Infacol a zvracení

2236
25.7.13 15:31

infacol a zvraceni

Ahoj!!! Holky, mala ma koliku jak blazen, je ji mesic. Uz okolo 2 tydnu ji prdiky trapily, tak jsme koupili Infacol a paradne zabral, ted ji prisla ta kolika a me se zdalo, ze po tom Infacolu zacala blinkat… nejdriv ne moc, ale ted jsem ji kojila a ona se najednou odtrhla a zvracela hrozne moc… snad vsechno co mela v brisku!!! Rozodne infacol vysadim, ale nemate s tim taky zkusenost??? Zijeme v anglii a tohle nam desne doporucili :( jsem uz nestastna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1520
25.7.13 15:41

Infacol jsme používali, ale nikdy po něm syn nezvracel. Taky nám ale ani moc nezabíral :nevim: Dávali nám ho už v porodnici a o nějakých negativních dopadech na zažívání se nezmiňovali. Pokud ho doteď snášela dobře, tak zvracení s Infacolem nejspíš vůbec nesouvisí. Kdyžtak vyzkoušej něco jiného, ale většina těchto přípravků je na stejné bázi. Liší se většinou jen příchutí a koncentrací účinné látky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
25.7.13 15:47

Naše malá ublinkává po všech kapkách na prdíky, ale vyloženě zvracení to není. Je fakt, že zvrací víc, když jí to bříško hodně bolí, jak tlačí tak to prostě vytlačí i vrchem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
25.7.13 15:48

@Peppa Pig me prijde, ze to ma z toho :( ta prichut byla plus, protoze to alespon spolkla!!! jinak jsme byli i u doktora a rikal, ze je zdrava, ze to zvraceni muze byt z toho, tak ha nevim :((( napadla me ta probiotica, ale nevim, kde bych je tu sehnala!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
25.7.13 15:49

@Devany Lilynka zvracela jen trosku, pak jsem ji dala infacol a vyvrhla fakt snad vsechno, co dneska snedla :( a to ani nedojedla :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
25.7.13 15:52

@BABIES Probiotika nám nakonec jako jediná zabrala. Ale samozřejmě nesmíš čekat, že budou fungovat hned druhý den. Chce to alespoň 2-3 týdny trpělivosti :? Určitě v lékárně něco mít musí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
25.7.13 15:53

@BABIES tak možná zkusit něco jiného, ale je to jak píše @Peppa Pig se liší jen chutí a koncentrací té účinné látky. Nebo Babycalm, jestli se u Vás dá sehnat, ten je přírodní a složení úplně jiné. Nám nakonec nejvíc pomáhalo a pomáhá jen nahřívání bříška a cvičení s nožičkama. A po vysazení všech kapiček téměř vymizelo i blinkání :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
25.7.13 15:59

@Peppa Pig ja vubec nevim, budu se muset preptat :( Jinak ja trpeliva jsem, me spis mrzi, kdyz vidim, jak se ta moje prdelka trapi :( a lepsi tri tydny, nez cekat dalsi 2-3 mesice, nez to prejde!!!@Devany my cvicime a masirujeme, ale malou to brisko dost boli a nenecha si na nej moc sahnout! teplo funguje, kamaradka mi priveze tresnove pecky z CR!… ten babycalm jsem tu nevidela ;/ jestli zaberou pecky, tak se na kapky vyprdnu uplne!! ja nevim, jestli kdyz takhle blinka, kdy ji mam znova nakojit… asi pockat, az si sama „rekne“ ze???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
25.7.13 16:04

@BABIES počkala bych až si sama řekne, malá taky vyblinkala třeba půlku, ale pít znova chtěla až klidně za tři hodiny. Ty třešňové pecky jsou super, ty nám taky dost pomáhají. My ty kapky vysadili právě kvůli blinkání, přišlo mi, že jí to spíš ve výsledku ubližuje než pomáhá, ale dr. říkala, že máme zkusit dávat až po kojení, že by pak nemusela tolik blindit. Jenže malá si po kojení nenechá dát nic doteď, je napapaná, tak do ní nic dalšího nenacpu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
25.7.13 16:04

@BABIES Pokud nebude mléko odmítat, tak bych ji asi dala hned, ať má dost tekutin. Jinak peckový polštářek, masírování a cvičení nožičkama jsme taky zkoušeli a bylo nám to k ničemu :roll: Ale vám třeba pomůže. A co rektální rourka? Nedá se u vás sehnat? Ta nám taky dost pomáhala!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
25.7.13 16:06

@Peppa Pig no jo, rourka, na tu jsem zapoměla, bez té by to u nás taky nešlo, ale teď už není potřeba, tak mi to vypadlo :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
25.7.13 16:08

@Devany U nás byla používaná tak 7 měsíců! Bez ní bychom asi skončili v blázinci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
25.7.13 16:10

@Peppa Pig no to je děs, u nás jen 3 měsíce a i tak jsme z toho byli na mrtvici, pak už to šlo bez rourky, ale cviční a nahřívání je nutné pořád :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
25.7.13 16:10

@Devany snad to pomuze :/ nase mala taky, hlavne po kazdym koheni krkne (ublinkne) a spi a uz ji nic nevzbudi (dokud ji nepolozim do postylky, to pak rve jak blazen) takze PO by se u nas asi taky nechytlo!!! Ona normalne pisti, i kdyz se koupe, ale ted ji ta voda delala dobre, tak by to teplo mohlo zabrat!!!ja si taky myslim, ze ty kapky to delaj horsi!!! @Peppa Pig ono je to tezky, protoze ona se semnou pere i pred tim, nez ji nakojim, kdyby neozirala kde co a kd koho, tak bych i rekla, ze jist nechce… :/ o ty rource jsem slysela, ale prej si na to deti zvykaj a nevim, jestli to tu maji :/ snad pomuze to nahrivani!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
25.7.13 16:12

@Peppa Pig Vas presly prdiky az v 7???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu