Reklama

Cin 3 a cis, konizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kelinqua
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 02.01.17 13:13
Cin 3 a cis, konizace

Ahoj prosim o zkusenosti nebyla jste nektera na konizaci s timto nalezem? Jak dlouho trvala hospitalizace, hojeni a nasledne vysledky histologie? Ceka me to za 2 tydny a uz mam obavy. Moc dekuji za odpovedi :mavam:

Reklama

Reakce:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 02.01.17 13:14

https://www.emimino.cz/…dnout-39635/

lemaz
Závislačka 3040 příspěvků 02.01.17 15:20

Měla jsem cin III. b. Operace proběhla v pořádku. V nemocnici jsem byla asi 3 dny a následně měsíc doma. Hrozí tam krvácení. Následný nález po 3 měsících byl II. a pak za půl roku opět III. Byla jsem na konizaci celkem 3×. Teď už jsem 6 let v pořádku, ale na kontroly chodím co půl roku.

kelinqua
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 02.01.17 20:35

@lemaz tak snad uz to bude dobre, moc dekuji za odpoved :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama