Hysteroskopie - komplikace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tadama
Kecalka 303 příspěvků 11.08.18 23:24
hysteroskopie - komplikace?

Ahoj, čeká mě hysteroskopie (diagnostická, s narkózou), jaké máte zkušenosti s tímto zákrokem? Za jak dlouho Vás pustili z nemocnice? Byli jste potom na neschopence? Měly jste nějaké komplikace? Mám docela obavy, tak bych se chtěla trochu připravit. Moc díky :mavam:

Reakce:

Janli
Kelišová 6008 příspěvků 9 inzerátů 11.08.18 23:26

Dělali mi ji ráno, domů jsem šla ve dvě hodiny. Komplikace žádné, dodržovala jsem jen klasické šestinedělí a neschopenku jsem neměla.

Markéta80
Hvězda diskuse 40016 příspěvků 12.08.18 00:01

@tadama já blbě snáším narkozu takže ač slíbili že večer mne pustí domů tak jak jsem se zvedla hned jsem letěla k umyvadlu tak domů až ráno. Nic mne nebolelo, ani bolesti hned po zákroku, tohle ok. Jen ty nevolnosti :jazyk: Jen manžel si asi myslel že nemůžu nic dělat tak ještě den co jsme šla domů jsme víceméně prospala a pak už ok ;) Pro mne to byla úleva, šla jsme na akutní zákrok a pak se mne dost ulevilo, manžel říkal že už nejsem tak pobledlá v obličeji ;)

Babulka007
Povídálka 29 příspěvků 249 inzerátů 12.08.18 00:52

Jeden den zakrok, druhy den rano me propustili a rovnou z nemocnice jsem sla do prace, koncem sestinedeli jsem otehotnela.

sloninka
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 12.08.18 01:23

@tadama Ráno nás nastoupilo 6. Ani ne na normální pokoj, ale místo postelí tam byla taková pohodlná křesílka. 5 nás mělo celkovou narkózu, jedna paní (na vlastní přání) jenom lokální umrtvení. Měla jsem kliku, šla jsem na výkon druhá. Pak mě odvezli na pokoj (říkali mu malý JIP, osobní věci zůstaly v tom původním pokoji). Přeložení z vozíku na postel jsem vnímala napůl. Pak jsem asi hodinu pospávala. Po té hodině mě dost bolelo břicho, tak jsem dostala jednu injekci dolsinu a už to bylo dobré. Za další hodinu jsem mohla vstát, dostala jsem malou svačinu a sama se odšourala na ten původní pokoj. Tam jsem musela být ještě asi 2 hod. Pak jsem zavolala manželovi, aby pro mě přijel. Musel si mě vyzvednout přímo na oddělení, nesměla jsem odejít sama. Pokud nejsou komplikace, neschopenka se (ani v případě narkózy) nedává. Ten den máš jako ošetření u lékaře. Já jsem si dopředu v práci zařídila pak ještě 2 následující dny dovolenou. A byla jsem ráda. Nějak si nedovedu představit, že bych hned 2. den šla do práce. Byla jsem celkově jak po flámu a unavená. Pak klasický režim šestinedělí.
Zkušenosti jsou rok staré z nemocnice U Apolináře. Pokud chceš vědět něco konkrétního, ptej se.

bjetuschka
Závislačka 4659 příspěvků 12.08.18 19:27

Ahoj, hysteroskopii jsem prodělala dvakrát, naposledy letos v květnu. Ráno nástup už cca v 7 h. Od půlnoci jsem nesměla jíst ani pít. Odpoledne mě pustili domů - musel si pro nás ale přijít doprovod. Samotné by nás domů nepustili. Je to zákrok na cca 20 minut, takže ta narkóza je slabá. Není to nic, čeho by ses musela bát.
Držím palce ať to dobře dopadne! :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >