Imodium v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 16:38
Imodium v tehotenstvi

Ahoj holky :mavam:
Asi jsem chytla strevni chripku.
Mam to uz od vcerejska od odpoledne.
Smecta vubec nezabira.
Beham stejne. :(
Uz jsem ji mela jednou, ale to mi smecta zabrala.
Jak je to s uzivanim IMODIA ve tretim trimestru.
Nekde pisi ano, nekde ne. Tak nevim.
Nemate nejaka zkusenosti?
Dekuji :kytka:

Přečtěte si článek: Střevní chřipka v těhotenství

Reakce:
Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 03.01.17 17:10

Ja nemam zkušenost s těhotenstvím ale s imodiem ano. Imodium by se pribstrevni chripce způsobené viry či bekteriemi nema vubec používat. Takze ja bych to v této situaci nebrala.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.01.17 17:21

Vydr to s tou Smectou. Mela jsem strevni chripku minuly tyden a dostala se z toho se Smectou a probiotikama.
V lekarne, kde jsem si kupovala dopredu leky, kdybych to chytla, me rekli, ze jedine Smecta (kupovala jsem ale v druhem trimestru)

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 18:47

Na strankach gynekologienachod­.cz prave pisi, ze imodium v tehotenstvi uzivat lze, stejne jako cerne uhli.
Ale ja pred tehotenstvim uzivala imodium vzdy, protoze nic jineho nezabralo. :nevim:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.01.17 19:26

@HandulkaK Tak asi nejjednodussi je zavolat na pohotovost. Taky jsem prave volala, protoze me vylitla horecka na 38. Sestre jsem rekla, ze prosim o radu, ta me predala doktora a vyresili jsme to po telefonu uplne v klidu. Vedela jsem, co si muzu vzit za leky i mela ujisteni, ze nemusim zatim k lekari

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Krásky z Mostu: I tyhle české kočky jsou z města nýmanda Luďka!

Most! Tak se jmenuje osmidílný komediální seriál, který z obyvatel tohoto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >