Kontaktní čočky - změna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 14:59
Kontaktní čočky - změna

Používala jsem čočky Acuvue advance a Acuvue advance Plus a teď jsem zjistila, že už je přestali dělat. Nabízí mi to možnosti Acuvue Oasys a Topvue Premium, máte některá zkušenost? Nebo na jaký typ jste z Acuvue přešly, chtěla bych zase podobné čočky, s těmito jsem byla spokojená.

Reakce:
uf-ounek
Extra třída :D 12511 příspěvků 03.01.17 15:06

Používám už léta acuvue oasys a spokojenost největší

Pimperelle
Kecalka 184 příspěvků 03.01.17 15:16

Oba druhy Acuvue se stále dají bez potíží koupit, třeba v Eifel Optik. Prý se už nevyrábí, ale pokud vám vyhovují, s přechodem na jiné bych nespěchala. Já nosím Acuvue Advance 2 nebo Acuvue Advance Plus již mnoho let, zkoušela jsem na radu optometristy právě kvůli ukončení výroby mých čoček přejít na Acuvue Oasys a nebo na Vidi Oxy a ani jedny mi nevyhovovalo a vrátila jsem se k původním, dokud je seženu, jiné nechci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 15:25

@Pimperelle Kouknu tam, protože co jsem projížděla e-shopy, měly už jen doprodej a takový ty běžné dioptrie už neměly. Jen + 12 a tak, což nepotřebuju :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Martin Hofmann z Mostu!: Chanov už není divočina, komparz je tam snadnější

Kdyby dal na svoji matku, je z něj lékař a možná dokonce dobrý, protože má... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >