Ikea STUVA

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mattez
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 16.10.14 11:06
Ikea STUVA

Chtela bych koupit tento nabytek do detskeho pokoje, jake mate zkusenosti, je kvalitni? Cenove neni nijak extra levny tak bych nerada za dva roky usela kupovat novy.. Diky :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Taciras
Extra třída :D 11369 příspěvků 16.10.14 11:18

S malými a středními skříněmi 100% spokojenost, velká se nám po druhém přesunu dost rozviklala. Jediný problém jsou ty otevřená držátka na otevírání v kombinaci s kočkama :(( Tahají tamtudy věci ven a nedají si to vysvětlit.

mau-mau
Závislačka 3554 příspěvků 16.10.14 11:20

Ahoj, my máme toto: http://www.ikea.com/…s/S49032839/ a :palec: :palec: Samo to není jako vestavná skříň, co máme od truhláře na míru, ale rozhodně to není šmejd jako např. Skonto, čehož lituju doteď. Takže za mě spokojenost, napískáš si barvy jaký chceš, což je super, poskládáš si to také jak chceš a bytelný to je. Stoupnu si na to i já (60kg) a nemám nejmenší obavu, na Skonto se opírám pouze špičkou jedné nohy, lezu-li náhodou někam nahoru. Takže doporučuji za sebe a koupila bych znovu. 6 litrů za tolik skříněk mi přišlo dobrý. :palec:

mau-mau
Závislačka 3554 příspěvků 16.10.14 11:22

@maminka159 Aha, tak já, jelikož nemám micinky, jsem s tím naopak hodně spokojená. Žádný madla netrčí v luftě. :palec:

Edita27
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 16.10.14 11:23

@mattez Osobně bych do něj už nešla. Máme 3 roky.Na pár let, jako přechodový než se koupí studentský pokoj ano, ale na dýl ne.Jak říkáš zas tak levný to není. Já osobně mám Ikeu ráda jako doplnky, světla atd, ale nábytek moc kvalitní podle mě nedělají. Myslím z kvalitního materiálu. Ale nechci se někoho dotknout. Máme ještě postel a to stejné.

mattez
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 16.10.14 11:28

A jak dlouho je mate?

mattez
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 16.10.14 11:29
@mau-mau píše:
Ahoj, my máme toto: http://www.ikea.com/…s/S49032839/ a :palec: :palec: Samo to není jako vestavná skříň, co máme od truhláře na míru, ale rozhodně to není šmejd jako např. Skonto, čehož lituju doteď. Takže za mě spokojenost, napískáš si barvy jaký chceš, což je super, poskládáš si to také jak chceš a bytelný to je. Stoupnu si na to i já (60kg) a nemám nejmenší obavu, na Skonto se opírám pouze špičkou jedné nohy, lezu-li náhodou někam nahoru. Takže doporučuji za sebe a koupila bych znovu. 6 litrů za tolik skříněk mi přišlo dobrý. :palec:

Skonto je jako prodejna nabytku jo? no a jak dlouho mate?

mattez
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 16.10.14 11:33
@Edita27 píše:
@mattez Osobně bych do něj už nešla. Máme 3 roky.Na pár let, jako přechodový než se koupí studentský pokoj ano, ale na dýl ne.Jak říkáš zas tak levný to není. Já osobně mám Ikeu ráda jako doplnky, světla atd, ale nábytek moc kvalitní podle mě nedělají. Myslím z kvalitního materiálu. Ale nechci se někoho dotknout. Máme ještě postel a to stejné.

no tak my mame malyho necely dva roky, tak aby to vubec vydrzelo nez se koupi studentsky pokoj :D

mattez
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 16.10.14 11:37

A kde jinde nabytek nez ikea detskej? o nicem hezkym prave nevim..

Taciras
Extra třída :D 11369 příspěvků 16.10.14 11:44
@mau-mau píše:
@maminka159 Aha, tak já, jelikož nemám micinky, jsem s tím naopak hodně spokojená. Žádný madla netrčí v luftě. :palec:

A to já běžně taky, dělají to občas stále, ale už to není 3× denně jako když to bylo nové. Spíš jen, když mě načapou uklízet prádlo :D. Jinak hračky z toho ven netahají, myslím, že do dětského pokoje asi není lepší nábytek. Jen je podle mě fakt lepší dát malou skříňku na střední, než tu úplně vysokou. Ty střední drží parádně.

Taciras
Extra třída :D 11369 příspěvků 16.10.14 11:45

Jo a spojování skříní, když se dávají na sebe je udělaný perfektně. Zvládla jsem to na sebe nasadit a spojit k sobě v sedmém měsíci těhotenství úplně sama :mrgreen:

nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 16.10.14 11:45

My máme a já jsem spokojená velice, hrozně moc se mi líbil. Jinak s nábytkem v Ikee je to kus od kusu..v máme postel, tak je super, vydrží spoustu věcí :lol: ale třeba konferenční stolek mě vytáčí, je na něm vidět každá kapička i malýho otisk ruček a hned se poškrábe, děs běs a to stál dost peněz…

mattez
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 16.10.14 11:48
@nunik píše:
My máme a já jsem spokojená velice, hrozně moc se mi líbil. Jinak s nábytkem v Ikee je to kus od kusu..v máme postel, tak je super, vydrží spoustu věcí :lol: ale třeba konferenční stolek mě vytáčí, je na něm vidět každá kapička i malýho otisk ruček a hned se poškrábe, děs běs a to stál dost peněz…

A jak dlouho mate? a daji se lepit samoleoky na tu Stuvu nebo ne?

mattez
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 16.10.14 11:49
@maminka159 píše:
A to já běžně taky, dělají to občas stále, ale už to není 3× denně jako když to bylo nové. Spíš jen, když mě načapou uklízet prádlo :D. Jinak hračky z toho ven netahají, myslím, že do dětského pokoje asi není lepší nábytek. Jen je podle mě fakt lepší dát malou skříňku na střední, než tu úplně vysokou. Ty střední drží parádně.

jako ze vubec nekupovat tu uplne nejvyssi skrin jste myslela? :)

Aact
Stálice 92 příspěvků 16.10.14 11:50

Taky jsem ji chtěla, kamarádka jí má a odradila mě, má s tím problémy, skřín rozviklaná apod. Tak jsem šla do tohoto: http://www.bradop.cz/76-casper

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >