Hysterický pláč před usnutím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuza.zel
Povídálka 14 příspěvků 19.01.19 11:47
Hysterický pláč před usnutim

Ahoj holky, mám dotaz jestli to máte taky některá jako my, že syn 5 měsíců má až někdy hysterické záchvaty když ho položím do postýlky. Pres den si ještě před kojením tak na 30min chrupne, což je tak 5× za den. Když vidím že je už protivný a tře si očička, tak ho dám do postýlky a pak začne mega řev. Má zavřené oči a kolikrát mega hysterické záchvaty… Houpání ani zpívání nepomáhá, řve jak by ho na nože brali… Kdyz se to už nedá vydržet a neuhoupam ho, tak ho musím zabalit do zavinovačky a skákat na balone. Pak zabere, ale tohle nemůžu dělat pořád. Většinou i tak vyvádí v kočárku než usne. Ale zajímavé je, že když jde spát večer, tak ho položím do postýlky a zas chvíli usne sám… Ale pres den je to katastrofa a ja jsem už z toho docela vyřízená… :roll: :(

Příspěvek upraven 19.01.19 v 13:17

Reakce:
Heivka
Závislačka 3622 příspěvků 19.01.19 11:51

Zkuste ho dát spát dřív dcerka, 6m, taky řve když je přetažená stačí uložit o pár minut dřív a v postýlce si brouká než usne.

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 1 inzerát 19.01.19 11:57

@zuza.zel mám syna 9m a občas mi to taky dělá. Většinou teda usne hned, ale někdy mi taky takhle vříská. Jak píšeš, je unavený zivne, tře si očička, tak ho dám spinkat a jak ho tam položím řev. Ale já to dělám tak, že ho nechám tam o odejdu, 2-3minuty řve a usne. Pokud to je dyl, tak ho vezmu zase do obýváku a chvíli si hrajeme. Pak zkusím znovu. Většinou ale po těch pár minutách usne ikdyz s řevem :nevim:

zuza.zel
Povídálka 14 příspěvků 19.01.19 12:57

@Heivka tak jsem to zkusila.. Dala mu tam hračky ať si hraje a vydrzelo mu to 5min a zase se začal vztekat a mega řev.. :nevim:

zuza.zel
Povídálka 14 příspěvků 19.01.19 12:58

@Staworowski jenže to je někdy takový řev, že jo tam neumím nechat ať se vyrve… :nevim:

Karolinka99
Povídálka 28 příspěvků 19.01.19 13:01
@Staworowski píše:
@zuza.zel mám syna 9m a občas mi to taky dělá. Většinou teda usne hned, ale někdy mi taky takhle vříská. Jak píšeš, je unavený zivne, tře si očička, tak ho dám spinkat a jak ho tam položím řev. Ale já to dělám tak, že ho nechám tam o odejdu, 2-3minuty řve a usne. Pokud to je dyl, tak ho vezmu zase do obýváku a chvíli si hrajeme. Pak zkusím znovu. Většinou ale po těch pár minutách usne ikdyz s řevem :nevim:
@Heivka píše:
Zkuste ho dát spát dřív dcerka, 6m, taky řve když je přetažená stačí uložit o pár minut dřív a v postýlce si brouká než usne.
@zuza.zel píše:
Ahoj holky, mám dotaz jestli to máte taky některá jako my, že syn 5 měsíců má až někdy hysterické záchvaty když ho položím do postýlky. Pres den si ještě před kojením tak na 30min chrupne, což je tak 5× za den. Když vidím že je už protivný a tře si očička, tak ho dám do postýlky a pak začne mega řev. Má zavřené oči a kolikrát mega hysterické záchvaty… Houpání ani zpívání nepomáhá, řve jak by ho na nože brali… Kdyz se to už nedá vydržet a neuhoupam ho, tak ho musím zabalit do zavinovačky a skákat na balone. Pak zabere, ale tohle nemůžu dělat pořád. Většinou i tak vyvádí v kočárku než usne. Ale zajímavé je, že když jde spát večer, tak ho položím do postýlky a zas chvíli usne sám… Ale pres den je to katastrofa a ha jsem už z toho docela vyřízená… :roll: :(

Vyrustala jsme dohromady s tremi sestrami na venkove a s nami se nikdo neparal. Musela jsem od rana pomahat na statku, dojit kravy, nosit seno kravickam a konikum, starat se o slepice a dalsi zvirectvo. Vecer jsem padla jak podtata. Kdybych si dovolila bracet, dedecek by mne asi zmlatil paskem. Meli jsme tvdre ale krasne detstvi.
Jak padla tma, dedecek nas hlidal a spinkal s nami v postylkach, hlavne se starsi setrou, ja jsem spala hned vedle a drzela se ho celou noc jako kliste a on nas hladil po vlaskach a my spinkali v klidu celou noc.
Chudaci dnesni deti, jen sedi doma na gauci, cpou se hranolky z mekace a cumi celej den na bednu nebo na mobilu na juuutjub a jen tloustnou a hloupnou.

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 1 inzerát 19.01.19 13:31
@zuza.zel píše:
@Staworowski jenže to je někdy takový řev, že jo tam neumím nechat ať se vyrve… :nevim:

No nedá se říct že bych ho nechala vyrvat do bezvědomí......... Ale ty 2-3min se to vydržet dá, zkus to. Na někoho to funguje, na někoho ne. Mě zase neusne když tam jsem s ním, houpu, nosím....... To je na nic. Pokud by plakal dlouho tak ho taky vezmu, ale pár minut mu opravdu neuškodí a když mu nic není (nemoc, bolesti apod.) tak ti usne, uvidíš.

Kukacka123
Závislačka 3079 příspěvků 19.01.19 13:39
@Karolinka99 píše:
Vyrustala jsme dohromady s tremi sestrami na venkove a s nami se nikdo neparal. Musela jsem od rana pomahat na statku, dojit kravy, nosit seno kravickam a konikum, starat se o slepice a dalsi zvirectvo. Vecer jsem padla jak podtata. Kdybych si dovolila bracet, dedecek by mne asi zmlatil paskem. Meli jsme tvdre ale krasne detstvi.
Jak padla tma, dedecek nas hlidal a spinkal s nami v postylkach, hlavne se starsi setrou, ja jsem spala hned vedle a drzela se ho celou noc jako kliste a on nas hladil po vlaskach a my spinkali v klidu celou noc.
Chudaci dnesni deti, jen sedi doma na gauci, cpou se hranolky z mekace a cumi celej den na bednu nebo na mobilu na juuutjub a jen tloustnou a hloupnou.

Prispevek nejak mimo ne? Uz vidim, jak jsi v 5 mesicich dojila kravy :mrgreen:

zuza.zel
Povídálka 14 příspěvků 19.01.19 14:14

@Kukacka123 :D :D :D taky jsem si říkala… Nebo zmlatim 5 měsíční miminko protože brečí… 8o :zed:

Kukacka123
Závislačka 3079 příspěvků 19.01.19 17:54
@zuza.zel píše:
@Kukacka123 :D :D :D taky jsem si říkala… Nebo zmlatim 5 měsíční miminko protože brečí… 8o :zed:

No slecna/pani je dost mimo :mrgreen: :roll:

Jinak ja asi neporadim…nase mala (7 m) v postylce sama neusne, usina u kojeni :nevim: a kdyz byla uplne malinka, usinala v naruci :mrgreen:

zuza.zel
Povídálka 14 příspěvků 20.01.19 09:45

@Staworowski tak jsem ho zkusila nechat vybrečet tak 5 min, ale pak už to byl mega řev, takže to zase skončilo u skákání na balonu. Ale zajímavé fakt je, když ho ukládám večer kolem 21h, tak usne sám bez kraválu… :roll:

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 1 inzerát 20.01.19 12:15
@zuza.zel píše:
@Staworowski tak jsem ho zkusila nechat vybrečet tak 5 min, ale pak už to byl mega řev, takže to zase skončilo u skákání na balonu. Ale zajímavé fakt je, když ho ukládám večer kolem 21h, tak usne sám bez kraválu… :roll:

No tak pokud trvá dyl než těch 5min tak to jo taky vezmu, to už je pak na nic......... Mě to zase naopak dělá večer a přes den ho položím a spí hned. Řeším to tak, že si ještě chvíli hrajeme a pak zkusím uložit znovu (po 20min),to už většinou zabere. Ale musím se s ním teda hrát a nějak ho zabavit, jinak mi řve i tak. Když je v poho, tak si vydrží chvilku hrát i sám........

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >