Motání hlavy večer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 02.01.17 21:42
Motani hlavy večer

Dobry vecer. Mam otazku. V noci kdyz jsem spala, tak jsem se z levého boku otočila na pravy a strašne se mi zamotala hlava. Strasne jsem se lekla. Co by to mohlo byt? :think:

Reakce:

Lychee13
Závislačka 3058 příspěvků 02.01.17 21:46

Nízký tlak, krční páteř…

circus
Extra třída :D 11532 příspěvků 02.01.17 22:01

Krční páteř, taky jsem to měla takhle. Ale nakonec jsem skončila na pohotovosti, protože se mi začala motat hlava i přes den. Dostala jsem dvoje léky. Jeden byl Aulin a druhý si teď nevzpomenu. Hned mi to zabralo. Ale oboje je na předpis, uvolňují svaly.

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 02.01.17 22:06

Taky jsem to nedávno měla.. trochu jsem si zacvičila, protáhla se a naštěstí to přešlo..ale jinak to bylo strašně něpříjemné, bylo mi na zvracení..

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 02.01.17 22:06

Napadlo me i ucho? :think:

luca241
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 02.01.17 22:07

Polohové vertigo?(bppv)- „Rozutečou“ se krystalky v uších. A typicky se to děje právě při přetáčení se ve spánku (jako nejen, ale je to typické)

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 02.01.17 22:08

@luca241 taky si myslím. Jsem objednana na ORL.

Jana206
Nadpozemská drbna 26494 příspěvků 02.01.17 22:18

U me krcni pater, pomohla rehabilitace a elektrolecba.Na orl vse v poradku.

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 02.01.17 22:19
@Leonka88 píše:
Dobry vecer. Mam otazku. V noci kdyz jsem spala, tak jsem se z levého boku otočila na pravy a strašne se mi zamotala hlava. Strasne jsem se lekla. Co by to mohlo byt? :think:

BPPV
Benigni polohove paroxymalni vertigo

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 21.09.17 08:09

Ja to mam taky. V noci se vzbudim, jsem jak prastena pytlem, obcas mi busi srdce, motam se jak opila. Vysetreni mam ok, tak asi to mam od patere, ale sakra, nevim, jak se toho zbavit. :nevim: Nemate nekdo radu? Leky moc brat nechci, pater pravidelne protahuji..

elen-ka
Extra třída :D 12285 příspěvků 23 inzerátů 21.09.17 09:09
@Lucyanne píše:
Ja to mam taky. V noci se vzbudim, jsem jak prastena pytlem, obcas mi busi srdce, motam se jak opila. Vysetreni mam ok, tak asi to mam od patere, ale sakra, nevim, jak se toho zbavit. :nevim: Nemate nekdo radu? Leky moc brat nechci, pater pravidelne protahuji..

Pokud je to od krční páteře, bylo by dobré vyšetření i na tu krční páteř. Mě dr. dělala rtg. krční páteře. Jinak já měla časté motání hlavy, hlavně v noci, když jsem vstávala k dětem, když jsem večer snědla málo sacharidů. Pokud jsem nesnědla nic (žádné pečivo, těstoviny, brambory,…), tak se mi v noci motala hlava a kolem 2 či 3 hodiny jsme měla problém vstát a dojít k dítěti, abych s sebou někde nešvihla. Pokud jsem večer měla sacharidy (stačilo klidně 20 g chleba), vše bylo v pořádku.

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 21.09.17 09:45

@elen-ka mam ji vysetrenou a zaver: cervikokranialni syndrom. To s tema sacharidama je zajimavy, jak jsi to vypozorovala? :)

elen-ka
Extra třída :D 12285 příspěvků 23 inzerátů 21.09.17 12:07
@Lucyanne píše:
@elen-ka mam ji vysetrenou a zaver: cervikokranialni syndrom. To s tema sacharidama je zajimavy, jak jsi to vypozorovala? :)

No právě tím, že někdy to bylo a někdy ne i přes to, že jsem vstávala k dětem každou noc. Tak jsem šla proč jednou ano, podruhý ne. Jediný rozdíl byl právě ve skladbě večeře.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >