Reklama

I přes to těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 21:25
I pres to tehotenstvi

Dobry večer.. ted mam. zpozdeni 11 dni byla jsem u lékaře a vzal mi krev a udelal ultrazvuk. na ultrazvuku pry videl neco maleho z ceho neslo nic moc poznat krevni testy byly negativni a pichl tedy vyvolavaci injekci.. ale este pred tim.nez sem byla u lekare sem spinila a bolelo me bricho jak kdybych to mela. dostat a ni. c…rekl ze se mam dostavit az skonci ocekavana ms…a ja mam v srdci takovy tušení ze ms se stejne nedostavi a ja budu stejne těhu.. :nevim: myslite ze to je jen takova sugerace nebo je to možné? dekuju vsem za nazory :mavam: :mavam:

Reklama

Reakce:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 27.04.18 21:34

Tak ono záleží, či se s někým něco měla, aby to mohlo být možné :D Pakliže tě osvítil duch svatý, tak to teda já neodpovím :D

lachtanice86
Kelišová 5752 příspěvků 27.04.18 21:34
@Anonymní píše:
Dobry večer.. ted mam. zpozdeni 11 dni byla jsem u lékaře a vzal mi krev a udelal ultrazvuk. na ultrazvuku pry videl neco maleho z ceho neslo nic moc poznat krevni testy byly negativni a pichl tedy vyvolavaci injekci.. ale este pred tim.nez sem byla u lekare sem spinila a bolelo me bricho jak kdybych to mela. dostat a ni. c…rekl ze se mam dostavit az skonci ocekavana ms…a ja mam v srdci takovy tušení ze ms se stejne nedostavi a ja budu stejne těhu.. :nevim: myslite ze to je jen takova sugerace nebo je to možné? dekuju vsem za nazory :mavam: :mavam:

Musíš počkat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 21:36
@Andrea.Tom píše:
Tak ono záleží, či se s někým něco měla, aby to mohlo být možné :D Pakliže tě osvítil duch svatý, tak to teda já neodpovím :D
:D ale no tak nebudem jak malý ;) duch svaty mě predstav si neosvitil no :potlesk:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 27.04.18 21:51
@Anonymní píše: :D ale no tak nebudem jak malý ;) duch svaty mě predstav si neosvitil no :potlesk:

no tak víš jak :D taky je možné všechno, nebo se to aspoň tady člověk tak dozví :D Ale víš jak jsem to myslela.. Kdy byl případný styk během toho měsíce apod… :kytka:

mamina2017
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 27.04.18 21:52

Když máš krev negativní, tak asi nebudeš…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9664 příspěvků 27.04.18 22:15

Krev je negativní, řekla bych vsugerováno

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama