Insolvence - nepřipsání platby

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.21 08:24

Insolvence - nepřipsání platby

Dobré ráno maminky, nevím kde se zeptat, tak jsem si říkala, zda s tím máte zkušenost.
Jsem nově v insolvenci, už je vše schválené (poprvé mi sáhnou až na mzdu za listopad - tedy v prosinci)
Jak to funguje, když mi na účet mají přijít peníze jiné než mzda? :think: Manželova maminka mi poslala na účet údajně poslala 2000,– ale na účtě nic není. Posílá takto pravidelně před Vánocemi vždy. Není to tedy každý měsíc ale jednou ročně. Už je to tři dny a nic. Je to bráno jako příjem a insolvenční správce to “odchytil” a použil to jako splátku dluhu? Nebo smí sáhnout pouze na mzdu?
Nejde mi ani tak o to, že to nepřišlo, jen se snažím pochopit jak to funguje :nevim: tchýně už je starší paní a tak přemýšlím, zda to poslala a je to v rukou správce nebo to poslala na špatné číslo účtu.
Předem děkuji info a vaše zkušenosti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10751
24.11.21 08:47

Tak prvně si over, že to opravdu poslala. A až pak res zbytek. IS toho má mraky a tohle nebude stíhat sledovat. Podle mě se spokojí se srážkáma ze mzdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
24.11.21 09:03
@Cenarius píše:
Tak prvně si over, že to opravdu poslala. A až pak res zbytek. IS toho má mraky a tohle nebude stíhat sledovat. Podle mě se spokojí se srážkáma ze mzdy.

Nespokojí, spíš bude chtít vysvětlení, odkud jsou ty peníze a jak je zařadit do splátek. Ale teď koukám a pokud je to jen takto jednorázově před Vánoci, tak to pak dál řešit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat