Igeliťák místo kondomu

23.2.21 01:18

igeliťák místo kondomu

Ahojky, chtěla bych se vás zeptat, zda jste něco takového „bizardního“ nedělaly… teď jsem četla na internetu, že tohle dělají mladí, kteří nemají peníze na kondomy, je mi jich docela líto no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2
23.2.21 01:27

@Kaktusínos
Jaksi nevěřím tomu, že by byl někdo tak moc mimo, aby ho napadla tato blbost. :potlesk: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2540
23.2.21 03:30

To je taková moje představa vrcholu chudoby, mladý student sedící na mezi a látající prezervativ :roll:.

Ale teď vážně. Já kondomy používám od mládí, už jsem dáma přes 40. A ceny tedy nic lidového. Když si vezmu, že třeba za víkend ve dvou na chatě jsme opravdu spotřebovali 3 krabičky kondomů, tak dnes by na to padlo málem celé kapesné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8482
23.2.21 05:17

No mít moje dítě tento problém, tak jim je sám koupím. A nepamatuju si, že bych kdy dělal takový hovadiny i jako extra chudého student.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1286
23.2.21 07:10

Mladí nejsou blbí a fakt se nekoukají jen na durexy za 80 tri kousky u pokladny v tescu… Dají se najít i kondomy za rozumnou cenu do pár korun za kousek v pevných obchodech (třeba mám oblíbené z Lidla) a mladí jsou na netu furt tak si tam i snadno objeví, že se tam dají najít velká balení která pak vychází třeba i 3 kačky na kondom i s poštovným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64264
23.2.21 07:20

@Kaktusínos nějak nevěřím, že to někoho napadne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36777
23.2.21 07:32
@Cenarius píše:
No mít moje dítě tento problém, tak jim je sám koupím. A nepamatuju si, že bych kdy dělal takový hovadiny i jako extra chudého student.

myslis, ze se ti dite sveri, ze potrebuje na kondomy? samozrejme si muze spocitat, ze nechces zbouchnuty decko, ale zase ten stud :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1406
23.2.21 07:37

@Kaktusínos No jsme sice studenti šetřící každou korunu, to jako ne, že ne, ale toto by nás teda nenapadlo :lol:. Navíc teda máme a vždy jsme měli možnost si dle potřeby brát doma, vždy byly a jsou připravené na svém místě v koupelně. No a poslední věc, nekupujeme předražené durexy. To se platí jen značka. Chce to jen trochu hledat po netu a dají se najít kvalitní kondomy za pár korun. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
764
23.2.21 07:45

„Bude ti sustit!“ ma hned hlubsi vyznam. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1384
23.2.21 07:46

Blbost, kdo chce, tak najde. A ti, co na ně nemají stejně jedou přerušovanou soulož, a pak žijí z dávek a Výměny manželek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21590
23.2.21 07:56

@Kaktusínos Ne, fakt ne. Kterýho vola to napadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1406
23.2.21 07:57
@Pudloslava píše:
myslis, ze se ti dite sveri, ze potrebuje na kondomy? samozrejme si muze spocitat, ze nechces zbouchnuty decko, ale zase ten stud :-)

Tak u nás s tím přišli rodiče sami…asi bychom si sami neřekli, ale když by bylo nejhůř, tak asi jo. Je asi lepší se stydět v tyhle situaci, než se stydět a ještě se oprávněně bát v situaci takový, kdy by se stal průser. To mi přijde teda horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2170
23.2.21 08:07

Igeliťák není žádný terno, dopručuju pytel od brambor :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2425
23.2.21 08:09

To bude urban legend, to snad nikdo nezkusí ani z legrace, natož jako vážně míněnou formu antikoncepce. Kondomy z Lidlu jsou fajn, taky jsme je dlouho používali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4950
23.2.21 08:15

Normálně se mi tomu nechce věřit. Zakladatelko, hoď sem odkaz, jelikož tomu fakt nejde věřit. :)
Za mých studentských let si tedy nepamatuji, že by holky a kluci kolem moc řešili kondomy. :nevim: Většinou holky zobaly prášky a chlapci jaksi brali za automatické, že holka se chrání. :nevim:
Bohužel osvěta ohledně ochrany před pohl. přenos. nem. mi přijde doooost malá mezi mladýma. Jak předtím, tak bohužel i teď. :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat