Reklama

II. test

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 18:23
II test

Nejsem lovec „duchů“, naopak bych byla ráda, kdyby tam ta čárka nebyla, ale prostě ji tam vidím já i manžel. Je tam dle Vás?

Reklama

Reakce:

Lucciaaa
Echt Kelišová 7563 příspěvků 02.05.18 18:26

Je tam..ale to jeste nemusi nic znamenat.. taky sem mela a tehu nejsem..kolik mas dni spozdeni?

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 02.05.18 18:27

Ano, je tam.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 18:32

No to je právě ten průser, nemám zpoždění, mám to dostat až za 10 dní, brala jsem anti, tu jsem minulý měsíc vysadila a chránili jsme se kondomama…

Lucciaaa
Echt Kelišová 7563 příspěvků 02.05.18 18:34

Tak pokud nepraskl je ten test falesne pozitivni a deset dnu před ms je dost brzo na test..

smoulinla
Závislačka 3968 příspěvků 02.05.18 18:34

Vidim ji tam

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 18:36

@Lucciaaa Já si ho udělala, protože mi je špatně od žaludku druhý den, ani jsem nějak nepřemýšlela nad tím, kdy jsem to měla naposledy. Taky mi to příjde brzy, tak snad je falešný…

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 02.05.18 18:41

Nemůžeš mít kolem ovulace? Mě to dělal test při ovulaci..měla jsem ještě silnější čárku a po ovulaci slábla až se ztratila..pak jsem se dočetla že ty hormony jsou si nějak podobné takže při ovulaci může být na tehu testu duch ;)

lampicka11
Závislačka 3356 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 18:44
@Oplatečka píše:
Nemůžeš mít kolem ovulace? Mě to dělal test při ovulaci..měla jsem ještě silnější čárku a po ovulaci slábla až se ztratila..pak jsem se dočetla že ty hormony jsou si nějak podobné takže při ovulaci může být na tehu testu duch ;)

Ano…taky okolo ovulace mi vyskakoval duch

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 18:44

@Oplatečka Jo, to je možný…

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 02.05.18 20:15

Možná trochu uklidním..není to test dr. max?? Takové duchy už několik měsíců dělají běžně.. :think: :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama