Proč nespí -13 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emmanek
Kecalka 131 příspěvků 16.01.19 09:42
Proč nespí -13mesicu!!!!

Dobrý den, prosím o radu, už nevím, co dělat..od narození máme asi nespavce.. dcerka 13mesicu stále kojena, již normálně přikrmována.. během noci stávám 5-6za noc už úplně padání na hubu, nemáte nějaké rady? dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 3469 příspěvků 16.01.19 09:51

@Emmanek mně začal spát celou noc, až když jsem odstavila od kojení. Kojené děti to tak mají, prostě se chtějí poňuňat. Nemůžou jí růst zuby? To se náš budí také každou hodinu, je o měsíc starší.

Boudová
Kelišová 6067 příspěvků 16.01.19 09:51

Spat s ni a kojit ze spani.

Popokatepetla
Závislačka 3244 příspěvků 16.01.19 09:52

Já bych řekla, že je to úplně normální :-D Kolem roka dvojčat jsem kojila snad nonstop. Já teda měla děti v posteli a jen jsem se převalovala ze stranu na stranu, podle toho, kdo se zrovna chtěl kojit, obsloužili se pak už sami, když já byla v jakémsi polospánku :)

pocker
Kecalka 352 příspěvků 16.01.19 09:53

Mám též 14 měsíční dítě a budí se mi každou hodinu, vstávám tak 8× za noc. Je kojený, ale už jí jinak vše. Několikrát do měsíce mám skřípnutý nerv, nemůžu pořádně dýchat, spát..
Noční vstávání k plačícímu dítěti mě totálně vysiluje..taky bych uvítala radu.

Emmanek
Kecalka 131 příspěvků 16.01.19 09:54

Teď ji určitě rostou, ale mám pocit, že už ji rostou celý rok.. mám ještě sedmiletou dceru a pak jsem totálně vyřízena

barbuchablond
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 16.01.19 09:55

Mě v tomhle věku špatně spali oba, většinou to skončilo tak, že jsem je měla u sebe v posteli a kojila v polospánku. Dcera začala spát celou noc po odstavení (16 měsíců). Od těch cca 14 měsíců už se budila jen 1× za noc. Nerostou jí zuby?

Diana69
Kecalka 334 příspěvků 16.01.19 09:55

A vstáváš na kojení nebo jen proto,že rve? Jestli jen brečí,tak bych tam tak často nechodila a nechala ji vyvztekat..bude to ze zacatku asi nepříjemné…ale ona brzy pochopí,že tam neprijedetr hned jak si pobreci :)

pocker
Kecalka 352 příspěvků 16.01.19 09:56

UM jsem zkusila již několik druhů, ale vždy jak jednou cucne, tak blije..asi mu to smrdí či co.
A spí se mnou v posteli a stejně se budí a pláče, někdy si cucne prsa, někdy prso nechce a pláče až mi to drásá nervy.

pocker
Kecalka 352 příspěvků 16.01.19 09:57

U nás už spíme odděleně, jinak by se ostatní nevyspali. A zuby nám taky roustou jeden za druhým po celý rok.

Tonick19
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 16.01.19 10:04

U nás od narození bylo to stejný. Pořád vzhůru..Zacala jsem postupně v noci vynechávat kojení, snažila jsem se podstrčit lahvicku s mlékem, kterou teda ze začátku odmítal, ale po pár dnech, kdy jsem mu ji do ty pusinky ,,nacpala,, zjistil, že je to dobrý 8) Začaly se prodlužovat intervaly v noci a cca.od 14 měsíců spí celou noc ( s výjimkami, kdy se jednou, dvakrát vzbudi).

Annabela11
Závislačka 3045 příspěvků 16.01.19 10:15

@Emmanek Rady nemam,syn nespal do 3let jako mimino byl za noc vzhůru co půl hodiny :roll: :roll:

blumen
Hvězda diskuse 45602 příspěvků 16.01.19 10:23

@Emmanek ja si ji dala do postele, nevstavala a i kdyz se budila caato, byla jsem vyspana. Kojit jsem prestala ve 2 letech a spat celou noc zacala ve 2,5.

Vicci
Stálice 60 příspěvků 16.01.19 10:33

Nerostou jí zoubky?

KKatka23
Echt Kelišová 8804 příspěvků 16.01.19 12:15

Buď to budete muset vydržet nebo jí v noci nedávejte mlíko. Ona si na to časem zvykne a pravděpodobně se nebude budit. To ale počítejte s tím, že absolvujete pár dnů řev. Jiná pomoc jako není. Ona se budí, protože je zvyklá dostávat prso. Dvě starší holky jsem nekojila, prostě jsem sebrala na noc falšku a byl klid a spaly celou noc. Teď poslední dceru se mi povedlo kojit a vůbec netuším, jak to udělám. Zatím má půl roku, tak to enřeším, ale kolem toho roka bych si taky představovala,m že bych jí už v noci nedávala…ale kojit přes den bych klidně chtěla i dýl, tak nevim no… :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >