Hypotéka v mladém věku, podmínky banky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 21.04.18 19:26
Hypotéka v mladém věku

Ahoooj :mavam: prosím Vás kdy a za jakých podmínek by mi banka dala hypoteku na koupi bytu? :D zajímá mě to zatím bez toho že bych to plánovala..ale přeci jen na světě je lepší když má člověk něco svého.. :roll: :zed:

Reklama

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27404 příspěvků 21.04.18 19:35

Za podmínek, v rámci kterých Tě uzná jako bonitního pro hypotéku. Podmínky se ze strany bank hodně zostřily. Byl bude Tvůj, až do po letech splatíš, do té doby bydlíš v cizím.

kve-tinka
Závislačka 4253 příspěvků 15 inzerátů 21.04.18 19:43

Od urcite vyse musis necim rucit. Na to nezapomen.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 21.04.18 20:28
@AnoSte píše:
Ahoooj :mavam: prosím Vás kdy a za jakých podmínek by mi banka dala hypoteku na koupi bytu? :D zajímá mě to zatím bez toho že bych to plánovala..ale přeci jen na světě je lepší když má člověk něco svého.. :roll: :zed:

20% ceny nemovitosti v hotovosti - minimálně, pravidelný a dobrý příjem :think: záleží, co chceš.. a kde tu nemovitost chceš koupit

nozu
Extra třída :D 11037 příspěvků 21.04.18 20:29

Musíš mít dle měřítek banky dostatečně vysoké doložitelné příjmy a část kupní ceny z vlastních zdrojů. 100% hypotéku už nedávají. To jsou základní kritéria. Zbytek už záleží na spoustě dalších okolností.

Alkata
Kecalka 422 příspěvků 21.04.18 20:33

Co je to za nesmysl? Hypotéka neni leasing. Nemovitost je samozřejmě ihned tvoje a nikoho jiného. Banka ma “jen” zástavní právo, coz skutečně neznamená, ze nemovitost vlastní.

@Burj Chalifa píše:
Za podmínek, v rámci kterých Tě uzná jako bonitního pro hypotéku. Podmínky se ze strany bank hodně zostřily. Byl bude Tvůj, až do po letech splatíš, do té doby bydlíš v cizím.

LaEllaX
Kecalka 347 příspěvků 21.04.18 20:56
@Burj Chalifa píše:

Teda, vy chytrolínko jedna :lol: :lol: To je blábol :potlesk:

Anonymní  21.04.18 21:29

Já sama, hnedle jak jsem finančně na nemovitost dosáhla, jsem pořizovala své bydlení, bylo mi tenkrát 25. Je to tedy už moře let, tenkrát to byl úvěr ze stavebního spoření. V průběhu let jsem i pronajímala. Aktuálně mám také hypotéku, jsem na ni sama, výše splátek odpovídá mým možnostem, je poloviční oproti místním nájmům. Nemovitost nebyla původně v dobrém stavu, dále do ní investuji finance, takže dále zhodnocuji (aktuálně výše hypotéky činí cca 1/3 ceny nemovitosti). Mám i jiné finanční produkty pro strýčka Příhodu.
Nemovitostí (touto či jinou) ručíš, ale vlastníkem jsi Ty. Jak psáno výše, banka má zástavní právo, jistá omezení tam jsou, za mě nic neřešitelného)
Prosím anonym - finance

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama