II. test

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.05.18 18:23
II test

Nejsem lovec „duchů“, naopak bych byla ráda, kdyby tam ta čárka nebyla, ale prostě ji tam vidím já i manžel. Je tam dle Vás?

Reklama

Reakce:

Lucciaaa
Echt Kelišová 7538 příspěvků 02.05.18 18:26

Je tam..ale to jeste nemusi nic znamenat.. taky sem mela a tehu nejsem..kolik mas dni spozdeni?

Fjodorka
Extra třída :D 11092 příspěvků 02.05.18 18:27

Ano, je tam.

Anonymní  02.05.18 18:32

No to je právě ten průser, nemám zpoždění, mám to dostat až za 10 dní, brala jsem anti, tu jsem minulý měsíc vysadila a chránili jsme se kondomama…

Lucciaaa
Echt Kelišová 7538 příspěvků 02.05.18 18:34

Tak pokud nepraskl je ten test falesne pozitivni a deset dnu před ms je dost brzo na test..

smoulinla
Závislačka 3967 příspěvků 02.05.18 18:34

Vidim ji tam

Anonymní  02.05.18 18:36

@Lucciaaa Já si ho udělala, protože mi je špatně od žaludku druhý den, ani jsem nějak nepřemýšlela nad tím, kdy jsem to měla naposledy. Taky mi to příjde brzy, tak snad je falešný…

Uživatel je onlineOplatečka
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 02.05.18 18:41

Nemůžeš mít kolem ovulace? Mě to dělal test při ovulaci..měla jsem ještě silnější čárku a po ovulaci slábla až se ztratila..pak jsem se dočetla že ty hormony jsou si nějak podobné takže při ovulaci může být na tehu testu duch ;)

novakova.t
Závislačka 3009 příspěvků 02.05.18 18:44
@Oplatečka píše:
Nemůžeš mít kolem ovulace? Mě to dělal test při ovulaci..měla jsem ještě silnější čárku a po ovulaci slábla až se ztratila..pak jsem se dočetla že ty hormony jsou si nějak podobné takže při ovulaci může být na tehu testu duch ;)

Ano…taky okolo ovulace mi vyskakoval duch

Anonymní  02.05.18 18:44

@Oplatečka Jo, to je možný…

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 02.05.18 20:15

Možná trochu uklidním..není to test dr. max?? Takové duchy už několik měsíců dělají běžně.. :think: :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeští turisté uvízli na Krétě: Museli opustit letadlo kvůli závadě

Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings řeší problém. Desítky českých... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pravda, nebo mýtus? Maminky upřednostňují syny a na dcery jsou přísné

Když se narodí kluk, většinou přejí příbuzní novopečeným rodičům ještě... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama