I-matrace - rekonstrukce ložnice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
4.1.22 15:16

i-matrace - rekonstrukce ložnice

Prosím o radu. Kompletně překováváme ložnici a pomalu se blížíme po děsných peripetiích ke konci. Takže je řada na matracích… a to jsem úplně ztracená. Máte někdo zkušenosti s kupováním matrací přes internet? Je to risk nebo bonus? Budu ráda za každou radu, zkušenost a nejlépe pokud někdo kupoval přes i -matrace, protože tam se mi líbí asi 5 kousků :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11881
4.1.22 16:01

Nikdy bych to jen tak na netu nekoupil. Na to mám svůj spánek a záda moc rád a matrací vybírás snad i podle postele a roštu ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
11.1.22 16:20

No beru to tak, že když to koupím přes internet a nebude se mi líbit, tak ji můžu vrátit. Když jdu do prodejny, tak se mi tam líbí všechny tvrdé matrace, ale budou se mi líbit i po 3 nocích? Co jsem slyšela, je potřeba si na matrace i přivyknout. a to v obchodě za 10 minut nestihnu. No, přiznám se, že taky nejsem zrovna extrovert a zkoušet matrace v obchodě je mi nepříjemné :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
11.1.22 16:29

Já bych se toho nebála. Obzvlášť, když jsi psychicky připravená, že to případně vrátíš (ona ta pošta taky není zadarmo…) Ale je fakt, že já poválím v marketech všechny matrace a taky se mi líbí ty tvrdé :-d
já na i-matrace kupovala a v pohodě ;-) Děsně rychle to přišlo i před svátky, tak teď to bude úplný fofr :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.22 15:52

A to mi od nich matrace máme a rozhodně bych je nevracela ;-) Mám spokojeného tatínka, který dostal polštář a spokojeného přítele, který dostal matraci. Já to kupovala na i-matrace. Tam mají možnost vrácení i po 30 dnech. Ale jak říkám, já už bych ty věci nedala z ruky. Ne ž e bych si to tak dobře vybrala, to mi bylo doporučeno :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
18.1.22 14:48

Děkuji za radu, zavláno, objednáno, tak už jen čekáme. Pak pisnu jak s nám válí :-D Co mě těší, tak jsou to české matrace. Já vím, já vím, všechno má svůj prapůvod v Číně :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat