infekce močových cest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marzina
Povídálka 39 příspěvků 11.05.09 13:10
infekce močových cest

Zdravím všechny maminky, dneska píšu za kamarádku, má roční dcerku, které byli po angíně zjištěny bakterie v moči a taky bílkovina… Brala na to dvoje atb, pak měla si tři týdny klid a teď znovu teploty a zase jí dr napsala atb… Nemáte někdo zkušenost s jinou léčbou u takhle malého dítěte??? např. homeopatika nebo bylinky?

Přečtěte si článek: Infekce močových cest u dětí: Poznáte je?

Reakce:
BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 12.05.09 14:00

Diskuse na podobné téma tady nedávno běžela - myslím, že toho kromě dodržování pitného režimu a neprochladnutí většinou moc dělat nejde… :-( Kromě toho mi to připadá ještě brzo na nějakou alternativní léčbu - tyhle infekce jsou potvory a klidně se 2-3× vrátí, než se definitivně zaléčí… já osobně bych asi ještě chvilku počkala, antibiotika jsou sice drasťák, ale v některých případech bohužel nezbytný…
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

Bohunka ______________
Helenka, 23 měs.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 13.05.09 09:14

naprosto souhlasím s Bohunkou, podívej se do té diskuze, … u dospělých se doporučuje urinal a urologický čaj, u dětí bohužel nic moc nejde. pouze hooodně pít, hlídat prochladnutí. vím, že je to těžké, ale třeba i teď je ještě země studená…
případně může podle pravděpodobné příčiny u často se opakujících lékař doporučit něco dalšího typu cachtání v hypermanganu, ale to je spíše u chronických problémů… u holčiček to bývá i vnikem stoličky do nesprávného otvoru, takže prevencí je i správné a včasné otírání hovínek.

antibiotik ať se kamarádka nebojí!!!! já sama jsem zářným důkazem toho, že ani antb po celé dětství (preventivní léčba - reflux moč. cest) nezpůsobí žádné zdravotní problémy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >