Reklama

Kontaktní čočky - změna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 14:59
Kontaktní čočky - změna

Používala jsem čočky Acuvue advance a Acuvue advance Plus a teď jsem zjistila, že už je přestali dělat. Nabízí mi to možnosti Acuvue Oasys a Topvue Premium, máte některá zkušenost? Nebo na jaký typ jste z Acuvue přešly, chtěla bych zase podobné čočky, s těmito jsem byla spokojená.

Reklama

Reakce:

uf-ounek
Extra třída :D 12436 příspěvků 03.01.17 15:06

Používám už léta acuvue oasys a spokojenost největší

Pimperelle
Kecalka 172 příspěvků 03.01.17 15:16

Oba druhy Acuvue se stále dají bez potíží koupit, třeba v Eifel Optik. Prý se už nevyrábí, ale pokud vám vyhovují, s přechodem na jiné bych nespěchala. Já nosím Acuvue Advance 2 nebo Acuvue Advance Plus již mnoho let, zkoušela jsem na radu optometristy právě kvůli ukončení výroby mých čoček přejít na Acuvue Oasys a nebo na Vidi Oxy a ani jedny mi nevyhovovalo a vrátila jsem se k původním, dokud je seženu, jiné nechci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 15:25

@Pimperelle Kouknu tam, protože co jsem projížděla e-shopy, měly už jen doprodej a takový ty běžné dioptrie už neměly. Jen + 12 a tak, což nepotřebuju :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama