Jak napsat bývalému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 20:24
Jak napsat bývalému

Dobrý den, asi před dvěma týdny jsme se rozešli. Celý vztah byl krásný, bez hádek, prostě jsem byla šťastná. Jenže potom nastal ten osudový den, on se opil (já vím, to ho neomlouvá), začala se kolem něho točit jiná a vykousli se. Asi dva dny po tom, mi napsal její přítel co se stalo. Tak jsem po, teď už, bývalém chtěla vysvětlení jestli je to pravda nebo ne. Ke všemu se mi přiznal. Řekl mi, že to byl jenom úlet a nic k ní necítí. Každopádně jsme se rozešli v dobrým (nechci mu nic vyčítat a pořád mi na něm hodně záleží), teda řekli jsme si, že tomu dáme čas. Ale prostě pořád ho miluju, záleží mi na něm a moc mi chybí. Ten rozchod byl z hodiny na hodinu, bez jakýkoliv předešlých příznaků (ještě asi před dvěma dny, co se to stalo, říkal, co bude, jak si mě jednou vezme). Ono, kdybych to nezjistila, tak by se nejspíš žádný rozchod nekonal. Od té doby jsme se neviděli, nepsali jsme si.
No a prostě chtěla bych mu napsat. Ještě jednou se sejít a všechno to znovu probrat už s trochu chladnou hlavou. Dát mu druhou šanci. Jenže vůbec nevím co a jestli mu mám vůbec napsat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 10964 příspěvků 14.03.19 20:27

Vykousli se? Tlumoč. To znamená líbačku nebo sex?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 20:28
@divine woman píše:
Vykousli se? Tlumoč. To znamená líbačku nebo sex?

Líbačku

Badboda
Povídálka 42 příspěvků 14.03.19 20:29
@Anonymní píše:
Dobrý den, asi před dvěma týdny jsme se rozešli. Celý vztah byl krásný, bez hádek, prostě jsem byla šťastná. Jenže potom nastal ten osudový den, on se opil (já vím, to ho neomlouvá), začala se kolem něho točit jiná a vykousli se. Asi dva dny po tom, mi napsal její přítel co se stalo. Tak jsem po, teď už, bývalém chtěla vysvětlení jestli je to pravda nebo ne. Ke všemu se mi přiznal. Řekl mi, že to byl jenom úlet a nic k ní necítí. Každopádně jsme se rozešli v dobrým (nechci mu nic vyčítat a pořád mi na něm hodně záleží), teda řekli jsme si, že tomu dáme čas. Ale prostě pořád ho miluju, záleží mi na něm a moc mi chybí. Ten rozchod byl z hodiny na hodinu, bez jakýkoliv předešlých příznaků (ještě asi před dvěma dny, co se to stalo, říkal, co bude, jak si mě jednou vezme). Ono, kdybych to nezjistila, tak by se nejspíš žádný rozchod nekonal. Od té doby jsme se neviděli, nepsali jsme si.
No a prostě chtěla bych mu napsat. Ještě jednou se sejít a všechno to znovu probrat už s trochu chladnou hlavou. Dát mu druhou šanci. Jenže vůbec nevím co a jestli mu mám vůbec napsat.

V takové situaci ON se Ti má plazit u nohou a prosit o druhou šanci..

Tesssa23
Kecalka 189 příspěvků 14.03.19 20:30

V tom případě se s ním sejdi a promluvte si spolu.Normalne mu jen napiš, že se s ním chceš sejít,nic víc. Zbytek si řeknete osobně.

divine woman
Extra třída :D 10964 příspěvků 14.03.19 20:32
@Badboda píše:
V takové situaci ON se Ti má plazit u nohou a prosit o druhou šanci..
:palec: také si myslím. A kolik vám je a jak dlouho jste spolu chodili? A vůbec, spali jste spolu nebo taky jen vykousávání? :lol:
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48289 příspěvků 14.03.19 20:33

Tak napsat snad neni tezky ne?Telefon nejspis mas:).Akorat teda jestli se uz nechopil sance a nevykousava ji i ze spod :mrgreen: .Moc teda o tebe nebojoval ani se teda nesnazil to zachranit,tak myslis ze to ma fakt smysl?

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 14.03.19 20:33
@Anonymní píše:

A proč jako se mu ty chceš vtírat? :nevim: On to pokazil, a je na něm, aby se snažil to napravit. Nepsala bych mu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 20:36
@divine woman píše: :palec: také si myslím. A kolik vám je a jak dlouho jste spolu chodili? A vůbec, spali jste spolu nebo taky jen vykousávání? :lol:

20 a 25, byli jsme spolu necelý rok a jo, spali jsme spolu.

mrav
Nadpozemská drbna 26373 příspěvků 14.03.19 20:42

Chceš se s ním sejít? Jestli ano, tak mu zavolej. Tato mince má dvě strany. Ano, on to pokazil. Ale ty ses' s ním rozešla a věř mi, že já jako chlap , který je v jeho situaci, bych nechtěl dolejzat. Prostě by mi to moje hrdost nedovolila. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 20:44
@dalmatinka 123 píše:
Tak napsat snad neni tezky ne?Telefon nejspis mas:).Akorat teda jestli se uz nechopil sance a nevykousava ji i ze spod :mrgreen: .Moc teda o tebe nebojoval ani se teda nesnazil to zachranit,tak myslis ze to ma fakt smysl?

Právě, že to těžký je. Teď nepřemýšlím nad ničím jiným, jak to napsat a jestli vůbec. Za mě to smysl určitě má, jenže právě asi pro mě nejvíc ubíjející je, že nevím, jak je na tom on. Ta nejistota, jestli i on by to chtěl dát zpátky, nebo mu to prostě jen nahrálo. A přemýšlím, jestli by mi třeba nebylo i líp, kdybych věděla, že už nechce, aspoň bych věděla, na čem jsem.

Badboda
Povídálka 42 příspěvků 14.03.19 20:46
@mrav píše:
Chceš se s ním sejít? Jestli ano, tak mu zavolej. Tato mince má dvě strany. Ano, on to pokazil. Ale ty ses' s ním rozešla a věř mi, že já jako chlap , který je v jeho situaci, bych nechtěl dolejzat. Prostě by mi to moje hrdost nedovolila. :mavam:

Tak jestli mu za to stojí, jde hrdost stranou. Pokud je jeho ego přednější, tak je jasno..

GabinkaCh
Závislačka 3599 příspěvků 14.03.19 20:47

Počkala bych.Nepiš mu ještě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 20:48
@Anonymní píše:
Právě, že to těžký je. Teď nepřemýšlím nad ničím jiným, jak to napsat a jestli vůbec. Za mě to smysl určitě má, jenže právě asi pro mě nejvíc ubíjející je, že nevím, jak je na tom on. Ta nejistota, jestli i on by to chtěl dát zpátky, nebo mu to prostě jen nahrálo. A přemýšlím, jestli by mi třeba nebylo i líp, kdybych věděla, že už nechce, aspoň bych věděla, na čem jsem.

Pokud se neozývá, tak je evidentní, že nechce. Aby už dávno nepigloval tu, se kterou se vykousávali :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 14.03.19 20:51
@Anonymní píše:
Pokud se neozývá, tak je evidentní, že nechce. Aby už dávno nepigloval tu, se kterou se vykousávali :mrgreen:

Jestli už mu nevykousla mozek. :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama