Reklama

infekce močových cest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marzina
Povídálka 39 příspěvků 11.05.09 13:10
infekce močových cest

Zdravím všechny maminky, dneska píšu za kamarádku, má roční dcerku, které byli po angíně zjištěny bakterie v moči a taky bílkovina… Brala na to dvoje atb, pak měla si tři týdny klid a teď znovu teploty a zase jí dr napsala atb… Nemáte někdo zkušenost s jinou léčbou u takhle malého dítěte??? např. homeopatika nebo bylinky?

Přečtěte si článek: Infekce močových cest u dětí: Poznáte je?

Reklama

Reakce:

BohunkaP
Extra třída :D 14918 příspěvků 12.05.09 14:00

Diskuse na podobné téma tady nedávno běžela - myslím, že toho kromě dodržování pitného režimu a neprochladnutí většinou moc dělat nejde… :-( Kromě toho mi to připadá ještě brzo na nějakou alternativní léčbu - tyhle infekce jsou potvory a klidně se 2-3× vrátí, než se definitivně zaléčí… já osobně bych asi ještě chvilku počkala, antibiotika jsou sice drasťák, ale v některých případech bohužel nezbytný…
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

Bohunka ______________
Helenka, 23 měs.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 13.05.09 09:14

naprosto souhlasím s Bohunkou, podívej se do té diskuze, … u dospělých se doporučuje urinal a urologický čaj, u dětí bohužel nic moc nejde. pouze hooodně pít, hlídat prochladnutí. vím, že je to těžké, ale třeba i teď je ještě země studená…
případně může podle pravděpodobné příčiny u často se opakujících lékař doporučit něco dalšího typu cachtání v hypermanganu, ale to je spíše u chronických problémů… u holčiček to bývá i vnikem stoličky do nesprávného otvoru, takže prevencí je i správné a včasné otírání hovínek.

antibiotik ať se kamarádka nebojí!!!! já sama jsem zářným důkazem toho, že ani antb po celé dětství (preventivní léčba - reflux moč. cest) nezpůsobí žádné zdravotní problémy.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Pád Lukáše Rosola: Hraje za almužnu, nemá ani na sedadlo v autobuse

Byl považován za naději českého tenisu a svého času se před ním sklonil... číst dále >

Už je odtahují? Klan Kočkových parkuje na „Jiřáku“ jak v cirkuse, lidi zuří

Na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech v Kostele Nejsvětějšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >