Vzteklounek - 6 měsíců

9
24.7.13 10:40

Vzteklounek - 6 měsíců

Ahoj mamky. Vím, že takové diskuze už tady padaly, ale většinou děťátkům rostly zoubky, což není náš problém.. Můj chlapeček byl do cca 5.měsíce naprostej pohodář! Byl veselej, smál se a povídal a vystačil si naprosto sám! teď asi tak 14dní je z něj hroznej vztekloun, povídání přešlo a jen se čílí :( už sem z toho dost na nervy, dopolední spánek je horor - hodinu řve pak na chvíli zabere, odpolední nám už nejspíš skončil uplně! vzteká se v kočáru, v postýlce, s hračkama, když se nosí tak je tak na 5min klid, ale to i pak to zase rozjede.. :x četla sem tu že je to normální, ale fakt nevím.. dásně máme ok, nic nateklýho a nevypadá, že by se zoubky chystaly, tak už sem fakt bezradná :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14090
24.7.13 10:51

Je to naprosto normální další období vývoje miminka. Takových změn ještě bude, ještě x krát v chování, spaní jídle apod.. Chce to zatnout zuby a vydržet :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
24.7.13 10:53

Je to naše první dítě a v našem okolí jsme se s ničím takovým nesetkali takže jsme z toho s přítelem dost vykulený, no snad to nebude trvat měsíce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
24.7.13 11:07

@sugard Určitě to nebude trvat měsíce ;) za měsíc už přijde nějaká jiná perlička :lol: Snažit se ho zabavit, třeba ho nechat na dece chvilku i s hračkama, určitě pro něj neutíkat hned co poprvé kníkne, ale chvilku ho tam nechat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
24.7.13 11:15

Jo to já pro něj hned neběžím, nechávám ho, někdy to na chvíli pomůže, ale někdy to naopak rozjede tak, že je pak těžký ho utišit :roll: teď se navíc taky naučil otáčet na bříško, tak to se pak začne vztekat protože zase neví jak zpátky.. no občas už se vážně musím smát! :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 11:20

Taky jsme měli takové období, pořád chtěla zabavit něčím novým tak jsem pořád něco vymýšlela co by jí bavilo.Taky bylo období kdy se nechtěla od nikoho pochovat to hned chytala hysteráky, to jí trvalo tak 3 měsíce. Teď jí bude 10 měsíců a když něco nechce nebo se ji něco nelíbí tak se umí parádně vztekat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
24.7.13 11:20

@sugard jojo s tím počítej :mrgreen: až se pak začne kulit sám jak tam tak zpět bude třeba válet sudy jako ta moje a tím se taky na chvilku sám zabaví, začne více vnímat okolí i hračky… Tu mojí třeba v tomhle období bavila hrací deka, lehátko nebo jen tak nechat ležet na dece a čučela na psa :lol: Ještě jsem si vzpomněla, že cokoliv lesklé jí stráášně zajímalo tak jsem třeba na zeď dělala prasátka ze zrcadla, pak jsem malé zrcátko přidělala k cestovní postýlce a prasátka se dělala sama a já mohla aspoň uvařit.
Ty víš sama co nejvíc tvé dítě bude bavit, musíš zkoušet, nabízet a když nebude chtít nic tak to hold zkusíš jindy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
24.7.13 11:29

@sugard
z toho vyroste. a prijde s necim jinym ;)
nas prcek (11m) ma ted zase obdobi, kdy nenavidi prebalovani. takze mama 6× denne naprosto hystericky vystup kvuli vymene plinky. jinak je v pohode :nevim:
uz se nesnazim chapat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26550
24.7.13 11:42
@werunkaw123 píše:
@sugard Určitě to nebude trvat měsíce ;) za měsíc už přijde nějaká jiná perlička :lol: Snažit se ho zabavit, třeba ho nechat na dece chvilku i s hračkama, určitě pro něj neutíkat hned co poprvé kníkne, ale chvilku ho tam nechat ;)

Tak tak a počkej za 2-3 roky to teprve poznáš, co je to vztekání. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
24.7.13 12:41

Naši malou zase hrozně baví vytahovat a zastrkávat šuplíky :). Jenom vždycky trnu, aby si tam necvakla prstíky. Taky se často vzteká, když někam zacouve a nemůže zpátky, to je potom řev na celý dům :). Nejlepší je, když zaleze pod postel a zjistí, že tam nemůže pást koně a ťuká hlavičkou do postele… Samo, že ji hned, jak to zjistím, vysvobodím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
24.7.13 12:43

No tak snad se to bude zlepšovat :) zábavu se snažím dělat furt nějakou, to se zklidní, ale jakmile toho nechám nebo odběhnu tak je zase vzteklej :zed: můj malej blázínek, ale díky za rady a komenty! aspoň jsem drobet klidnější, že v tom nejsem sama :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
25.7.13 05:25

@sugard vim o cem mluvis, male je taky 6m, dokud se ji nekdovenuje, je to ok, ale jakmile ne, tak spusti :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama