Holky, je tam?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dinnuska
Kecalka 339 příspěvků 30.04.18 06:55
Holky, je tam??

Máme zaděláno?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Mipetonka
Kecalka 175 příspěvků 30.04.18 06:58

Jasně. Gratuluji. :kytka:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 3 inzeráty 30.04.18 06:58

:palec: ja bych rekla, ze urcite :lol: :potlesk: Taky jsem to tak mela - kdy mas dostat MS?

lachtanice86
Kelišová 5261 příspěvků 30.04.18 06:59

@Dinnuska tak tohle je snad jasný. V příbalovem letáku je napsáno 2 // ano jsi těhotná.

Dinnuska
Kecalka 339 příspěvků 30.04.18 07:03

@Jahudka82 no to právě nevim. Před měsícem jsem vyndala tělísko. První MS jsem dostala 4.4.. Teď jsem tedy 30dc

Dinnuska
Kecalka 339 příspěvků 30.04.18 07:04

@lachtanice86 :oops: no jo já byla těhotná jednou, sice jsem si dělala test dele, ale byl Teda jasný jako kontrolní

lachtanice86
Kelišová 5261 příspěvků 30.04.18 07:07

@Dinnuska no a ro bude ono. Dělala si déle, v noci bylo více hcg a proto byla druhá čárka stejná jako kontrolní. Když by sis udělala další test třeba za týden bude taky silnější. Čtu že nevíš kdy ne/má přijít ms. Výdrž týden a zavolej na gyndu. Dají ti termín na první kontrolu cca 6-7tt podle poslední ms

Dinnuska
Kecalka 339 příspěvků 30.04.18 07:11

@lachtanice86 teď to řešit nebudu, vím, že je moc brzo. Necham vajíčko ještě hnízdit a pak gynda :srdce:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 30.04.18 07:14
@lachtanice86 píše:
@Dinnuska no a ro bude ono. Dělala si déle, v noci bylo více hcg a proto byla druhá čárka stejná jako kontrolní. Když by sis udělala další test třeba za týden bude taky silnější. Čtu že nevíš kdy ne/má přijít ms. Výdrž týden a zavolej na gyndu. Dají ti termín na první kontrolu cca 6-7tt podle poslední ms

Já bych šla až kolem 9 tt… Bude srdíčko, někde už dostane i průkazku. Já tak šla a všechno se v klidu stihlo, já se pak aspoň nemusela stresovat tím, že na uzt byl jen flek.

majdulacek
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 30.04.18 07:16

Gratuluji :kytka:

lachtanice86
Kelišová 5261 příspěvků 30.04.18 07:20

@radkka jasný no. Já teď byla 6+1 a srdce už bylo taky. Ale já chodím na kontroly co 14dnu. Nějaké problémy a beru duphaston. Tak si mě hlídají víc.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 30.04.18 07:23
@lachtanice86 píše:
@radkka jasný no. Já teď byla 6+1 a srdce už bylo taky. Ale já chodím na kontroly co 14dnu. Nějaké problémy a beru duphaston. Tak si mě hlídají víc.

Tak přeji pohodové těhotenství!! :hug: :hug: :hug:

No jasně, už může být vidět, ale stačí trochu posunutá ovulace a nebude… Ale je pravda, že se u mě doktor divil, prý tam ženské chodí ještě s mokrým testem :lol:

Dinnuska
Kecalka 339 příspěvků 30.04.18 07:26

@radkka

Já jsem u prvního těhu měla jasný test. Za týden jsem šla na gynda a dle poslední MS, už topidla mělo mít vidět srdíčko. Nebylo vidět, takže doktor strašil, já ve stresu… To už zažít nechci :oops:. Týden o nervech, ale dopadlo to dobře

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 30.04.18 07:28

@Dinnuska Tady se spíš jen někdo chce pochlubit že otěhotněl… :lol: :lol:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 30.04.18 07:31

@radkka Jo, můj taky říkal, že někdo běží pomalu s tyčinkou v ruce :mrgreen: Já jsem těhotná poprvé a zavolala jsem na gyndu, že ms nikde, testy pozitivní a ať mi dají termín, kdy to má podle nich smysl. Objednali mě na 6+4, prý je to optimální během sedmého týdne- mimoděložní by se ještě chytlo včas a je velká pravděpodobnost, že už bude srdíčko :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama