dozvěděla něco od zkušené maminky, která takové dítě má. Mám podezření na ADHD u syna. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
20.10.21 21:31

@Pears206 děkuji:). V pondělí jdu k dětské dr, tak si s ní o tom promluvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3036
20.10.21 21:41
@Ahojkot píše:
@Oriseka Pěkný večer, a jak se prosím takové dítě chová? Na internetu je dost příznaků, ale ráda bych se dozvěděla něco od zkušené maminky, která takové dítě má. Mám podezření na ADHD u syna. Děkuji

Ve 3 letech jsem ho vozila na stupatku na kocarku, protoze nebyl schopny bezpecneho pohybu po chodniku. Vypustila jsem ho az v lese nebo na oplocenem hristi. Bylo potreba ho neustale hlidat, aby nekam nezdrhl nebo neublizil jinym detem. Hodne hazel veci. Spoustu toho rozbil. V miniskolce kazdodenni stiznosti na chovani. Posunuty prah bolesti. Takove dite plne zamestna rodice a je ostuda kamkoliv s nim jit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.21 00:18

Ahoj!
Maminka je elementaristka na základní škole a má takové dítě téměř v každé třídě za poslední dekádu. Někdy je dítě ovladatelné lépe, někdy méně, většinou lidově řečeno „na zabití“, občas je to tak zlé, že má předepsanou medikaci. Když nemá, na prášky jsou z něj rodiče, učitelka, většinou i celá třída a okolí vůbec. CO se příznaků týče, nejčastěji mi popisovala vykřikování ve vyučování, neschopnost sedět na místě, neochota plnit zadané úkoly, konflikty se spolužáky, mnohdy vulgarita. Druhým dechem většinou dodávala, že holt i s takovýma je nutné pracovat a nastavit si pokud možno hranice a nějak fungovat. :palec:

Jo a ještě vždycky říkává „kéž by rodiče nechávali diagnózu na odbornících“… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat