Inseminace v Car

1403
20.4.17 22:21

Inseminace v Car

Dobry vecer, dnes jsem si byla pro vysledek v Caru. Mam hranicni hodnotu stistne zlazy, vajicka nemaji spravnou velikost. Pritel na spermo v poradku. Byla nam rovnou navrhnuta inseminace s pomoci Clostylbegu ( nevim zda pisi nazev spravne). Nase snazeni je dlouhe uz 7 let. Je tu nekdo komu i po tak dlouhe dobe to vyslo jen pomoci inseminace? Dekuji vam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7830
21.4.17 00:01

@beručka
:mavam: Nam vysla 4.IUI, ted budou synovi 2 roky :palec:
Taky jsem brala Clostilbegyt, na miminko jsme cekali 4 a pul roku ;) ted se snazime o druhy a opet chodime do CARu na IUI :palec:

Urcite to kousejte ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49139
21.4.17 00:10

V prve rade urcite srovnat tu stitnou zlazu - i hranicni hodnoty nejsou pro otehotneni nic moc, je lepsi se drzet spis pri te nizsi hranici 1-2. V tehotenstvi to vetsinou uz na zacatku vyleti a krome zvyseneho rizika potratu je tam i zvysene riziko velmi negativniho vlivu na vyvoj plodu.
Nerozumim tomu, ze vajicka nemaji spravnou velikost, nejspis jsi byla na ultrazuku a folikuly velikosti neodpovidaly danemu dni vzorneho cyklu. Coz muze znamenat, ze mas problem s ovulaci, stejne jako to muze znamenat jen to, ze ti ten ultrazvuk s ohledem na tvuj cyklus delali ve spatny den a folikul jeste v pohode doroste…
V kazdem pripade s ohledem na to, jak dlouho se snazite, je nejaky posun na miste a inseminace je pro telo nenarocna, nebolestiva, nezatezujici a sestkrat do roka hrazena pojistovnou, takze i kdyz nema zrovna zazracnou uspesnost, je to dobry zacatek. A ano, samozrejme po ni zenske tehotni, jinak by se nedelala. Parkrat bych to zkusila a uvidi se. Clostilbegyt pomuze dozrat vic folikulum a zvysi sanci, v kombinaci s tim, ze budes cely cyklus sledovana a inseminace bude presne nacasovana, to sanci oproti domacimu snazeni zvysuje. Ale nesla bych do toho zas mockrat, on ten Clostil je pri dlouhodobem brani docela svinstvo.
Predpokladam tedy, ze mate vysetrenou pruchodnost vejcovodu a dalsi veci typu imunologie apod., kde by mohl byt problem, ona zenska vetsinou neotehotni sedm let zcela bez priciny. I kdyz samozrejme pricina muze byt i po sebepeclivejsich vysetrenich neznama, i to se stava, byla jsem ten pripad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
21.4.17 00:27
@Alexandraf Dekuji za pozitivni reakci :-) a drzim palce at i na podruhe se zadari. Urcite to nevzdam a pujdu i do opakovanych pokusu.
@ugluk píše:
V prve rade urcite srovnat tu stitnou zlazu - i hranicni hodnoty nejsou pro otehotneni nic moc, je lepsi se drzet spis pri te nizsi hranici 1-2. V tehotenstvi to vetsinou uz na zacatku vyleti a krome zvyseneho rizika potratu je tam i zvysene riziko velmi negativniho vlivu na vyvoj plodu.
Nerozumim tomu, ze vajicka nemaji spravnou velikost, nejspis jsi byla na ultrazuku a folikuly velikosti neodpovidaly danemu dni vzorneho cyklu. Coz muze znamenat, ze mas problem s ovulaci, stejne jako to muze znamenat jen to, ze ti ten ultrazvuk s ohledem na tvuj cyklus delali ve spatny den a folikul jeste v pohode doroste…
V kazdem pripade s ohledem na to, jak dlouho se snazite, je nejaky posun na miste a inseminace je pro telo nenarocna, nebolestiva, nezatezujici a sestkrat do roka hrazena pojistovnou, takze i kdyz nema zrovna zazracnou uspesnost, je to dobry zacatek. A ano, samozrejme po ni zenske tehotni, jinak by se nedelala. Parkrat bych to zkusila a uvidi se. Clostilbegyt pomuze dozrat vic folikulum a zvysi sanci, v kombinaci s tim, ze budes cely cyklus sledovana a inseminace bude presne nacasovana, to sanci oproti domacimu snazeni zvysuje. Ale nesla bych do toho zas mockrat, on ten Clostil je pri dlouhodobem brani docela svinstvo.
Predpokladam tedy, ze mate vysetrenou pruchodnost vejcovodu a dalsi veci typu imunologie apod., kde by mohl byt problem, ona zenska vetsinou neotehotni sedm let zcela bez priciny. I kdyz samozrejme pricina muze byt i po sebepeclivejsich vysetrenich neznama, i to se stava, byla jsem ten pripad.

I vam dekuji za prispevek :-) napsala jsem to zle s temi vajicky. Jednalo se o folikuly ktere ve spravny den nebyli dostatecne velke jak by meli. Pruchodnost, imunologii, hormony, spermiogram vse mame za sebou a bouzel :-( nic krom te zlazy a spatne velikosti folikulu nenasli. Jsem z toho smutna a inseminace je mou prvni nadeji po takove dobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
21.4.17 00:30

Jsem rada ze o te stitne zlaze neco od vas vim. Doted jsem moc nechapala jak stim souvisi a ted uz vim ze je to riziko potratu a ma to spatny vliv na plod. Dostala sem leky tak uz ti bude snad v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama