Imunoglukan nebo Glukánek na podporu imunity?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aria07
Stálice 57 příspěvků 13.02.19 06:42
Imunoglukan nebo Glukánek?

Ahoj :mavam:,chci se zeptat jestli je mezi těmito přípravky i jiný rozdíl než cena? A jestli máte někdo zkušenost s obojím, co je lepší? Ráda bych dcerce koupila něco na podporu imunity a váhám mezi těmito dvěma přípravky :think:.
Moc děkuji :kytka:

Reakce:
pannda
Kelišová 6796 příspěvků 36 inzerátů 13.02.19 07:09

Teď? za chvíli je jaro…rozdíl možná poznáš ve složení, nám Imunoglukan nijak nepomohl ve třech letech. Raději jsem šla do Iskialu…Ale vždy v období září-březen

Jogrr
Závislačka 4539 příspěvků 13.02.19 07:24

Prirodni vitaminy a otuzovat a nenavlikat decko jak cibuli.

pocker
Kecalka 349 příspěvků 13.02.19 07:35

@Aria07 Výsledek neuvidíš hned..než jej uvidíš, bude jaro, pak léto. Raději ovoce a zeleninu.

Tichošlápek
Extra třída :D 12243 příspěvků 13.02.19 07:39

Mam zkusenosti sice jen s imunoglukanem, ale spokojenost. Jenze bys ho měla nasazovat ideálně na konci léta, abys měla kryty podzim a zimu.

Aria07
Stálice 57 příspěvků 13.02.19 07:47

Holky,vím,že teď už je pozdě.Ale není měsíc,aby nelehla.Navíc jí jak vrabec,takže jsem jí chtěla trošku posílit.

barbuchablond
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 13.02.19 08:11

Dávám synovi Imunoglukan od prosince, tu úvodní zvýšenou dávku dostával ještě nachlazený a září-prosinec byl víc jak 50 dní doma kvůli nemoci. V lednu odchodil celý měsíc školky bez absence. Jsou mu 4. Jestli je to i díky Imunoglukanu netuším, ale na konci léta rozhodně pořídím další. (a není to reklama, jen čerstvá zkušenost, obecně jsem k doplňkům stravy silně skeptická)

Saffiraa
Závislačka 3883 příspěvků 8 inzerátů 13.02.19 08:42

Ahoj, můj syn bere Imunoglukan od září do dubna. Většinou měl maximálně rýmu. Tuto zimu marodil více než obvykle, ale proti neštovicím Imunoglukan není. :D :mavam:

pocker
Kecalka 349 příspěvků 13.02.19 09:33

@Aria07 jasně, tak jako tím nic nezkazíš

slivovicka
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 13.02.19 09:58

Staršímu jsem začala dávat Imunoglukan až na konci září. Do Vánoc byl ještě každou chvíli doma s rýmou. Od Vánoc je zatím zdravej a to měli ve školce epidemii, kdy bylo ve tride jen 5 deti. Příště začnu dávat už v srpnu. Mladší nic nedostává a už 2× rýma.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >