Můžu to mít po stresu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 17:47
Můžu to mít po stresu?

Třeba někdo poradíte…mám za sebou docela dost krušné stresové období, ale již je to rok…teď už je čas docela klidu a mě se dost často v noci stává, že se probudím, mám úplně zatnuté zuby, je mi divně, takový pocit neklidu, hned mi pracují střeva a musím na WC…přes den je to docela ok…může to být po tom stresu? díky…a pardon za anonym

Reakce:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 01.01.17 17:50

Muze to byt uzkostna porucha po prodelanem stresu. Zkus pit pred spanim medunku.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25041 příspěvků 01.01.17 18:04

Úzkosti. Pro začátek bych šla psychologovi.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 01.01.17 19:25

Jo, to vypadá na nějaké úzkostné stavy.

Výhodou je, že to jde řešit. Klíčem je najít si pravidelně čas věnovat se sama sobě, svým myšlenkám a pocitům a prohrabat se i těmi nepříjemnými věcmi a vyčistit je. Nejjednodušší způsob jak to dělat je začít si psát deník. Ani ne tak o tom, co se člověku stalo, jako o tom, co se mu honí hlavou a průběžně se vracet ke starším zápisům a porovnávat nastalé změny.

Nejefektivnější cesta je pár týdnů až měsíců u někoho v psychoterapii.

Někde mezi tím co se náročnosti a efektivity týče jsou různé sebevzdělávací knihy či semináře.

Určitě to ovšem chce osvojit si nějaké realxační techniky a cvičení a v ideálním případě večer namísto obrazovek, práce či úklidu chvíli psát denik, pak cvičit/relaxovat a pak se věnovat případnému sexu a potom jít spát.

lili355
Kecalka 144 příspěvků 01.01.17 19:28

Bohuzel z vlastni zkusenosti muzu potvrdit, ze od stresu muze byt skoro cokoliv:( tohle je takovy ten zacatek, taky bych doporucovala jit k psychologovi.
Zaroven zkuste nejaky sport nebo neco, co vam dela radost a odreaguje vas.
Nejake pripadne prasky na spani ap bych zatim urcite vynechala a snazila se to zvladnout jakkoliv jinak.

niki V
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 01.01.17 19:41

Ty zatnuté čelisti mám také, ráno se probudím a kolikrát mě bolí celá pusa a zuby, je to pozustatek ze stresu, ktery jsem prozila v minulosti, aktualne zaden stres nemám a jsem v pohode-toto mi zustalo. Takže i u tebe je to pravděpodobně pozůstatek stresu :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >