Reklama

Imodium v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 03.01.17 16:38
Imodium v tehotenstvi

Ahoj holky :mavam:
Asi jsem chytla strevni chripku.
Mam to uz od vcerejska od odpoledne.
Smecta vubec nezabira.
Beham stejne. :(
Uz jsem ji mela jednou, ale to mi smecta zabrala.
Jak je to s uzivanim IMODIA ve tretim trimestru.
Nekde pisi ano, nekde ne. Tak nevim.
Nemate nejaka zkusenosti?
Dekuji :kytka:

Přečtěte si článek: Střevní chřipka v těhotenství

Reklama

Reakce:

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 03.01.17 17:10

Ja nemam zkušenost s těhotenstvím ale s imodiem ano. Imodium by se pribstrevni chripce způsobené viry či bekteriemi nema vubec používat. Takze ja bych to v této situaci nebrala.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.01.17 17:21

Vydr to s tou Smectou. Mela jsem strevni chripku minuly tyden a dostala se z toho se Smectou a probiotikama.
V lekarne, kde jsem si kupovala dopredu leky, kdybych to chytla, me rekli, ze jedine Smecta (kupovala jsem ale v druhem trimestru)

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 03.01.17 18:47

Na strankach gynekologienachod­.cz prave pisi, ze imodium v tehotenstvi uzivat lze, stejne jako cerne uhli.
Ale ja pred tehotenstvim uzivala imodium vzdy, protoze nic jineho nezabralo. :nevim:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.01.17 19:26

@HandulkaK Tak asi nejjednodussi je zavolat na pohotovost. Taky jsem prave volala, protoze me vylitla horecka na 38. Sestre jsem rekla, ze prosim o radu, ta me predala doktora a vyresili jsme to po telefonu uplne v klidu. Vedela jsem, co si muzu vzit za leky i mela ujisteni, ze nemusim zatim k lekari

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama