Ibalgin 400 ve 30tt.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 20:25
Ibalgin 400 ve 30tt.

Zdravím, četla jsem spoustu diskusí o tom že nesmím Ibalgin. Víc jak 3 dny mě ale bolí zuby.. Brala jsem 1× denně 1,5 paralenu ale dnes i po 4 prášcích bolest neustálá. Zítra jdu konečně na pohotovost. Chci se především zeptat jak moc může 1 prášek prckovi ublížit.

Reakce:
PHV
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 22.03.19 20:27

Jeden mu neublíží. Já si brala ve 30tt na záda jeden a všechno v pohodě. Lepší než se trápit, kor když jdeš zítra k doktorovi

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 22.03.19 20:27

1 prášek by ublížit neměl, ale pokud je to bolest že se to fakt nedá, tak jeden ibalgin to fakt nevytrhne, jestli se ti uleví tak jenom na malou chvíli.

chaela
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 1 inzerát 22.03.19 20:33

Jeden ti neublíží, ale na ty zuby ani nejspíš nepomůže. Pokud jsi ale měla už 4 paraleny, tak bych byla opatrná. Proč jsi nešla normálně k zubaři a trápíš se x dní čekáním na pohotovost, kam mimo jiné můžeš i ve všední den?

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 22.03.19 20:34

Mas si vzit 2 paraleny. 1 je na +-50kg. Je to napsany v letaku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 20:35

Díky za uklidnění, ty články na netu mě trochu vyděsili. Stačí aby to nebolelo následujících 12h. ráno jsou na pohotovosti :)

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 22.03.19 20:40
@Anonymní píše:
Díky za uklidnění, ty články na netu mě trochu vyděsili. Stačí aby to nebolelo následujících 12h. ráno jsou na pohotovosti :)

1 ibalgin tě ale bolesti na 12 h nezbaví. Proč si nešla k zubaři včera anebo dneska když tě to bolí už 3 dny a místo toho čekáš na sobotu na pohotovost, kde z tebe určitě budou odvareni??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 21:04
@Kriss Tina píše:
1 ibalgin tě ale bolesti na 12 h nezbaví. Proč si nešla k zubaři včera anebo dneska když tě to bolí už 3 dny a místo toho čekáš na sobotu na pohotovost, kde z tebe určitě budou odvareni??

K mému zubaři to je přes půl republiky, jelikož ho nevyhledávám tak často tak jsem si zubaře nehledala v současném místě bydliště.

debra.morgan
Echt Kelišová 7550 příspěvků 22.03.19 21:08
@Anonymní píše:
K mému zubaři to je přes půl republiky, jelikož ho nevyhledávám tak často tak jsem si zubaře nehledala v současném místě bydliště.

tvl, tak to je hlaska tydne 8o a co budes delat, kdyz ti na pohotovosti zub provizorne opravi a poslou ted k tvemu zubari?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 21:16
@debra.morgan píše:
tvl, tak to je hlaska tydne 8o a co budes delat, kdyz ti na pohotovosti zub provizorne opravi a poslou ted k tvemu zubari?

Během těch pár dní co mě to bolí jsem se už ptala po nějakém zubaři tady, takže svou chybu napravím a někoho si zde vyberu. :palec:

Martina98
Povídálka 42 příspěvků 22.03.19 21:16

Jestli jeden prášek nevím, ale rozhodně ve třetím trimestru neužívat.Taky jsem měla trable se zuby a můj gynekolog říkal, že se po Ibalginu může předčasně uzavřít Botalova dučej. Pokud máte pochybnosti, tak si zavolejte na gyn pohotovost popř. porodnici a tam poradi.

PeetaKo
Povídálka 33 příspěvků 22.03.19 22:03

Ibalgin resp. ibuprofen (Brufen, Nurofen atd.)ve 3. trimestru rozhodně nebrat! Na bolest je v těhotenství bez rizika jedině ten paracetamol (Paralen).
Zkusila bych to vydržet do zítřka s paralenem a ledovými obklady a pak hned na tu pohotovost. Ibuprofen bych neriskovala.

Váš příspěvek
Reklama