Motání hlavy večer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leonka88
Stálice 67 příspěvků 02.01.17 21:42
Motani hlavy večer

Dobry vecer. Mam otazku. V noci kdyz jsem spala, tak jsem se z levého boku otočila na pravy a strašne se mi zamotala hlava. Strasne jsem se lekla. Co by to mohlo byt? :think:

Reakce:
Lychee13
Závislačka 3125 příspěvků 02.01.17 21:46

Nízký tlak, krční páteř…

circus
Extra třída :D 11535 příspěvků 02.01.17 22:01

Krční páteř, taky jsem to měla takhle. Ale nakonec jsem skončila na pohotovosti, protože se mi začala motat hlava i přes den. Dostala jsem dvoje léky. Jeden byl Aulin a druhý si teď nevzpomenu. Hned mi to zabralo. Ale oboje je na předpis, uvolňují svaly.

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 02.01.17 22:06

Taky jsem to nedávno měla.. trochu jsem si zacvičila, protáhla se a naštěstí to přešlo..ale jinak to bylo strašně něpříjemné, bylo mi na zvracení..

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 02.01.17 22:06

Napadlo me i ucho? :think:

luca241
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 02.01.17 22:07

Polohové vertigo?(bppv)- „Rozutečou“ se krystalky v uších. A typicky se to děje právě při přetáčení se ve spánku (jako nejen, ale je to typické)

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 02.01.17 22:08

@luca241 taky si myslím. Jsem objednana na ORL.

Jana206
Nadpozemská drbna 26847 příspěvků 02.01.17 22:18

U me krcni pater, pomohla rehabilitace a elektrolecba.Na orl vse v poradku.

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 02.01.17 22:19
@Leonka88 píše:
Dobry vecer. Mam otazku. V noci kdyz jsem spala, tak jsem se z levého boku otočila na pravy a strašne se mi zamotala hlava. Strasne jsem se lekla. Co by to mohlo byt? :think:

BPPV
Benigni polohove paroxymalni vertigo

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 21.09.17 08:09

Ja to mam taky. V noci se vzbudim, jsem jak prastena pytlem, obcas mi busi srdce, motam se jak opila. Vysetreni mam ok, tak asi to mam od patere, ale sakra, nevim, jak se toho zbavit. :nevim: Nemate nekdo radu? Leky moc brat nechci, pater pravidelne protahuji..

elen-ka
Extra třída :D 13050 příspěvků 17 inzerátů 21.09.17 09:09
@Lucyanne píše:
Ja to mam taky. V noci se vzbudim, jsem jak prastena pytlem, obcas mi busi srdce, motam se jak opila. Vysetreni mam ok, tak asi to mam od patere, ale sakra, nevim, jak se toho zbavit. :nevim: Nemate nekdo radu? Leky moc brat nechci, pater pravidelne protahuji..

Pokud je to od krční páteře, bylo by dobré vyšetření i na tu krční páteř. Mě dr. dělala rtg. krční páteře. Jinak já měla časté motání hlavy, hlavně v noci, když jsem vstávala k dětem, když jsem večer snědla málo sacharidů. Pokud jsem nesnědla nic (žádné pečivo, těstoviny, brambory,…), tak se mi v noci motala hlava a kolem 2 či 3 hodiny jsme měla problém vstát a dojít k dítěti, abych s sebou někde nešvihla. Pokud jsem večer měla sacharidy (stačilo klidně 20 g chleba), vše bylo v pořádku.

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 21.09.17 09:45

@elen-ka mam ji vysetrenou a zaver: cervikokranialni syndrom. To s tema sacharidama je zajimavy, jak jsi to vypozorovala? :)

elen-ka
Extra třída :D 13050 příspěvků 17 inzerátů 21.09.17 12:07
@Lucyanne píše:
@elen-ka mam ji vysetrenou a zaver: cervikokranialni syndrom. To s tema sacharidama je zajimavy, jak jsi to vypozorovala? :)

No právě tím, že někdy to bylo a někdy ne i přes to, že jsem vstávala k dětem každou noc. Tak jsem šla proč jednou ano, podruhý ne. Jediný rozdíl byl právě ve skladbě večeře.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >