Reklama

Inspirace narozeninová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bekyn
Závislačka 3991 příspěvků 18 inzerátů 05.03.18 18:39
Inspirace narozeninová mapa

Ahoj :-) jdu si pro rady a nápady. Spoléhám na to, že jsou tady tak kreativní lidičky se super nápady, že mi pomůžou. Dcera bude mít narozeniny a ona miluje „hledací narozeninové mapy“ možná víc než dárky. Ta mapa je vlastně půdorys našeho domu, kde je zakreslená cesta a po cestě jsou vyznačené dárky (ukryté do skříní apod.), ale také úkoly. Takže na značce vyznačené na mapě může najít lísteček s úkolem. Jsou to jednoduché úkoly, jako např. udělej 10 dřepů, nebo zazpívej s tatínkem písničku :-D no a o to právě jde. Nějak mi s těmi úkoly dochází fantazie. Bude jí 5 let. Hodíte mi sem nějakou inspiraci na úkoly na cestě k dárkům?

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 05.03.18 19:01

Rict basnicku, neco nakreslit, poznat barvy, neco zatancovat, vyjmenovat 5 zvirat, pocitat do 10,…

Šarlota4
Echt Kelišová 9641 příspěvků 05.03.18 19:03

Rict 10 slov na nejake pismeno, nakreslit neco, vyjmenovat jmena babicek, zatancovat makarenu

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 05.03.18 19:10

Vyjmenovat pět pohádkových princezen (Elsa, Sněhurka, Popelka, Růženka, Princezna se zlatou hvězdou), vyjmenovat 3 Večerníčky, počítat do 10 (nebo pro větší nějaké počítání), vymyslet 3 slova na A, kdo byl hlavní hrdina té které knížky (např. postavy z Dětí z Bullerbynu…), přeložit určitá slova do angličtiny (nebo pokud se učí jiný jazyk, tak jiným jazykem), vyjmenovat pět zvířátek masožravců; vyjmenovat 5 druhů ovoce, skákat po 1 noze, skákat přes švihadlo, trefit zmuchlané papírové koule do koše (nebo venku míč hodit někam do koše)…

bludice
Nováček 7 příspěvků 4 inzeráty 05.03.18 19:31

Kus cesty poslepu podle provázku.

Hojuza
Kecalka 118 příspěvků 05.03.18 19:34

Moje deti take miluji hledani pokladu. My davame i sranda ukoly napr.stuj na jedne noze a kokrhej, predved opicku, sneka, z mistnosti doplav na podlaze apod. Take toc se dokola nez napocitam do peti.

BaMaK
Závislačka 2752 příspěvků 31 inzerátů 05.03.18 19:57

@Bekyn navlékat korálky, sestavit puzzle, nebo třeba další část mapy, nést míček na lžičce, přiřadit „něco k něčemu“-třeba zvířata a jejich potravu, ovoce a kde roste, zvířata a jak jsou užitečné (kráva-mléko, ovce-svetr…), udělat něco z plastelíny, zavázat tkaničky na botě, seřadit zvířata podle velikosti, něco ochutnat a poznat co to je, obléct si co nejvíce oblečení-připraveného, poznat stopy zvířat…

Bekyn
Závislačka 3991 příspěvků 18 inzerátů 05.03.18 21:31

Já věděla, že je na vás spolehnutí. To je nápadů, že mi budu mít do zásoby ještě na příští rok :dance: :dance: díky :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama