I chlap má city

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DobroXzlo
Nováček 9 příspěvků 14.03.19 22:08
I chlap má city

Ahoj všem,
mám zlatýho chlapa. Skvělý mužský po všech stránkách. Jo, chyby má. Něco mi leze na nervy, ale nikdo není dokonalý… Koneckonců s náma ženskýma to taky nemají jednoduché, co si budeme povídat :mrgreen:
Ale moje otázka směřuje spíše těm ženám, které začaly vztah s mužem, co už má děti. Jak dlouho vašemu chlapovi trvalo, než se z toho tak nějak dostal a zvykl si, že děti nemá stále u sebe? A jak to poznamenalo vás samotné nebo váš vztah? Prosím.. Nestojím o poznámky, že tohle máte za sebou a už nikdy víc… Zajímají mě odpovědi od těch, co s takovým chlapem žijí a jsou spokojení a vztah jim jinak klape. Díky :dance:

Příspěvek upraven 15.03.19 v 05:47

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Knihomyš
Extra třída :D 10643 příspěvků 14.03.19 22:42

Na co si jako měl zvyknout?
Děti se řešily průběžně, od maturity (jejich) je to teda takové volnější :)
U nás to bylo tak, že jsme si ty pořádné konflikty a krize, co přicházejí po x letech, odbyli hned na začátku, protože s dětmi to prostě je náročnější a řeší se výživnější situace. I v tom teoretickém případě, kdy by měli všichni zúčastnění svatozář, natož s normálními lidmi.
Kladlo to dost nároky na komunikaci a domluvy - a v podstatě jsem celkem dlouho počítala s reálnou možností, že se rozejdeme, protože může nastat situace, kde se zásadně neshodneme, a muž upřednostní logicky děti přede mnou.
Myslím, že mě to celkem vnitřně zocelilo a změnilo to můj náhled na některé věci, ale to platí asi o každé náročné situaci.

1mila2
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 15.03.19 00:26

Nechapu otazku. Z ceho se dostaval?

DobroXzlo
Nováček 9 příspěvků 15.03.19 05:45
@1mila2 píše:
Nechapu otazku. Z ceho se dostaval?

Otázka měla znít: jak dlouho se váš chlap dostával z toho, že se rozešeli s mámou svých dětí a tudíž nemá děti stále u sebe.

Venetia
Hvězda diskuse 40586 příspěvků 15.03.19 05:48
@DobroXzlo píše:
Ahoj všem,
mám zlatýho chlapa. Skvělý mužský po všech stránkách. Jo, chyby má. Něco mi leze na nervy, ale nikdo není dokonalý… Koneckonců s náma ženskýma to taky nemají jednoduché, co si budeme povídat :mrgreen:
Ale moje otázka směřuje spíše těm ženám, které začaly vztah s mužem, co už má děti. Jak dlouho vašemu chlapovi trvalo, než se z toho tak nějak dostal a zvykl si? A jak to poznamenalo vás samotné nebo váš vztah? Prosím.. Nestojím o poznámky, že tohle máte za sebou a už nikdy víc… Zajímají mě odpovědi od těch, co s takovým chlapem žijí a jsou spokojení a vztah jim jinak klape. Díky :dance:
Úplně nerozumím, z čeho se má dostat?
Nám vztah zatím klape, ale ten rusivy prvek s tím občas dost otřese.A budoucnost nejistá.
Venetia
Hvězda diskuse 40586 příspěvků 15.03.19 05:49
@DobroXzlo píše:
Otázka měla znít: jak dlouho se váš chlap dostával z toho, že se rozešeli s mámou svých dětí a tudíž nemá děti stále u sebe.

Tak to asi nikdy.

DobroXzlo
Nováček 9 příspěvků 15.03.19 05:50
@Knihomyš píše:
Na co si jako měl zvyknout?
Děti se řešily průběžně, od maturity (jejich) je to teda takové volnější :)
U nás to bylo tak, že jsme si ty pořádné konflikty a krize, co přicházejí po x letech, odbyli hned na začátku, protože s dětmi to prostě je náročnější a řeší se výživnější situace. I v tom teoretickém případě, kdy by měli všichni zúčastnění svatozář, natož s normálními lidmi.
Kladlo to dost nároky na komunikaci a domluvy - a v podstatě jsem celkem dlouho počítala s reálnou možností, že se rozejdeme, protože může nastat situace, kde se zásadně neshodneme, a muž upřednostní logicky děti přede mnou.
Myslím, že mě to celkem vnitřně zocelilo a změnilo to můj náhled na některé věci, ale to platí asi o každé náročné situaci.

Naše, vlastně ty jeho, jsou daleko mladší. Chodí na základku. Jedné 7 a druhé 11. Někdy mám pocit, že puknu. Trpím s ním. A tak chci vědět, že se to dá zvládnout. Vím, že dá… Jen mě zajímají zkušenosti druhých :)

Venetia
Hvězda diskuse 40586 příspěvků 15.03.19 06:05
@DobroXzlo píše:
Naše, vlastně ty jeho, jsou daleko mladší. Chodí na základku. Jedné 7 a druhé 11. Někdy mám pocit, že puknu. Trpím s ním. A tak chci vědět, že se to dá zvládnout. Vím, že dá… Jen mě zajímají zkušenosti druhých :)

My máme sedmileté, ještě opožděné.. a trpím pořád  :D

káťa
Extra třída :D 13538 příspěvků 15.03.19 06:21

Můj měl dceru ve střídavé péči, takže nijak netrpěl. Dcera s nami dobrovolně trávila víc času, než s mámou. Pokud tak trpí, proč je nevídané víc (střídavka, rozšířený styk, nezajede za nimi častěji než je v rozsudku atd.) ?

Venetia
Hvězda diskuse 40586 příspěvků 15.03.19 06:36
@káťa píše:
Můj měl dceru ve střídavé péči, takže nijak netrpěl. Dcera s nami dobrovolně trávila víc času, než s mámou. Pokud tak trpí, proč je nevídané víc (střídavka, rozšířený styk, nezajede za nimi častěji než je v rozsudku atd.) ?

U nás ho má téměř denně, k tomu ještě X krát na telefonu (dáreček k vánocům) a trpí stejně.

káťa
Extra třída :D 13538 příspěvků 15.03.19 09:29
@Venetia píše:
U nás ho má téměř denně, k tomu ještě X krát na telefonu (dáreček k vánocům) a trpí stejně.

A proč trpí, když ho má skoro denně ? Přece kdyby žil s matkou, tak se s ním vídá skoro nastejno, ne ?

Venetia
Hvězda diskuse 40586 příspěvků 15.03.19 09:34
@káťa píše:
A proč trpí, když ho má skoro denně ? Přece kdyby žil s matkou, tak se s ním vídá skoro nastejno, ne ?

no protoze s nim neni porad preci .Nemuze ho ukladat do postylky ,spinkat s nim ,rano ho budit a delat mu snidanicku ataaak :D

káťa
Extra třída :D 13538 příspěvků 15.03.19 09:42
@Venetia píše:
no protoze s nim neni porad preci .Nemuze ho ukladat do postylky ,spinkat s nim ,rano ho budit a delat mu snidanicku ataaak :D

Kolik je synovi ? Že otec trpí, že ho nemůže ukládat do postýlky a spát s ním ???

Anna766
Hvězda diskuse 75312 příspěvků 15.03.19 09:43
@káťa píše:
Kolik je synovi ? Že otec trpí, že ho nemůže ukládat do postýlky a spát s ním ???
@Venetia píše:
My máme sedmileté, ještě opožděné.. a trpím pořád :D [/, citace]

Edit. nějak je mi to sympatičtější, než když otec na dítě úplně kašle.

Příspěvek upraven 15.03.19 v 09:45

Venetia
Hvězda diskuse 40586 příspěvků 15.03.19 09:44
@káťa píše:
Kolik je synovi ? Že otec trpí, že ho nemůže ukládat do postýlky a spát s ním ???

sedm …ale je pozadu ..tak pocitej s projevem tak ctyrleteho ditete

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >