II. test

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.05.18 18:23
II test

Nejsem lovec „duchů“, naopak bych byla ráda, kdyby tam ta čárka nebyla, ale prostě ji tam vidím já i manžel. Je tam dle Vás?

Reklama

Reakce:

Lucciaaa
Echt Kelišová 7507 příspěvků 02.05.18 18:26

Je tam..ale to jeste nemusi nic znamenat.. taky sem mela a tehu nejsem..kolik mas dni spozdeni?

Fjodorka
Extra třída :D 11032 příspěvků 02.05.18 18:27

Ano, je tam.

Anonymní  02.05.18 18:32

No to je právě ten průser, nemám zpoždění, mám to dostat až za 10 dní, brala jsem anti, tu jsem minulý měsíc vysadila a chránili jsme se kondomama…

Lucciaaa
Echt Kelišová 7507 příspěvků 02.05.18 18:34

Tak pokud nepraskl je ten test falesne pozitivni a deset dnu před ms je dost brzo na test..

smoulinla
Závislačka 3965 příspěvků 02.05.18 18:34

Vidim ji tam

Anonymní  02.05.18 18:36

@Lucciaaa Já si ho udělala, protože mi je špatně od žaludku druhý den, ani jsem nějak nepřemýšlela nad tím, kdy jsem to měla naposledy. Taky mi to příjde brzy, tak snad je falešný…

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 02.05.18 18:41

Nemůžeš mít kolem ovulace? Mě to dělal test při ovulaci..měla jsem ještě silnější čárku a po ovulaci slábla až se ztratila..pak jsem se dočetla že ty hormony jsou si nějak podobné takže při ovulaci může být na tehu testu duch ;)

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 02.05.18 18:44
@Oplatečka píše:
Nemůžeš mít kolem ovulace? Mě to dělal test při ovulaci..měla jsem ještě silnější čárku a po ovulaci slábla až se ztratila..pak jsem se dočetla že ty hormony jsou si nějak podobné takže při ovulaci může být na tehu testu duch ;)

Ano…taky okolo ovulace mi vyskakoval duch

Anonymní  02.05.18 18:44

@Oplatečka Jo, to je možný…

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 02.05.18 20:15

Možná trochu uklidním..není to test dr. max?? Takové duchy už několik měsíců dělají běžně.. :think: :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama