Imodium v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 7 inzerátů 03.01.17 16:38
Imodium v tehotenstvi

Ahoj holky :mavam:
Asi jsem chytla strevni chripku.
Mam to uz od vcerejska od odpoledne.
Smecta vubec nezabira.
Beham stejne. :(
Uz jsem ji mela jednou, ale to mi smecta zabrala.
Jak je to s uzivanim IMODIA ve tretim trimestru.
Nekde pisi ano, nekde ne. Tak nevim.
Nemate nejaka zkusenosti?
Dekuji :kytka:

Přečtěte si článek: Střevní chřipka v těhotenství

Reakce:

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 03.01.17 17:10

Ja nemam zkušenost s těhotenstvím ale s imodiem ano. Imodium by se pribstrevni chripce způsobené viry či bekteriemi nema vubec používat. Takze ja bych to v této situaci nebrala.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.01.17 17:21

Vydr to s tou Smectou. Mela jsem strevni chripku minuly tyden a dostala se z toho se Smectou a probiotikama.
V lekarne, kde jsem si kupovala dopredu leky, kdybych to chytla, me rekli, ze jedine Smecta (kupovala jsem ale v druhem trimestru)

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 7 inzerátů 03.01.17 18:47

Na strankach gynekologienachod­.cz prave pisi, ze imodium v tehotenstvi uzivat lze, stejne jako cerne uhli.
Ale ja pred tehotenstvim uzivala imodium vzdy, protoze nic jineho nezabralo. :nevim:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.01.17 19:26

@HandulkaK Tak asi nejjednodussi je zavolat na pohotovost. Taky jsem prave volala, protoze me vylitla horecka na 38. Sestre jsem rekla, ze prosim o radu, ta me predala doktora a vyresili jsme to po telefonu uplne v klidu. Vedela jsem, co si muzu vzit za leky i mela ujisteni, ze nemusim zatim k lekari

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >