Hypotéka od koho?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 12:36

Hypotéka od koho?

Ahoj, chceme si s přítelem brát hypotéku na bydlení. Vzhledem k tomu, že je to pro nás oba první zkušenost, zajímaly by mě zkušenosti ostatních, popřípadě nějaké poznatky, co určitě jo, čemu se vyhnout? A hlavně, od jaké společnosti máte hypotéku? Kterou by jste doporučili. Děkuji moc a mějte krásný den

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2.1.22 12:38

Nejdřív jděte do banky, kde máte běžný účet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24117
2.1.22 12:44

Najděte si finančního poradce. Nikdy nevíte, jaký problémy se při koupi nemovitosti vyskytnou a odborník to dokáže vyřešit rychle. Do banky sami nechoďte, optimální banku by měl vybírat odborník dle vaší situace. Není pravda, že nejlepší a nejvýhodnější je banka, kde máte účet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
2.1.22 12:51

My jsme zvolili banku, kde máme účet. Ale předem jsem si zmapovala situaci a měla i nabídky odjinud, aby mi moje banka podle toho nastavila podmínky také. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6693
2.1.22 13:20

Mám za sebou několik hypoték a první jsem řešil u své „mateřské“ banky. Paradoxně jsem tam dostal nejhorší podmínky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80441
2.1.22 17:00

Ja mam od Ceske spořitelny a nemuzu si stěžovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
6.1.22 10:20

Neber Unicredit, Komerčku, FIO a mBank. Raifka je pro vysokopříjmové. Zbytek dle libosti. Pro refinancování by FIO a mBank šlo…

Ono toho moc nezbylo, Wustenrot padl k Monetě, Airbank tam padne za chvilku taky, Equa padla za Raifku. Víc toho není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
7.1.22 10:00

Dobrý den, připojím se s krátkým dotazem, kde je čerpání nejjednodušší, u které banky? Měl jsem od České spořitelny a musel jsem při stavbě domu stále mít 10% vlastních prostředků, navíc jejich odhadce u nás byl cca 5× vždy kvůli odhadu a k postupnému čerpání. A bylo to finančně dost náročné a komplikované. Jaké máte zkušenosti vy s jinými bankami a formou čerpání? Zda vám byla někde shcválená částka a ta vám celá byla poslána na účet a dokládali jste např. faktury, atd. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat