Padání rukaviček proti cucání palce

2363
23.7.13 12:48

Padání rukaviček

Ahoj holky, potřebovala bych prosím poradit. Moje malá si před časem začala dávat ruku do pusy, ale postupem času to změnila na palec. Doktorka nám řekla, že jí máme dávat rukavice, takové ty klasické kojenecké. Problém je v tom, že si je malá vždycky nějak sundá. Nemáte nějaký fígl, aby jí rukavičky zůstaly na ruce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6809
23.7.13 12:50

Bude cucat i pres rukavici, si myslim. Muzes zkusit na overalu sesit rukav, to nestahne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
23.7.13 12:51

:mrgreen: já bych se na rukavičky vykvákla, všechny moje děti si cucali nějakou končetinu a jak to přišlo, tak to odešlo :nevim: Je to jen vývojová fáze, naprosto přirozená pro malá miminka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Brooucinda
23.7.13 12:51

A proč by si nemohla dávat prstíky do pusinky?! Tam honí zoubky přeci…

• Nahlásit
  • Citovat
2363
23.7.13 12:52

@BellinkaX cucat může, ale nebude mít v puse přímo ten palec. Sešít rukávky můžu, ale v těch vedrech stejně nosí krátký bodýčko. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 12:53

Prodávaj overálky který maj všité rukavičky, jen to přehneš a nesundá to, ale jinak proč by si necucala?
moje děti taky cucali, se tim ukonejšili. Lepší než kdyby měli nákou mrchu cucací, to si pak našel Maty a jakmile se ztratila nebo někde zapoměla to byl jako vřískot :roll:
Oba cucat přestali :lol: určitě do pul roku ;)

Příspěvek upraven 23.07.13 v 12:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42579
23.7.13 12:54

Zkus dát místo rukaviček ponožky, klukovi se dávaly dolů hůř. Ale i tak když chtěla, tak si prsty dával do pusy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Brooucinda

@lucky.girl No dobře a co je teda špatného i na palci? malej si cucá od nohy palec a hrozně se tomu řehní… Ruce jedou pořád a to i palček. Nikdo nám nic neřikal a i kdyby. Stejně bych žádný rukavičky nedala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
941

@lucky.girl no a dudlík nemá? vykašli se na to!!at si cucá pokud ji to uklidní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266

To je prece blbost, dite potrebuje rozvoj, zacit brat hracky do ruky a tak. Ve 3. dat rukavicky mi prijde prinejmensim nedomyslene. Cucani palce naopak velmi prirozene. Zkus ji naucit na dudlik, pokud to nepujde, tak nech byt :nevim:.

Jinak pokud si trvas na rukavicce, tak doporucuju to, co nekdo psal vis. O cislo vetsi pyzamko a zasit rukavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4356
23.7.13 12:55

V tomto počasí se nedivím, že si je sundává. Zkus vydržet v rukavicích. Radši bych se pokusila naučit na dudlík, ten se líp později odnaučuje než palec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
23.7.13 12:59

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 17:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2363
23.7.13 13:00

Kdyby si cucala jen ruku, tak mi to nevadí. Nechci aby si prostě cucala palec a pak jí to zůstalo. Doma má už asi 15 druhů dudlíků a žádný pořádně nechce. Z lahve taky nepije, jen když tam má mlíko a já nejsem nikde blízko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 13:04

Omotat izolepou :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14679
23.7.13 13:05

Tak vyjímečně musím souhlasit, ze všemi co ti tu odepsali. :pankac: Pač řešíš blbosti. Toto jí přejde.
Moje malá cucala vše co jí přišlo k ruce jen dudlíky nechtěla, i palec si v jednu domu cucala. Podle mě to je zcela normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama