Bolest hned za poševním vchodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 20:07
Bolest hned za poševnim vchodem

Dobrý večer,
Omlouvam se za anonym.
Jsem na konci 36tt a od nějakého 10tt mě hrozně bolí pipka hned vevnitř za poševnim vchodem.. Bolí to i když si tam zavádim prst :( Jen z kraje, dál vevnitř už ne. Je to ostrá, bodavá bolest. Muj gynekolog mi na to nikdy nic neřekl, ale mě se to prostě nezdá. Cvičila jsem s aniballem, 4× ho nafoukla, pomalinku vytlačovala a když nejvíc nafouklá část dorazila hned za vchod, strašně to bolelo. Nejde mi přes tu bolest ani pořádně zavést :roll: Nedokážu si představit, že s tímhle jdu rodit.. Měla jste to někdy některá? V úterý jdu poprvé do porodnice, hned se na to zeptam..
Děkuju,
Sandra

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 20:12

Ještě bych chtěla dodat, že před těhotenstvím jsem s tím nikdy problém neměla :nevim:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 22.03.19 20:24

To te asi boli cipek ne??me to taky bolelo ke konci tehotenstvi.a radsi si tam ten prst nestrkej,at si tam nezavedes bordel

alisekR
Kelišová 5733 příspěvků 22.03.19 20:25

Že by křečova žíla? Za mě žádný anibal nebyl a nechápu si cosi zavádět do pochvy a roztahovat jí. :think:

darekp
Závislačka 2832 příspěvků 22.03.19 21:06

Myslim,,ze i kdyz s tim pujdete rodit, tak takovou bolest resit nebudete, oproti porodnim bolestem to urcite takova hruza neni :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama