Ikea Stuva Malad vs Kallax

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 19.08.18 21:54
Ikea Stuva Malad vs Kallax

Nevíte prosím, jestli barvy Stuva Malad odpovídají barvám Kallax? Stuva Malad se už neprodává, tak mě napadlo doplnit dětem pokojíčky s Kallaxem.
Podle obrázku mi třeba žlutá přijde stejná - Malad Kallax
ale co zelená Malad Kallax
nebo růžová? Malad Kallax
Nemáte doma prosím někdo Kallax i Malad? Jsou ty barvy stejné?

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15381 příspěvků 20.08.18 05:40

Tipla bych si, že ano, to je plus IKEA, nemá moc odstínů. Například Stuva a Mammut mají úplně stejně odstíny. A to stahování z nabídky me štve, potřebovala bych teď doplnit pokoje brizovou stuhou a již není.

smutná máma
Závislačka 4900 příspěvků 62 inzerátů 20.08.18 06:07

no mě to taky štve, jsem zvědavá, jak budu do budoucna doplňovat pokojík. Máme ho teprv 2 roky a teď staženo. Malé jsou 3 a moc jsme toho zatím nepořizovali :think:

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 20.08.18 21:32

Holky dík, tak budu doufat, že to bude barevne stejné. Taky mě to dost štve, ale naštěstí už máme pokojíky celkem zařízené. Kupovali jsme vloni na podzim a stále čekali na naskladnění žlutých šuplat. Nakonec tam manžel napsal a oni nám odpověděli, že Stuva bude končit, tak jsme nakonec vymysleli trochu jinou sestavu a rychle dokoupili, co bylo skladem. Jenom teď jsem si říkala, že by bylo fajn tam dát dětem lavice - když ne barevné, tak aspoň břízu. Té bylo na konci roku dost, tak mně překvapilo, že už není k sehnání ani ta.
Tak váhám, jestli dát dětem do pokujů lavici v bílém a případně na ní dát nějakoubarevnou samolepku anebo jestli jim tam dát barevný Kallax.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

GLOSA: Moderátor i aktivista. Kam až zajde superangažovaný Moravec?

Otázky Václava Moravce (OVM) již dávno nejsou diváckým trhákem. Jeho... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >