Hypotéku na RP

Anonymní
28.7.15 16:28

Hypotéku na RP

Dobré odpoledne. Prosím někoho kdo o tom něco ví jestli by mi nemohl poradit. CHtěli bychom s přítelem hypotéku je mu jí nedají kvůli tomu, že se zbrzdil s jednou splátkou která se uhradila jen bohužel po splatnosti. Já jsem na RP a měsíční splátkou 1000 kč. Je nějaká možnost, že by mi něco půjčili a nebo nějaký tip na to jak by to mohli dát příteli? Díky všem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1387
28.7.15 16:36

Tip? Najdete si financniho poradce :-DDD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3695
28.7.15 16:46

Tak tady si počkám na řešení… :think: jak dlouho ještě budeš na rodicaku, kolik pak budeš vydělávat? V tuto dobu moc nevěřím, že by se našla banka co by vám hypotéku poskytla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
28.7.15 16:48

Na rodičáku ne. Budeš posuzovaná jenom ty s dítětem, přítele k tobě vůbec nebudou počítat. Kolik si chcete půjčit? Jinak počkat, až nedoplatek z registru zmizí nebo najít banku, které to nebude vadit, ale to záleží na povaze té splátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30885
28.7.15 16:51

Někdy mohou být lidé naopak rádi, že mají rozum alespoň banky a půjčku, hypotéku jim nedají. Ochrání tak nesoudné lidi před finančním průserem. Zakladatelky se snad ani neptám, zda mají slušné rezervy pro případ výpadku splátek. Hypotéka, vážení, fakt není pro každého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
28.7.15 17:14

V jaké výši chcete zažádat o hypotéku? Protože se splátkou 1.000,–Kč to na hypotéku nebude. Max na nějakou rychlou půjčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.15 17:36

Zdravím. taky to bohužel na hypotéku nevidím. já sama jsem na rodičáku a manžel pracuje. hypotéku máme. ale za šílených podmínek. ručíme dvojnásobkem pujčované hodnoty. takže když jsme si pučovali 2mil na domeček tak jsme museli ručit majetkem ve výši 4mil. takže ručíme nejen kupovanou nemovistoí, ale i nemovitostmi obojích rodiču.
souhlasím s tím že ANO hypotéíke není pro každého. O výši splátky ani nemluvím :( ALe máme rezervy a kdyby se cokoliv stalo tak jsme schopni 3 měsíce hypotéku splácet a to je dost času na najití nové práce a nebo vyřešení daného problému. Bez jistoty zaměstnání a finanční rezrvy bychom do toho nesli.

takže tolika za mě. v případě že je přítel v registru dlužníku a že máe možnost dávat jen 1000Kč masíčně tak na hypotéku bohužel zapomeňte :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sad 1
28.7.15 17:41

Já jsem to pochopila tak, že zakladatelka je na RP a splácí něco ve výši 1.000,– Kč měsíčně. Ne, že splátka by měla dělat 1.000,– Kč měsíčně. Třeba jsem to jen nepochopila. Já bych asi zakladatelko jinak počkala, až budeš pracovat. Uvědom si, že se zaměstnavatelé o tebe po rodičáku nepoperou. První si najdi stabolní práci, ať nejste závislí jen na jednom příjmu.

• Nahlásit
  • Citovat
50114
28.7.15 17:44
@Dvěstěnožka píše:
Zdravím. taky to bohužel na hypotéku nevidím. já sama jsem na rodičáku a manžel pracuje. hypotéku máme. ale za šílených podmínek. ručíme dvojnásobkem pujčované hodnoty.takže když jsme si pučovali 2mil na domeček tak jsme museli ručit majetkem ve výši 4mil. takže ručíme nejen kupovanou nemovistoí, ale i nemovitostmi obojích rodiču.
souhlasím s tím že ANO hypotéíke není pro každého. O výši splátky ani nemluvím :( ALe máme rezervy a kdyby se cokoliv stalo tak jsme schopni 3 měsíce hypotéku splácet a to je dost času na najití nové práce a nebo vyřešení daného problému. Bez jistoty zaměstnání a finanční rezrvy bychom do toho nesli.takže tolika za mě. v případě že je přítel v registru dlužníku a že máe možnost dávat jen 1000Kč masíčně tak na hypotéku bohužel zapomeňte :nevim:

To teda nechápu, z jakýho důvodu ručíte takovým velkým majetkem a už vůbec nechápu, jak jste tohle mohli udělat rodičům 8o Já bych nemohla jít spát. Bych furt myslela, co všechno se může stát a že rodiče připravím o střechu nad hlavou 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
28.7.15 17:50

@Dvěstěnožka Tak hlavně že máte ten baráček :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30885
28.7.15 17:52
@RadkaCh píše:
To teda nechápu, z jakýho důvodu ručíte takovým velkým majetkem a už vůbec nechápu, jak jste tohle mohli udělat rodičům 8o Já bych nemohla jít spát. Bych furt myslela, co všechno se může stát a že rodiče připravím o střechu nad hlavou 8o

když oni ten domeček prostě museli mít :zed: Narovinu, ručit dvojnásobkem a ještě střechou rodičů považuji rovněž za sobectví. Už jen módní výraz domeček, klasika..pořizovat něco za šílených podmínek na úkor rodičů..nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3695
28.7.15 17:56

Přesně…museli mít i když na něj vlastne nemají :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30885
28.7.15 17:58
@truelly píše:
Přesně…museli mít i když na něj vlastne nemají :zed:

mít domečekje dnes prostě společenská nutnost. I kdyby měli rodiče skončit pod mostem.To je taková navoněná bída, když se majetkově cpu někam, co přesahuje moje finanční možnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
28.7.15 17:59

A to se vsadím, že mají hypotéku u České spořitelny, ta je na tohle přímo expert :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
28.7.15 18:00
@Burj Chalifa píše:
mít domečekje dnes prostě společenská nutnost. I kdyby měli rodiče skončit pod mostem.To je taková navoněná bída, když se majetkově cpu někam, co přesahuje moje finanční možnosti.

Hmmm to bychom se nad sebou měli zamyslet :mrgreen: I když hypo jsme si právě vzali taky, ale opravdu malou částku, takže stoprocentně víme, že to utáhneme. Ale na baráček teda ne no…zase takoví hauři nejsme. Jsem totiž taky na RD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama