Info od Kik

Kik
1802
6.7.07 22:04

Info od Kik

Ahoj etetky, pisu tady za Kik, jsem jeji manzel Honza. Dal jsem do galerie kik a nasi lucinku. tady je odkaz. https://www.emimino.cz/modules.php?…

Jinak porod byl dase rici celkem rychly, v 11:45 zacli kontrakce a v 15:49 byla lucinka na svete. Merila 49cm a vazila 3550gramu. Obe holky jsou v poradku. Rodili jsme v krci, a jsou tu hodny sestricky. Skoda, ze nebyl volny nadstandard, tam je clovek sam, a mohl bych tam spat i ja s nima. No neva. Jinak my ted kik psala, ze mala 2 hodiny pila v kuse, tak ji kik odpojila, pul hodky chodila, aby si odrihla, ale nic, porad plakala, tak ji znovu napojila na „mlekarnu“ a zase pije. Kik psala, ze se lucinka rozhodla, ze bude nejtlustsi miminko z porodnice :o). Jinak Vam vsem dekuje moc za podporu a za pozitivni povzbuzovani. Tak vsem co jiz miminka maji prejem at krasne rostou a jsou hodne, a tem „cekatelkam“ at Vam to ubehne co nejdrive.

Jo jeste musim zminit, ze jsem byl u porodu s kik, a bylo to moc hezky, velice silny a emotivni zazitek, a byl jsem rad, ze jsem svoji pritomnosti pomohl Kik alespon tim, ze jsem tam byl. Lucinka byla venku na treti tlaceni :o). Vrele doporucuji, aby chlapi byli u porodu, protoze jak rikala zpetne kik, ohromne ji ta podpora nekoho blizkeho moc pomohla. A jak ja rikam, byl jsem u poceti, tak musim byt i u zakonceni porodu :o)

Honza od Kik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
6.7.07 22:12

Ahoj,

moc gratuluji k narození princezny a přeji, abyste byli společně i u všech ostatních poprvé - první zoubek, první krůčky, první cesta do školky a do školy… U první lásky a u prvního životního karambolu - a u prvních vítezství.

Ať jste pořád tak štastni jako teď!!!

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
14.7.07 00:17

Máte krásnou princeznu, a je moc hezký, že to píše taťka. Přeji všechno nej, ale to nejhorší ať se vám vyhne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
15.7.07 16:16

Ahojky, mala je opravdu krasna a obe i s maminkou vypadaji moc spokojene, coz je fajn.
Prejeme co nejvice dobreho, co nejmene spatneho a hlavne zdravicko..!
Peciaa a Anicka 10m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama