Insolvence

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1087
21.2.19 21:27
@kutnahoracaslav píše:
Dejte si pozor, na přezkumním řízení mi na splátkový kalendář započítali falešnou směnku a další navýšené pohledávky, prý dlužím 525.000 Kč samosoudce sdělil věřiteli , že částkou 460.000 to neuhradím, tak odsouhlasily prodej, už měli připraveno, že to prodají za 432.000, prodali to za 401.000 ,96. 000 si vzal správce jako svoji odměnu, 20.000 DPH a náklady asi 14.000, zbylo 274.000 a uhradily prý všechny pohledávky. A to muzou být rádi, že třetí osoba uhradila 46.000 za mne, jinak by neuhradili těch 324.000. Kuriozita je že dne 7.9.2015 věřitel odsuhlasí, že já nezaplatím 525.000 Kč, ale jenom prodejem majetku bude toto zaplaceno, dne 21.10.2015 vyjde Usnesení o popřených pohledávkách, a ted mi odmítají můj návrh, že si zaplatím těch 525.000. Ani jsem nemrkla a už jsem vystěhovaná z bytu na ulici na základě Usnesení ze dne 7.9.2015, kde uvedly zjištěné pohledávky , které nabyly právní účinnosti až 21.10.2015. Ale oni zi uhradí svých 100 %. Takhle se to dělá, osoba podnikající v realitách získách byt za milion, který má hodnotu minimálně 1.600.000 Kč. Takže lidi, pokud jdete do insolvenčního řízení, nechte si prověřit pohledávky před přezkumním řízení, nebo Vás smetou jako mě, a pokud něco máte, tak Vás o to připraví.

Co pises nema ani hlavu ani patu…posli odkaz kde je tvuj pripad na justici atd at se muzeme podivat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.19 19:41

No to se podívej KSPH 68 INS 13204/2015, částkou 460.000 neuhradím veškeré pohledávky, ve výši 525.000, tak se mrkni na konéčnou zprávu insolvenčního správce, kde částkou 274.000 jsou uhrazeny veškeré pohledávky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.19 22:01

a pak mi rozumným selským rozumem vysvětli, proč pro splátkový kalendář se bere částka 525.000, kterou údajně neuhradím, chtějí to uhradit prodejem bytu za 400.000, po prodeji zbyde 274.000 a je vše uhrazeno. A já částkou ve výši 460.000 nejsem osoba kompetentní uhradit pohledávky. Mají to dobře spočítaný, pohledávky si po měsící sníží na polovinu, ohánějí se tím, že prodej schválil věřitel, který prvně navrhoval splátkový kalendář, ale na základě tvrzení samosoudce Krajského soudu, že já jako věřitel uhradím 50 nebo 70 % z částky 525.000 a oni chtějí přece 100%. Takže pak je mají, protože 274.000 je 100 % z 324.000 - 46.000 , tuto pohledávku za mě zaplatila třetí osoba, ale oni mají těch svýh uhrazených 100 % . A vše je podle zákona. Jsou to šupáci, v životě bych do toho už nešla, Tak mi pak vysvětli, proč neberou i pro splátkový kalendář tu samou částku, protože bych ji v pohodě uhradila, a to se jim nehodí do krámu, když mám slušný byt, o který mě oberou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.19 17:39

paušál O2 a insolvence

dobrý den,jsem na začátku insolvenčního řízení,tento týden se mi bude podávat návrh k soudu..zajímáme zda je tu někdo komu byl ponechán mobilní paušal? mám paušál u O2 ktomu na splátky notebook,hradím včas a bez problému,paušál používá přítel,slyšela sem že někteří operátoři služby vypovídaji,máte někdo zkušenost stím aby nám byl ponechán ? děkuji za odpověd

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Ikona - Zbyněk Vorel

Zbyněk Vorel