Ikea Stuva Malad vs Kallax

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 19.08.18 21:54
Ikea Stuva Malad vs Kallax

Nevíte prosím, jestli barvy Stuva Malad odpovídají barvám Kallax? Stuva Malad se už neprodává, tak mě napadlo doplnit dětem pokojíčky s Kallaxem.
Podle obrázku mi třeba žlutá přijde stejná - Malad Kallax
ale co zelená Malad Kallax
nebo růžová? Malad Kallax
Nemáte doma prosím někdo Kallax i Malad? Jsou ty barvy stejné?

Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15556 příspěvků 20.08.18 05:40

Tipla bych si, že ano, to je plus IKEA, nemá moc odstínů. Například Stuva a Mammut mají úplně stejně odstíny. A to stahování z nabídky me štve, potřebovala bych teď doplnit pokoje brizovou stuhou a již není.

smutná máma
Závislačka 4985 příspěvků 55 inzerátů 20.08.18 06:07

no mě to taky štve, jsem zvědavá, jak budu do budoucna doplňovat pokojík. Máme ho teprv 2 roky a teď staženo. Malé jsou 3 a moc jsme toho zatím nepořizovali :think:

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 20.08.18 21:32

Holky dík, tak budu doufat, že to bude barevne stejné. Taky mě to dost štve, ale naštěstí už máme pokojíky celkem zařízené. Kupovali jsme vloni na podzim a stále čekali na naskladnění žlutých šuplat. Nakonec tam manžel napsal a oni nám odpověděli, že Stuva bude končit, tak jsme nakonec vymysleli trochu jinou sestavu a rychle dokoupili, co bylo skladem. Jenom teď jsem si říkala, že by bylo fajn tam dát dětem lavice - když ne barevné, tak aspoň břízu. Té bylo na konci roku dost, tak mně překvapilo, že už není k sehnání ani ta.
Tak váhám, jestli dát dětem do pokujů lavici v bílém a případně na ní dát nějakoubarevnou samolepku anebo jestli jim tam dát barevný Kallax.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >