Insolvence a paušál

Anonymní
23.3.17 14:14

Insolvence a paušál

Dobrý den, mám povolene oddlužení a mini ubíhá 30ti denní lhůta pro přihlášky věřitelů.
Dnes mi přišel dopis od mobilního operátora že mi z důvodu podání insolvence vypovídá smlouvu k paušálu, hned jsem tam volala a paní mi řekla že poplatek za předčasné uhrazení bude přihlášen do insolvence.Mela jsem u nich mobil na splátky který jsem před podáním insolvence doplatila.Jina pohledávka u nich není. Mam tu fakturu za služby za únor a teď nevím zda ji můžu zaplatit. Poradíte prosím? Já jsem operátora v insilvencnim návrhu neuváděla, nenapadlo mě že mi smlouvu vypoví a vznikne pohledávka.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

440
23.3.17 14:31

Nic platit ted uz nesmis oni uvidi ze jsi na internetu v insolvenci a bud to prihlasi nebo ne ale kdyz to neprihlasi to uz je jejich problem ty urcite nic neplat

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Anonymní
23.3.17 14:45

Známí šli do insolvence a vím, tak jednomu z manželů zrušili paušál, druhému nechali. Také měli i předčasné vyúčtování elektřiny a snad se do insolvence počítala daň z nemovitosti za ten rok.
S tím telefonem neporadím, jedna z osob, kterých se to týkalo zemřela.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.17 14:45

Já právě nevím jelikož právník nám řekl že služby platit můžeme normálně dal…To tedy mam čekat že mi smlouvu vypovídají i O2 máme tam internet?

• Nahlásit
  • Citovat
2685
23.3.17 14:58

Když za služby neplatíte, tak samozřejmě nechtějí, aby se váš dluh stále zvyšoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.17 15:10
@Sojkka píše:
Když za služby neplatíte, tak samozřejmě nechtějí, aby se váš dluh stále zvyšoval.

Ale mi tam právě žádný dluh nemáme? Dluh vznikne pouze za předčasné ukončení smlouvy a máme tu složenku za únor která je splatná teď v bereznu a nevím jestli ji můžu zaplatit.

• Nahlásit
  • Citovat
2685
23.3.17 17:45

Psala jsem to k tomu internetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.17 20:09
@Sojkka píše:
Psala jsem to k tomu internetu.

Tam dluh také není…

• Nahlásit
  • Citovat
2685
23.3.17 20:38

Dluh není, ale máte insovenci. Pro něj to může být signál k tomu, že za využívané služby, nebudete dál platit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.17 09:08

Po vikendu se podivam na net, jak to presne bylo u tech znamych. Ale zaplatila bych to.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.17 02:17

Díval jsem se do insolvenčího a t-mobil tam nemají. Takže zaplatit.

• Nahlásit
  • Citovat
1139
25.3.17 06:10
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám povolene oddlužení a mini ubíhá 30ti denní lhůta pro přihlášky věřitelů.
Dnes mi přišel dopis od mobilního operátora že mi z důvodu podání insolvence vypovídá smlouvu k paušálu, hned jsem tam volala a paní mi řekla že poplatek za předčasné uhrazení bude přihlášen do insolvence.Mela jsem u nich mobil na splátky který jsem před podáním insolvence doplatila.Jina pohledávka u nich není. Mam tu fakturu za služby za únor a teď nevím zda ji můžu zaplatit. Poradíte prosím? Já jsem operátora v insilvencnim návrhu neuváděla, nenapadlo mě že mi smlouvu vypoví a vznikne pohledávka.

Zavolej spravci a nerad se matkama na netu, jak mas postupovat, zdejsi pravni rady jsou urovne vetsinou nevalne a vychazet z toho, jak to asi, mozna a podobne mel nekdo jiny je nesmysl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.17 21:59

Dobrý den tak dnes jsem zjistila že si operátor fakturu přihlásil jako pohledávku do insolvenčního řízení. Tak co teď? Smlouva mi končí až 24.4.2017 do té doby budu stále využívat jejich služby co další faktury ty si také prihlasi? Jsem z toho naprosto zmatená, operátor mi nebyl schopný vysvětlit co jako dál a jen že pokud je klient v insolvenci tak službu ruší. Ja počítala s tím že si přihlásí pokutu za ukončení smlouvy ale ne fakturu, bohužel měla splatnost 7.3. tak asi kvůli tomu, nebo nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
2.4.17 07:46

Ahoj, faktura za paušál měla splatnost 7.3. a ty jsi ji včas neuhradila, je to přeci taky dluh ne? Možná, že kdyby jim platba přišla ještě před podáním návrhu na insolvenci tak by to tak nedopadlo. Ale jak tu píšou holky - coby, kdyby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.17 09:27

výpis

Dobrý den, mám dotaz. Manžel je v insolvenci, která mu bude brzy končit.
Jeho bývalá manželka po něm chce výpis, kolik splatil pro sociálku.
Chci se zeptat, zda nevíte z jakého důvodu se to dělá a jestli má vůbec na to nárok, když s tím nemá nic společného? Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama