Hyperbarická komora - zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.21 11:47

Hyperbarická komora - zkušenosti

Dobrý den,
Ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenosti s Hyperbarickou komorou, popřípadě s jakými potížemi jste ji navštívili, vaše zkušenosti a pomohla Vám?
Po Covidu se u mě projevil Tinnitus (šum v uchu). Máte i s tím nějaké zkušenosti?
Do hyperbarické komory jste se objednávali sami a nebo Vás tam objednal lékař?
Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27853
24.11.21 12:05
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenosti s Hyperbarickou komorou, popřípadě s jakými potížemi jste ji navštívili, vaše zkušenosti a pomohla Vám?
Po Covidu se u mě projevil Tinnitus (šum v uchu). Máte i s tím nějaké zkušenosti?
Do hyperbarické komory jste se objednávali sami a nebo Vás tam objednal lékař?
Děkuji za odpovědi.

a já jsem si myslela, že jsi už na emimino přestala chodit, dlouho tu tinnitus nebyl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 12:14

@stinga cože?

• Citovat
  • Nahlásit
27853
24.11.21 12:17
@Anonymní píše:
@stinga cože?
;) :* ále nedělej
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
24.11.21 12:20

@stinga Já vážně nevím o čem mluvíte, ale abyste byla klidná tak teď vložím za sebe.
Hádám, že zkušenosti s komorou, i přes Váš zájem o můj příspěvek, asi nemáte co? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27853
24.11.21 12:22
@anone17 píše:
@stinga Já vážně nevím o čem mluvíte, ale abyste byla klidná tak teď vložím za sebe.
Hádám, že zkušenosti s komorou i přes Váš zájem o můj příspěvek asi nemáte co? :think:

před vstupem na web emimino doporučuji přečíst pravidla diskusí - na webu si tykáme, a příspěvky, které nejsou intimní, nepíšeme anonymně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 12:25

Taky mám tinitus. Zkušenosti s komorou nemám. Nekdo chválí, někomu nepomůže, ale jsou i tací, že se jim to zhoršilo (asi minimum). Já mám tinitus dlouho, takže pro mě nemá prý smysl. Ale asi bych to zkusila, pokud bych měla tu možnost a dozvěděla se o tom včas. Na fb je skupina, můžeš si tam něco přečíst - třeba ti to něco dá. Ja se to snažím neřešit, vytěsnit. Pár věcí jsem zkusila a nepomohlo mi to.

@stinga Tinitus není nic příjemného a dost to ovlivňuje život. Někomu více, někomu méně.

• Citovat
  • Nahlásit
3
24.11.21 12:33

@stinga Dobře, za vykání se asi omlouvat nebudu. Nejsem první, ani poslední kdo v diskuzi vyká. Myslím si, že se tu dost často řeší i mnohem větší drobnosti, které se vkládají anonymně. Doufám, že TĚ to nějak nepohoršilo.
Z druhé stránky se nenechám nazývat, že jsem někým, kým nejsem.

Neptala jsem se na tinnitus. O ten mi nejde, protože mám dost informací od své doktorky. Moje otázka k diskuzi směřovala na Hyperbarickou komoru. Touto tlakovou nádobou se léčí mnohem více nemocí a ne pouze ORL záležitosti.

Tím tinnitem jsem pouze chtěla objasnit pro mě intimní záležitost. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27853
24.11.21 12:37
@Anonymní píše:
Taky mám tinitus. Zkušenosti s komorou nemám. Nekdo chválí, někomu nepomůže, ale jsou i tací, že se jim to zhoršilo (asi minimum). Já mám tinitus dlouho, takže pro mě nemá prý smysl. Ale asi bych to zkusila, pokud bych měla tu možnost a dozvěděla se o tom včas. Na fb je skupina, můžeš si tam něco přečíst - třeba ti to něco dá. Ja se to snažím neřešit, vytěsnit. Pár věcí jsem zkusila a nepomohlo mi to.@stinga Tinitus není nic příjemného a dost to ovlivňuje život. Někomu více, někomu méně.

moje mamka tinnitus má, samozřejmě že nemůžu pobýt v její hlavě, ale cosi o tom vím,

• a když už - tak také říká, že jediná možnost je jak píšeš neřešit, vytěsnit, a neustále má puštěné rádio, při rýmě je to prý očistec, jak to zvonění zesílí
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27853
24.11.21 12:39

@anone17 no - já ti nevím, hájíš se docela vehementně, tak snad :think: :nevim:

• na jaře tu totiž anonym každý den zakládal diskuse o tinnitu - pořád dokola, též o hyperbarické komoře se zmiňoval, psala to zřejmě mladá holka - tak si myslím, že jsi to ty - pokud ne - omlouvám se
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
24.11.21 13:15

@stinga Já jsem diskuzi ohledně tinnitu ještě nezakládala. Ano, o tinnitu jsem se na portálu dočetla, ale nikde jsem se už bohužel neseznámila s tím, zda pomohla Hyperbarická komora a také jsem se chtěla dozvědět, zda se tinnitus po delší době nevrátil.

Zvuky začaly během dubna, bohužel jsem to nějak nezaznamenávala, takže nevím přesně. S tímto problémem jsem se bohužel začala léčit koncem září, kdy jsem šla na ORL kvůli zalehnutému uchu. V ten moment jsem se také o tomto, pro mě neznámém, problému zmínila a začala léčba. Léky na měsíc, poté kontrola sluchu a 5-denní infuze. Nyní léky na 3 měsíce a doporučená komora, která je pro mě ale dost vzdálená. Takže každodenní dojíždění 70km po dobu 14 dní je pro mě dost odrazující. Pokud bych ale vědělo, že někomu pomohla, neváhala bych. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
včera v 23:18

Komora částečně pomohla

Myslim, ze mě komora částečně pomohla. Mela jsem tinitus a částečnou ztrátu sluchu. Ve vysokých tónech se mi sluch zlepšil. Na tinitus jsem si svým způsobem zvykla.. Tehdy jsem ale brala i homeopatika, zkoušela čínskou medicínu apod, takže nevím co z toho přesně nejvíc zafungovalo. Jen říkají, že účinek komory je pravděpodobnějsi, když se přijde co nejdříve. Vy už jste několik měsíců.. To je dost. Doporučeni píše ORL mudr, jezdila jsem do UVN, kde byli úžasní. Velmi profesionální. A ano je to časově náročné. Nejen ježdění, ale i pobyt v komoře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat